Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krypol85
    Senior
    • 05-2011
    • 177

    Dla mnie błędy. Nic bym za to nie dał No chyba że Tychy to może coś ale nie to co już jest - bez przesady Pzdr
    Moja kolekcja:
    http://krypol85.pl

    Comment

    • Grothesk
      Senior
      • 11-2005
      • 811

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
      Dla mnie błędy. Nic bym za to nie dał No chyba że Tychy to może coś ale nie to co już jest - bez przesady Pzdr
      No to się prawdopodobnie zdziwisz, bo ja np. STRZELAM, że to nie pójdzie taniej niż za 300zł a nie zawahałbym się stwierdzić, że i za 500. Mam nadzieję jednak, że jestem w błędzie i przeszacowałem sprawę. Poczekamy, zobaczymy. Ja nie licytuję, bo na cholerę mi tyle konserw...

      Comment

      • krypol85
        Senior
        • 05-2011
        • 177

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
        No to się prawdopodobnie zdziwisz, bo ja np. STRZELAM, że to nie pójdzie taniej niż za 300zł a nie zawahałbym się stwierdzić, że i za 500. Mam nadzieję jednak, że jestem w błędzie i przeszacowałem sprawę. Poczekamy, zobaczymy. Ja nie licytuję, bo na cholerę mi tyle konserw...
        Fakt może i ja i Ty się mylimy Ale wiesz każdy ma inne priorytety - Ty dasz za to tyle, a ja za tamto. Wiadomo o co chodzi
        Moja kolekcja:
        http://krypol85.pl

        Comment

        • Grothesk
          Senior
          • 11-2005
          • 811

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
          Fakt może i ja i Ty się mylimy Ale wiesz każdy ma inne priorytety - Ty dasz za to tyle, a ja za tamto. Wiadomo o co chodzi
          Wiadomo. O pieniądze!
          Dlatego pewnych rzeczy się po prostu nie kupuje, a za pewne płaci całkiem sporo.

          [eot]

          Comment

          • krypol85
            Senior
            • 05-2011
            • 177

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
            Wiadomo. O pieniądze!
            Dlatego pewnych rzeczy się po prostu nie kupuje, a za pewne płaci całkiem sporo.

            [eot]
            Głównie chodziło mi o zainteresowanie czymś ale pieniądze - wiadomo też priorytet
            Ale za co tam już jest tyle kas bo nie czaję? Za błędy drukarzy?
            Moja kolekcja:
            http://krypol85.pl

            Comment

            • danio_145
              Senior
              • 02-2005
              • 723

              Sporo z tych kapsli jest nadrukowane prawie prawidłowo

              Comment

              • krypol85
                Senior
                • 05-2011
                • 177

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danio_145 Wyświetlenie odpowiedzi
                Sporo z tych kapsli jest nadrukowane prawie prawidłowo
                Właśnie "sporo". Pytanie czym licytanci się kierują? Tymi dobrze nadrukowanymi czy źle?
                Moja kolekcja:
                http://krypol85.pl

                Comment

                • beerek62
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 1036

                  Najdroższe znaczki pocztowe na świecie są właśnie efektem błędów drukarskich. Może tutaj będzie podobnie
                  Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                  Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                  Comment

                  • krypol85
                    Senior
                    • 05-2011
                    • 177

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Najdroższe znaczki pocztowe na świecie są właśnie efektem błędów drukarskich. Może tutaj będzie podobnie
                    Ale zauważ, że tam raczej błędem jest zmiana koloru czy obrócenie obrazka, a tu przy tych kapslach to raczej jakieś niedbalstwo Ale kto wie może i pójdą b.drogo
                    Moja kolekcja:
                    http://krypol85.pl

                    Comment

                    • chinet
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 486

                      Wg mnie raczej chodzi o te dobre egzemplarze. Taki zestaw to dobry materiał do wymian z zagranicznymi kolekcjonerami.

                      Comment

                      • rwjak
                        Junior
                        • 02-2012
                        • 3

                        Też sądzę, że chodzi o te dobre. Na oko widać ich tam około 40 - tki. Towar w sam raz do wymiany również na inne polskie kapsle.

                        Comment

                        • TBK
                          Member
                          • 07-2005
                          • 73

                          Interes na Bocku






                          Jeśli ktoś posiada jeszcze te podkładki to wystawiać !! Koleś łyka wszystko jak leci i cena nie gra roli. Tylko czy kaska wpłynie na konto .Hmm

                          Comment

                          • Grothesk
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 811

                            Myślałem, że to prowokacja kogoś z GŻ aby wyjątkowo tej podstawki nie kupować a akcja miała na celu zakończenie wszystkich trwających aukcji, ale jak widzę, że Żywiec sprzedawał te podstawki to moje założenie spaliło na panewkach.

                            Cóż... Musi być jakaś moc w tej bibułce, bo podstawką tego bym nie nazwał.

                            Któraś z nich poszła za 250zł czy ślepnę już na stare lata?

                            Comment

                            • beerek62
                              Senior
                              • 04-2010
                              • 1036

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                              Któraś z nich poszła za 250zł czy ślepnę już na stare lata?
                              Za 250 ZETów poszedł tzw. kot w worku, bo w aukcji nie podano, co to jest "zestaw promocyjny". Mogły to być np. 2 piwa
                              Chyba, że ja też już tracę wzrok
                              Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                              Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                              Comment

                              • Grothesk
                                Senior
                                • 11-2005
                                • 811

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Za 250 ZETów poszedł tzw. kot w worku, bo w aukcji nie podano, co to jest "zestaw promocyjny". Mogły to być np. 2 piwa
                                Chyba, że ja też już tracę wzrok
                                Śmierdząca sprawa. Gdybym nie wiedział kto to wystawia a w grę wchodziła sprzedaż czegokolwiek innego za inne pieniądze to bym obstawiał, że:

                                a) gówniarze z tej samej klatki zrobili aukcję Allegro aby nałapać pozytywów
                                b) dwóch ludzi się dogadało poza Allegro na jakąś tam sprzedaż, a tu tylko formalnie zawarli umowę
                                c) że to aukcja żart lub ktoś coś "testował"

                                Ciekawe.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎