Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • genea
    Senior
    • 02-2006
    • 1515

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
    Aukcja zakończona przed czasem http://allegro.pl/kolekcja-1630-pods...983039459.html. Powód "Wiem że najwyższą kwotę osiąga się pod koniec aukcji jednak nie będę czekał, by się o tym przekonać. Nie chciałbym sie pozbyć kolekcji za nie satysfakcjonującą mnie kwotę. Dziękuje wszystkim za zainteresowanie."


    Albo dostał satysfakcjonującą go ofertę poza serwisem...
    Last edited by genea; 03-02-2013, 22:29.
    Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
    Bractwo Piwne

    Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
    Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

    Comment

    • krypol85
      Senior
      • 05-2011
      • 177

      Też może być ale wątpię, bo od początku nie było żadnego zdjęcia :P - okaże się jak je doda
      Moja kolekcja:
      http://krypol85.pl

      Comment

      • smes
        Senior
        • 09-2006
        • 615

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krypol85 Wyświetlenie odpowiedzi
        Też może być ale wątpię, bo od początku nie było żadnego zdjęcia :P - okaże się jak je doda
        Genea pisał o kolekcji podstawek a nie o klepsydrze. Klepsydra warta jest ceny początkowej. Kiedyś takie przedmioty schodziły ponad setkę a w opisie nie widzę nic dziwnego.
        Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

        Comment

        • Fala
          Senior
          • 07-2004
          • 671

          http://allegro.pl/podkladka-piwo-bis...981464841.html
          Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
          Admin ma zawsze rację

          PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            Jechał po nią do Łodzi z Wrocławia więc musi wycofać koszta. Innego wytłumaczenia ceny nie widzę.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • rafal69
              Senior
              • 08-2005
              • 115

              "NIELAMINOWANY" przecież, "wszystkie wiedzom" że
              AMELINIUM nie pomalujesz, to musi być specjalna farba

              musiałem
              znany gamoń wiosłowy

              Comment

              • Face-Off
                Junior
                • 12-2012
                • 10

                wartość rynkowa podkładki

                Czy ktoś się może orientuje jaka jest rzeczywista wartość rynkowa podkładki ?

                http://allegro.pl/bojanowo-i2968988253.html

                Comment

                • beerek62
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 1037

                  Cytując klasyka - rzeczywista wartość rynkowa przedmiotu jest taka, ile nabywca jest gotów za ten przedmiot zapłacić.
                  Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                  Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                  Comment

                  • volodos
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 717

                    Za wystawioną na aukcji zapłacono coś koło 300zł. Ale "kupterazki" za taką cenę - sorry Winnetou - jak widać nie za zbytnio będą kupować (wystawiona chyba trzeci raz z kolei).

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Cytując klasyka - rzeczywista wartość rynkowa przedmiotu jest taka, ile nabywca jest gotów za ten przedmiot zapłacić.
                      Nie wiem kto jest tym klasykiem ale interesuje mnie to stwierdzenie. W myśl jego jeśli jestem gotów za nią zapłacić 5,18 pln tzn że jest tyle warta i konsekwencją czego sprzedawca ma mi ją za tyle sprzedać ?
                      Last edited by Cooper; 05-02-2013, 20:37. Powód: bo się pomyliłem ?
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • volodos
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 717

                        Cooper, "nabywca" to w tym wypadku ogólnie rynek, który ją wycenia jednak ździebko wyżej niż 5,18 pln.

                        Comment

                        • beerek62
                          Senior
                          • 04-2010
                          • 1037

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie wiem kto jest tym klasykiem ale interesuje mnie to stwierdzenie. W myśl jego jeśli jestem gotów za nią zapłacić 5,18 pln tzn że jest tyle warta i konsekwencją czego sprzedawca ma mi ją za tyle sprzedać ?
                          Sprzedawca MOŻE Ci ją za tyle sprzedać, jeżeli jego wyobrażenie o wartości rynkowej tego przedmiotu będzie podobne do Twojego lub z jakichkolwiek innych przyczyn będzie się chciał jej pozbyć bez względu na uzyskaną cenę. Baca chciał za psa milion złotych a w końcu wymienił go na dwa koty po 500 tys. Ileż to razy kupuje się coś dużo taniej niż rzeczywista wartość a innym razem drożej - wszystko zależy od popytu i podaży. Sorry za OT.
                          Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                          Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                          Comment

                          • danio_145
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 723

                            Co nie stoi na przeszkodzie, żeby podać orientacyjną cenę, szeroko akceptowalną przez większość.

                            Comment

                            • zeko
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 708

                              Kogoś z ceną chyba poniosło.... http://allegro.pl/karty-browary-zywi...049265882.html
                              Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                              "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                              http://picasaweb.google.com/d.jochman

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Cena rzeczywiście z dupy, ale dawno nie widziałem tych kart w takim stanie, w dodatku w oryginalnym etui.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎