Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Stolp
    Senior
    • 06-2002
    • 492

    podobnych książek jest mnóstwo w tym 2 po polsku. Mam obie do wymiany.
    Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
    Szukam
    e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
    https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

    Comment

    • smes
      Senior
      • 09-2006
      • 615



      Tutaj można kupić przedwojenny szyld w dobrej cenie. Jak widać, unikat.
      Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

      Comment

      • smes
        Senior
        • 09-2006
        • 615

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
        http://allegro.pl/stara-reklama-szyl...316332416.html

        Tutaj można kupić przedwojenny szyld w dobrej cenie. Jak widać, unikat.
        Zastanawiam się czy zrobiłem reklamę aukcji? Są już 4 oferty no i cena niezła jak na początek... Ja oczywiście żartowałem! To jest replika zamoczona w wodzie i przypruszona rdzą.


        A śmię twierdzić że żart się udał, bo znany tutaj wszystkim kolekcjoner podstawek z browaru Tychy dał się nabrać
        Last edited by smes; 11-05-2012, 20:14.
        Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

        Comment

        • solfernus
          Senior
          • 08-2004
          • 1025

          Podstawka z Tarnowa

          Czy ktoś wie za ile poszła podstawka z Tarnowa? Informację potrzebuje tak dla satysfakcji bo i tak mnie nie stać A przegapiłem zakończenie aukcji
          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

          Comment

          • smes
            Senior
            • 09-2006
            • 615

            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

            Comment

            • solfernus
              Senior
              • 08-2004
              • 1025

              No to chyba nie wiele jak na taka staroć. Pierwszy stan poszedł był na allegro za dużo wiecej
              Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

              Comment

              • genea
                Senior
                • 02-2006
                • 1515

                Nie jestem piwowarem ,więc nie wiem do czego mogło służyć takie urządzonko?
                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                Bractwo Piwne

                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                Comment

                • krypol85
                  Senior
                  • 05-2011
                  • 177

                  "Przedmiot" Sprzedający sam nie wie co sprzedaje - ani słowa nie ma co to jest, tylko "przedmiot". hehe
                  Moja kolekcja:
                  http://krypol85.pl

                  Comment

                  • genea
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 1515

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
                    "Przedmiot" Sprzedający sam nie wie co sprzedaje - ani słowa nie ma co to jest, tylko "przedmiot". hehe
                    No właśnie W pierwszym momencie myślałem, że to może jakaś olejarka, ale ten "dziubek"/"kranik" mi nie pasuje
                    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                    Bractwo Piwne

                    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                    Comment

                    • mwa
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 5071

                      Ja też posiadam takie urządzenie (bez napisów) i też nie wiem co to jest.
                      Ja mam z grzałką na dole. Czyżby to było urządzenie do destylacji?
                      Pozdrawiam Cię !!!!

                      Comment

                      • Fala
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 671

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy ktoś wie za ile poszła podstawka z Tarnowa? Informację potrzebuje tak dla satysfakcji bo i tak mnie nie stać A przegapiłem zakończenie aukcji
                        a czy ktoś zna sprzedającego?
                        Raz już sprzedawał podstawki (też w maju, tylko w 2011 roku). Używał wtedy nick: celufas_2006. Jedyna różnica między tymi użytkownikami, to imię. Wtedy był Tomasz, a teraz Janusz. Adres zamieszkania jest ten sam.
                        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                        Admin ma zawsze rację

                        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                        Comment

                        • grzeber
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2868

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
                          a czy ktoś zna sprzedającego?
                          Raz już sprzedawał podstawki (też w maju, tylko w 2011 roku). Używał wtedy nick: celufas_2006. Jedyna różnica między tymi użytkownikami, to imię. Wtedy był Tomasz, a teraz Janusz. Adres zamieszkania jest ten sam.
                          To po komentarzach widać jak zakończyły się tamte aukcje. W moim wypadku (wygrałem wtedy 3 aukcje) sprawa została zgłoszona na policję i po dłuższych bojach odzyskałem od sprzedającego wszelkie pieniądze. Radzę jednak uważać i np. wpłacać pieniądze przez allegro lub brać przesyłki za pobraniem.
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • grzeber
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 2868

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
                            "Przedmiot" Sprzedający sam nie wie co sprzedaje - ani słowa nie ma co to jest, tylko "przedmiot". hehe
                            A czy sprzedający musi wiedzieć co to jest? Znalazł u siebie w piwnicy przy porządkach, chce się pozbyć to sprzedaje. Najwyżej w przypadku złego opisu czy kategorii osiągnie mniejszą cenę, ale to tylko korzyść dla kupujących.
                            pozdrawiam
                            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                            Comment

                            • zulu
                              Senior
                              • 04-2004
                              • 299

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                              To po komentarzach widać jak zakończyły się tamte aukcje. W moim wypadku (wygrałem wtedy 3 aukcje) sprawa została zgłoszona na policję i po dłuższych bojach odzyskałem od sprzedającego wszelkie pieniądze. Radzę jednak uważać i np. wpłacać pieniądze przez allegro lub brać przesyłki za pobraniem.
                              Nie ma znaczenia sposób wpłaty. Ja wpłacałem przez allegro i też zostałem oszukany, wtedy podarowałem temu złodziejowi - kasa nie była warta nerwów na policji. Z tego co wiem nie tylko ja odpuściłem. W każdym razie odradzam kupowanie u jtckrakow bo historia czasem lubi się powtarzać.

                              Comment

                              • grzeber
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2868

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie ma znaczenia sposób wpłaty. Ja wpłacałem przez allegro i też zostałem oszukany, wtedy podarowałem temu złodziejowi - kasa nie była warta nerwów na policji. Z tego co wiem nie tylko ja odpuściłem. W każdym razie odradzam kupowanie u jtckrakow bo historia czasem lubi się powtarzać.
                                Masz rację. Myślałem, że program ochrony kupujących działa tylko przy wpłacie przez płacę z allego. Ale tak nie jest: http://uslugi.allegro.pl/pok/
                                pozdrawiam
                                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎