Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Benekex2
    Member
    • 05-2012
    • 45



    widzi tam ktoś antyki z lat 60 ? bo ja nie bardzo
    Zbieram podstawki piwne z całego świata -> zainteresowanych zapraszam do kontaktu

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      prawdopodobnie chodzi o podstawki tyskie

      (cyt. z aukcji) "w kolekcji jest kilka antykow z lat 60tych"
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • smes
        Senior
        • 09-2006
        • 615

        Podstawki z DDR tak nazwał
        Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

        Comment

        • Mafar
          Senior
          • 04-2003
          • 1262

          Najciekawszą podstawką jest : "Piwo słodowe Pilzner Kłodzki" nr. katalogowy to KLO-01
          Polakom gratulujemy Brackiego

          Gdy rozum śpi budzą się demony

          Comment

          • volodos
            Senior
            • 09-2008
            • 717

            Brawo, już nie mogłeś wytrzymać.

            Comment

            • smes
              Senior
              • 09-2006
              • 615

              a ja tylko o antykach z lat 60
              Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

              Comment

              • klocekoi
                Junior
                • 07-2012
                • 11

                http://allegro.pl/show_item.php?item=2670672439

                warte ceny ?
                Last edited by klocekoi; 03-10-2012, 11:05.

                Comment

                • krypol85
                  Senior
                  • 05-2011
                  • 177

                  Czyżby kolejne podróbki?

                  Chyba na nic nasze starania - albo faktycznie są to oryginały w co wątpię.
                  Moja kolekcja:
                  http://krypol85.pl

                  Comment

                  • zeko
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 708

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czyżby kolejne podróbki?

                    Chyba na nic nasze starania - albo faktycznie są to oryginały w co wątpię.
                    Hand Made
                    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                    http://picasaweb.google.com/d.jochman

                    Comment

                    • krypol85
                      Senior
                      • 05-2011
                      • 177

                      I ktoś to kupuje...
                      Moja kolekcja:
                      http://krypol85.pl

                      Comment

                      • zeko
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 708

                        Dobrze wiesz że tak było, jest i będzie. Tego się nie da wyplewić.
                        Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                        "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                        http://picasaweb.google.com/d.jochman

                        Comment

                        • krypol85
                          Senior
                          • 05-2011
                          • 177

                          Wiem. Ale dziwi mnie to, że znani skądinąd kolekcjonerzy to kupują, a nie jacyś mało znani. Pewnie za 20lat to wyciągną i będzie "mega rarytas"... ehhhh
                          Moja kolekcja:
                          http://krypol85.pl

                          Comment

                          • darek99
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 2147

                            Nie jestem kolekcjonerem podstawek, no może bez ciśnienie odkładam sobie Mazowsze, ale to co się ostatnio pokazuje na allegro to już jest mocne przegięcie, jest wysyp cepeliowskich podstawek robionych metodą chałupniczą z wykorzystaniem logo takich browarów jak Żywiec i Warka. Bardzo mnie dziwi że długoletni kolekcjonerzy z dużym doświadczeniem nie wypowiadają się w temacie tych podstawek, jestem laikiem bo cóż ja biedny robaczek mogę powiedzieć mądrego skoro nie wykupiłem katalogu Radka Kwietnia, ale jedno wiem że podstawki dziwolągi sprzedawane na allegro pod loginem – pinookio67, michal11_22 to podróbki robione bez zgody browarów. Gdybym był jednym z czterdziestu profesjonalistów to bym się wstydził wykazywać tego typu podstawki w katalogu i ankiecie.
                            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                            Epikur z Samos.

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              Mimo że sprzedawaną m.in Warkę zbieram to i tak nie wbiję za nią nawet złotówki. Wiem że teraz to pewnie za mało ale wbijając za kolejne egzemplarze jakie się pojawią (a pojawią się na pewno, zwłaszcza jeśli te zejdą za satysfakcjonującą sprzedawce cenę) być może udało by się wygrać. Złotówka to dla mnie żadna kasa ale nie dam zarobić fałszerozwi dla zasady. Jak widać jednak niektórzy miękną i bojąc się nie zdobyć "a może jednak oryginalnej" podstawki nakręcają fałszerski biznes. Pewnie nawet będą się wstydzić przyznać że ją kupili chowając się za wykropkowanymi nickami. Jak dla mnie żenada. Zastanawiam się czy gdybym narysował prawą ręką (jestem mańkutem) logo Warki na tekturowym kwadraciku wyciętym z kartonu po tosterze i wystawił to jako podstawkę czy też by klikneli ? Czy to już wg nich był by ewidentny fałsz i polowanie na jelenia czy jeszcze nie ? Jeśli fałsz to gdzie wg nich jest granica między fałszem a tą konkretnie podstawką którą licytują (bo zakładam że licytując uważają ją za orginał. Innego wytłumaczenia nie widzę przynajmniej). Bardzo chętnie bym z nimi merytorycznie pogadał na ten temat ale i tak pewnie będą bać się ośmieszenia i nie ujawnią się publicznie.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • krypol85
                                Senior
                                • 05-2011
                                • 177

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                                ...Pewnie nawet będą się wstydzić przyznać że ją kupili chowając się za wykropkowanymi nickami.
                                I tak większość "wykropkowanych" nicków z allegro jest do rozgryzienia :P
                                Moja kolekcja:
                                http://krypol85.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎