Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    Zawsze myślałem, że zbieranie kapsli z różnymi sygnaturami (dla niewtajemniczonych: np. korona, symbol TIK, symbol DAP) to fantasmagorie, ale dziś się dowiedziałem, że istnieją fetysze wśród fetyszy!



    Nigdy by mi do głowy nie przyszło, że można zbierać kapsle uwzględniając również różnice w samych sygnaturach! W tym wypadku, kolejne numery partii (prawdopodobnie druku) wyrażone w liczbach od 1 do ile fabryka dała... To dopiero jaja, ale podziwiam determinację!

    Tomek

    Comment

    • Mihai
      Senior
      • 02-2010
      • 186

      Dla piwowarów z okolic Lublina - skrzynki z butelkami z szerokim kołnierzem, szkoda że mam tak daleko http://allegro.pl/butelki-po-piwie-0...793605212.html

      Comment

      • zeko
        Senior
        • 07-2004
        • 708

        http://allegro.pl/tego-nie-ma-nikt-j...807483368.html Takiej zawleczki nie ma nikt

        Comment

        • Grothesk
          Senior
          • 11-2005
          • 811

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
          Jakie piwo taki kapsel!
          Prawdę napisali...

          Comment

          • pizmak666
            Senior
            • 12-2006
            • 1898

            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
              Pewnie "pójdzie" wysoko - jeśli to nie jest fake, to stan zachowania niemal idealny.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • zeko
                Senior
                • 07-2004
                • 708

                http://allegro.pl/hannen-alt-okazjon...831322434.html "dziś mam na sprzedaż kolekcjonerską starą okazjonalną niemiecką podstawkę pod PIWO!!!:", z racji tego że to jest kolekcjonerska podstawka za tą ceną ją sprzeda

                Comment

                • Grothesk
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 811

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                  http://allegro.pl/hannen-alt-okazjon...831322434.html "dziś mam na sprzedaż kolekcjonerską starą okazjonalną niemiecką podstawkę pod PIWO!!!:", z racji tego że to jest kolekcjonerska podstawka za tą ceną ją sprzeda
                  Sprzedający napisał: "W razie potrzeby mogę przesłać lepszą jakość zdjęć".
                  Proponuję aby zrobić mu małego psikusa i aby kilkanaście, jeśli nie -dziesiąt osób, poprosiło go o przesłanie mailem zdjęć tego UNIKATU w jakości HD. Ciekawe co zrobi sprzedający jeśli będzie musiał wysłać 50 maili po 20 mega każdy - albo napali się do czerwoności, albo zrozumie, że się wygłupił i że to z niego teraz robi się jaja...

                  Niezły ananans. Dobrze, że nie napisał, że podstawka ma 250 lat!


                  Tomek

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    No co chcesz od gościa? 10 zł za każdy rok to nie jest wygórowana cena. To tak, jakbyś od urodzenia odpuścił sobie wypicie trzech skrzynek Tyskiego.

                    Comment

                    • Fala
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 671

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Sprzedający napisał: "W razie potrzeby mogę przesłać lepszą jakość zdjęć".
                      Proponuję aby zrobić mu małego psikusa i aby kilkanaście, jeśli nie -dziesiąt osób, poprosiło go o przesłanie mailem zdjęć tego UNIKATU w jakości HD. Ciekawe co zrobi sprzedający jeśli będzie musiał wysłać 50 maili po 20 mega każdy - albo napali się do czerwoności, albo zrozumie, że się wygłupił i że to z niego teraz robi się jaja...

                      Niezły ananans. Dobrze, że nie napisał, że podstawka ma 250 lat!


                      Tomek
                      Napisałem do niego, odpisał:
                      Witam,

                      podstawka jest nie używana dokładniejsze zdjecia prześlę w dniu jutrzejszym.

                      Pozdrawiam

                      Piotr Kasprzyk

                      <PKSEX>
                      Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                      Admin ma zawsze rację

                      PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                      Comment

                      • kangurpl
                        Senior
                        • 03-2002
                        • 2660

                        tez poprosiłem o lepsze zdjęcia, żeby tylko orgazmu nie dostał od tego zainteresowania
                        Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                        "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                        "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                        Comment

                        • genea
                          Senior
                          • 02-2006
                          • 1515

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl Wyświetlenie odpowiedzi
                          tez poprosiłem o lepsze zdjęcia, żeby tylko orgazmu nie dostał od tego zainteresowania
                          Też napisałem do niego Jak ma jeszcze kilka takich podkładek to już pewnie widzi się bogaczem
                          Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                          Bractwo Piwne

                          Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                          Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                          Comment

                          • Grothesk
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 811

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                            Też napisałem do niego Jak ma jeszcze kilka takich podkładek to już pewnie widzi się bogaczem
                            I ja do niego napisałem przed chwilką!



                            A tu jest też niezły ancymon. Podstawka, którą szafę sobie podpieram aby się "nie chybała" i w co ludzie od lat gaszą pety, a ten to wystawia z promocją na stronie głównej kategorii. Opcja dodatkowo płatna, o ile pamiętam około 12zł. Do tego oferuje szybką wysyłkę, ale chyba z Księżyca, bo pobranie pocztowe do tej podstawki u jegomościa to jedynie 22 polskie złote...

                            Kapitalyzm pełną gębą!

                            Comment

                            • Fala
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 671

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                              ... pobranie pocztowe do tej podstawki u jegomościa to jedynie 22 polskie złote...

                              Kapitalyzm pełną gębą!
                              Musi sobie powetować inne wydatki
                              Na innych aukcjach koleś pisze, że to likwidacja kolekcji. Ciekawe gdzie ją trzymał, bo większość podstawek ma dziurki po szpilkach
                              Podkładka pod piwo
                              Stan: bardzo dobry- (dziurki po szpilkach + delikatne zabrudzenia)
                              Producent: TYSKIE
                              Komplet: 4szt
                              Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                              Admin ma zawsze rację

                              PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                              Comment

                              • Fala
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 671

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                                Sprzedający napisał: "W razie potrzeby mogę przesłać lepszą jakość zdjęć".
                                Proponuję aby zrobić mu małego psikusa i aby kilkanaście, jeśli nie -dziesiąt osób, poprosiło go o przesłanie mailem zdjęć tego UNIKATU ...
                                Dostałem 2 fotki, jedna 2,2 mega, druga 1,9 mega
                                Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                                Admin ma zawsze rację

                                PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎