Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smes
    Senior
    • 09-2006
    • 615

    Limitowana podkładka w dobrej cenie
    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

    Comment

    • Promil03
      Senior
      • 10-2007
      • 2833

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
      Limitowana podkładka w dobrej cenie
      http://allegro.pl/xiii-gielda-birofi...938599699.html
      Akcję popieram. Cena taka sama jak na giełdzie. Nie będzie się amatorom dużego zysku opłacało wystawiać tej podstawki powyżej 5zł.

      Comment

      • zeko
        Senior
        • 07-2004
        • 708

        Ładny szyldzik
        Polakom gratulujemy BRACKIEGO
        "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
        http://picasaweb.google.com/d.jochman

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
          Akcję popieram. Cena taka sama jak na giełdzie. Nie będzie się amatorom dużego zysku opłacało wystawiać tej podstawki powyżej 5zł.
          Wpierw zrobiono 80 szt., jednak popyt na tego typu podkładek przekroczył naszą wyobraźnię (organizatorów).
          Dorobiliśmy zatem 50szt. by ukrócić proceder handlu po większej cenie, natomiast więcej sztuk nie dorabiamy i od tej pory podkładka będzie żyć już własnym życiem.
          Nie wszyscy mogli zakupić podkładki na samej giełdzie, ale każdy miał możliwość dokupić na allegro i otrzymać przy najbliższej okazji.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • beny
            Senior
            • 03-2001
            • 984

            i to jest świetne rozwiązanie i pierwszy przypadek w którym znam nakład danej podstawki
            Z piwnym pozdrowieniem
            Radosław Kwiecień

            http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

            Comment

            • zeko
              Senior
              • 07-2004
              • 708

              Jakie "cudowne" kufle http://allegro.pl/szklane-kufle-4szt...949183374.html
              Polakom gratulujemy BRACKIEGO
              "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
              http://picasaweb.google.com/d.jochman

              Comment

              • Fala
                Senior
                • 07-2004
                • 671

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                Zapomniał lampy użyć albo przynajmniej światła więcej włączyć ... i jeszcze ta data fotki
                Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                Admin ma zawsze rację

                PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                Comment

                • Grothesk
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 811

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oj tam zaraz obluda , najstarsze "prawo handlowe".
                  Jak my mamy zaplacic , to drogo , ale jak nam maja zaplacic , to jak najbardziej.
                  Sprzedającej jak sprzedającej, ale kupującym ten korek po 15zł to ewidentnie się w dupach poprzewracało od tego dobrobytu! :-) Ja miałem kaca moralnego, że w Radomiu mi dali za niego 5zł, ale kupujący sam zaproponował taką cenę, więc nie mogłem przecież protestować... Gdyby powiedział 3 lub 8 to też bym się prawdopodobnie zgodził. :-)

                  A tu takie ananasy, kupterazy po 15 złotych. Nie ładnie, nie ładnie. :-)

                  Tomek

                  Comment

                  • Fala
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 671

                    Ktoś wystawił niezłe kolekcje w dziale podstawki
                    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                    Admin ma zawsze rację

                    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                    Comment

                    • wasyll
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 1823

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                      Sprzedającej jak sprzedającej, ale kupującym ten korek po 15zł to ewidentnie się w dupach poprzewracało od tego dobrobytu! :-) Ja miałem kaca moralnego, że w Radomiu mi dali za niego 5zł, ale kupujący sam zaproponował taką cenę, więc nie mogłem przecież protestować... Gdyby powiedział 3 lub 8 to też bym się prawdopodobnie zgodził. :-)

                      A tu takie ananasy, kupterazy po 15 złotych. Nie ładnie, nie ładnie. :-)

                      Tomek
                      Jeśli mowa o Konstancinie, to składam oficjalna propozycję kupna tej podstawki za 3zł na poznańskiej giełdzie, jeśli jeszcze nimi dysponujesz. Interesuje mnie wyłącznie jedna sztuka.

                      Pozdrawiam!
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • Grothesk
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 811

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi

                        Zapraszam do Warszawy, zdobądź je sam... to naprawdę takie proste! Musisz wypić piwo do tego..a co ciekawe zapłacić jeszcze za bilet PKP/PKS.

                        Koniec off topic'u.
                        Ja tam mam je z Poznania, nie musiałem pić piwa, choć wypiłem a do knajpy jechałem tramwajem na gapę! Chcieć znaczy móc, proszę państwa...


                        Tomek

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jeśli mowa o Konstancinie, to składam oficjalna propozycję kupna tej podstawki za 3zł na poznańskiej giełdzie, jeśli jeszcze nimi dysponujesz. Interesuje mnie wyłącznie jedna sztuka.

                          Pozdrawiam!

                          Trochę mnie lenistwo ogarnia, ale jeśli chodzi o podstawkę id:45755, to mogę Ci ją przekazać za darmo jak przyślesz mi kopertę ze znaczkiem. Adres mogę podać na pw
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • zeko
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 708

                            http://allegro.pl/tarnow-korek-i1956...html?source=oo bubel czy może oryginał?
                            Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                            "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                            http://picasaweb.google.com/d.jochman

                            Comment

                            • Mafar
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 1262

                              Jeżeli przed wojną były korkowe podstawki to orginał
                              Polakom gratulujemy Brackiego

                              Gdy rozum śpi budzą się demony

                              Comment

                              • mareks
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 1939

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wg mnie to fake.
                                Nie słyszałem o przedwojennych podstawkach korkowych.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎