Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
    Co innego jakby ktoś zarabiał i wydawał na coś nie związanego z kolekcjonerstwem.
    A co jest innego w tym jeśli ktoś zarobione pieniądze wydaje na bułkę, książkę, rachunki czy kino? Na co wydaje się zarobione pieniądze jest prywatną sprawą sprzedawcy.
    Tu nie chodzi o to, na co idą zarobione pieniądze. Przedmówcom chyba bardziej chodzi o stare przysłowie, że "zapomnial wół jak cielęciem był"
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
      Kolego wasyll, to ciekawe jak miły jesteś na maile prywatne a jak skaczesz na innych na publicznym. Chciałam się z Tobą wymienić? Chciałam! To że ktoś w danym czasie nie ma nic na wymianę to nie moja wina, nie zakazuje mi to sprzedaży czegokolwiek jeśli potrzebuję środków na zakup innej podstawki. Co innego jakby ktoś zarabiał i wydawał na coś nie związanego z kolekcjonerstwem. Może zrozumiesz to jak będziesz miał już większy zbiór, i to co będzie Ci 'dochodzić' do zbioru to będą albo nowości, albo coś co zakupisz, bo z daną osobą nie masz na co się wymienić jako, że wafel który Cie interesuje nie jest masówką.

      Chcesz się wymienić? Zapraszam, mam jeszcze wafle Konstancina z 2sztuki. Droga otwarta.

      Chcesz sprzedawać - sprzedawaj. Noodles zwrócił uwagę na pewną rzecz, która mu się nie spodobała odnośnie Twojgo postępowania, a ja się z nim zgodziłem.
      W któym momencie na Ciebie naskoczyłem i co właściwie to wg Ciebie oznacza?

      A powiedz mi jeszcze co do tego wszystkiego ma nasza niesfinalizowana wymiana? Uważasz, że jestem urażony tym, bo do niej nie doszło? Przypominam Ci, że miałem podstawki, które Cię interesowały, więc w czym problem?

      Karinko, ile podstawek muszę mieć, żeby mieć 'większy zbiór'?
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • bomba_z_wrocka
        Senior
        • 07-2007
        • 222

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
        Prawo prawem, ale kiedy ktoś sam sobie zaprzecza to coś tu nie gra. Po co ta cała gadka w kwestii Bielkówka?



        Wychodzi z tego, że Twój tok rozumowania jest identyczny, jak Kariny.
        Niestety nie , jezeli cos wystawiam, to od 1 zlotego bo to minimum
        A towar jest tyle wart , ile ktos chce za niego zaplacic , jezeli jest cos co mnie interesuje , to licytuje do kwoty ktora to cos , jest wedlug mnie warte.
        Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
            Przedmówcom chyba bardziej chodzi o stare przysłowie, że "zapomnial wół jak cielęciem był"
            Niestety ale tu jest wielka racja. Karina jak była początkująca to prosiła o różne gadżety, które jak tylko otrzymała były opychane. Jak się znalazł ktoś początkujący to wszystkim sprzedawała co było w nadmiarze.
            Tu co pisze Noodles jest kolejną sprawą.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • Fala
              Senior
              • 07-2004
              • 671

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
              Niestety ale tu jest wielka racja. Karina jak była początkująca to prosiła o różne gadżety, które jak tylko otrzymała były opychane. Jak się znalazł ktoś początkujący to wszystkim sprzedawała co było w nadmiarze.
              Ups
              Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
              Admin ma zawsze rację

              PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
                Ups
                poprawka, jak otrzymała to nadmiar lub nienadające się do zbioru były opychane.
                Innym ich nie oddała tyko sprzedawała.

                Mnie to nie interere, bo dałem to co mi zbywała co też dostałem za free. W pamięci utkwiło mi (nie tylko mi) coś innego, ale to mało ważne jest.

                Nie bierzcie z tego co piszę nic wielkiego, bo to normalne, tylko warto nic nie ukrywać a jak się zmieni zdanie przyznać się do tego.

                Pozdrawiam kolekcjonerów.
                Last edited by mwa; 25-10-2011, 17:57.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • karin861
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 597

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                  Niestety ale tu jest wielka racja. Karina jak była początkująca to prosiła o różne gadżety, które jak tylko otrzymała były opychane. Jak się znalazł ktoś początkujący to wszystkim sprzedawała co było w nadmiarze.
                  Tu co pisze Noodles jest kolejną sprawą.
                  Że co słucham? Wszystko co sprzedawałam było zdobywane przeze mnie osobiście, a co miałam w dubletach, to co dostawałam za darmo nigdy nie sprzedawałam, więc nie wiem skąd te insynuacje z Twojej strony. Poza tym pare razy początkującym dawałam za darmo podstawki, więc nie rozumiem tutaj oskarżeń pod moim adresem.

                  Pierwszą rzeczą jaką robię podchodząc do stoiska jest pytanie o WYMIANĘ, często otrzymuję odpowiedź 'tylko sprzedaż'... nie moja wina, że starsi ode mnie kolekcjonerzy przekształcili kolekcjonerstwo w sprzedaż, zamiast się wymieniać wolą 'opchnąć' jak to żeś ujął
                  Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                  Comment

                  • misjogi
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 147

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika misjogi Wyświetlenie odpowiedzi

                      Ale te podstawki chyba należy zaliczać do Czech, PU w Tychach już nie robią
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • dryx
                        † 1966-2017 Piwosz w Raju
                        • 04-2002
                        • 1735

                        Ale opis jest jak najbardzie adekwatny.
                        Giełdowa - Tyska - Pilsner
                        Giełdowa - zgadza się.
                        Tyska - no przecież to była tyska giełda
                        Pilsner - zgadza się, był nawet lany
                        A że piwo z Czech to już inna bajka.

                        Comment

                        • mwa
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 5071

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                          to co dostawałam za darmo nigdy nie sprzedawałam,
                          Jeśli dostałaś za darmo to też zdobyłaś, a że sprzedawałaś to inna sprawa...
                          Mniejsza o to, bo nie ma o co szumu robić, tylko warto się czasem zastanowić a nie iść w uparte.
                          Ja kończę temat, bo to bez sensu i daremne przegadywanie. Miłego i do spotkania
                          Pozdrawiam Cię !!!!

                          Comment

                          • Fala
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 671

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dryx Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ale opis jest jak najbardzie adekwatny.
                            Giełdowa - Tyska - Pilsner
                            Giełdowa - zgadza się.
                            Tyska - no przecież to była tyska giełda
                            Pilsner - zgadza się, był nawet lany
                            A że piwo z Czech to już inna bajka.
                            Giełda była tyska, ale podstawka nie jest oficjalną podstawką browaru Tyskie, więc nie będzie zaliczona do jego podstawek
                            Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                            Admin ma zawsze rację

                            PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
                              Giełda była tyska, ale podstawka nie jest oficjalną podstawką browaru Tyskie, więc nie będzie zaliczona do jego podstawek
                              A kto zabroni
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                Chyba najbardziej uzbrojona w fotografie/załączniki w ilości bodajże 112 sztuk aukcja jaką widzałem na allegro. W dodatku jest to 112 zdjęć tylko 1 przedmiotu - syfonu.
                                Jak widać ilość zdjęć napędza zainteresowanie aukcją choć sam syfon też urodziwy.
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎