Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Otwieracze specjalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hubert
    Member
    • 06-2001
    • 93

    Otwieracze specjalne

    Szanowni Koledzy,

    Od kilku lat sporadycznie zajmuję się organizowaniem pomocy charytatywnej sprzedając na aukcjach internetowych gadżety reklamowe. Niedawno poproszono mnie o zorganizowanie aukcji na rzecz pewnego dziecka, jednak z powodu śmierci tego dziecka nie doszło do zrealizowania aukcji.
    Pomyślałem, że korzystając z forum serwisu Browar.biz przeprowadzę krótka ankietę wśród szanownego grona kolegów na temat Waszego zainteresowania okolicznościowymi otwieraczami charytatywnymi.

    Celem moim jest, by kilka razy do roku, w porozumieniu z jednym z polskich browarów wydawać okolicznościowe otwieracze w nakładzie ok. 10-20 sztuk w cenie wywoławczej ok. 9 zł/szt. Te otwieracze dostępne by były tylko przez określony czas, w jednym miejscu w sieci (np. na Allegro) . Zainteresowane osoby mogłyby licytować wybrane otwieracze, a dochód z ich sprzedaży zasiliłby konto fundacji działającej na rzecz osób chorych na nowotwory krwi.

    Nadmienię, iż wybrałem branżę piwną, gdyż to ona właśnie skupia największą ilość kolekcjonerów. Myślę, że okolicznościowe otwieracze cieszyć się będą dużym zainteresowaniem i będą poszukiwanym towarem na giełdach. Celowo nie podaję nazwy browaru, który wyda te otwieracze, gdyż trwają jeszcze rozmowy między dwoma producentami. Proszę zatem o komentarze
    21
    Tak
    66,67%
    14
    Nie
    33,33%
    7
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Aukcje charytatywne rządzą się innymi regułami. Tutaj nikt nie zraca uwagi czy to coś jest tyle warte czy nie, liczy się cel i ile możesz na niego dać. Patrząc po cenie myślę, że będą to typowe plastikowe łapki a tych to jest zatrzęsienie i nie bywają rarytasami, choć przy tym nakładzie...

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      #3
      Przy takim faktycznym nakładzie (już kilka razy spotkałem się z wersjami limitowanymi, gdzie po krótkim czasie pojawiali się "biznesmeni" na allegro z dostępem do większej ilości), takie ciekawostki jak otwieracze, ale nie tylko, mogą osiągnąć wysokie wyniki cenowe.
      Znam kilku kolekcjonerów otwieraczy, którzy już zrezygnowali ze zbierania plastikowych łapek a skupili się na metalach. Dobrze więc, aby takie były te otwieracze.

      Comment

      • hubert
        Member
        • 06-2001
        • 93

        #4
        I właśnie z elementami metalowymi będa to otwieracze. Nie łapki ale porządne z grubej stali i z pełnokolorowym nadrukiem.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎