Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smes
    Senior
    • 09-2006
    • 615

    Okazja. Ignacy zszedł z ceny aż o 50 zł!
    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

    Comment

    • KoM34
      Junior
      • 11-2013
      • 21

      Szklanki ale mimo, że opuścił te 50zł to i tak nadal trochę za drogo

      Comment

      • smes
        Senior
        • 09-2006
        • 615

        Prowizja od wystawienia, musi się przecież zwrócić.

        A ty Ignacy, nie bądź taki uparty. Wystaw od 1 zł, to może wtedy ruszy z kopyta?
        Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

        Comment

        • KoM34
          Junior
          • 11-2013
          • 21

          Nie musi od 1zł, niech da nawet od 50zł z licytacja to wtedy ruszy

          Comment

          • ignac7
            Member
            • 01-2011
            • 48

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
            Przyjacielu Twoje "eksponaty", nigdy nie osiągnęły nawet 1/3 proponowanej przez Ciebie ceny.
            Następnym razem nabierz wody, bo ani to z Ciebie handlarz, ani fachowiec w dziedzinie...
            Po pierwsze jak już mówiłem nie śpieszy mi sie ze sprzedażą . po drugie co cie to obchodzi co i za ile sprzedaje .

            Comment

            • ignac7
              Member
              • 01-2011
              • 48

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KoM34 Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie musi od 1zł, niech da nawet od 50zł z licytacja to wtedy ruszy
              nie wystawie od 1zł. bo ja mam szczescie i ktos pod koniec za 1zł kupi. wiec juz nie wystawiam niczego za taka kwotę . ale licytacje od tych 50zł moze zrobie przy ponwonym wystawieniu szklaneczki

              Comment

              • zeko
                Senior
                • 07-2004
                • 708

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ignac7 Wyświetlenie odpowiedzi

                Miałem takie 3 szklanki i 2 sprzedałem i to jest ostatnia cena. A 2 poprzednie poszły za ok 180zł (mówię o 1 sztuce)
                Sam sobie przeczysz. Piszesz o 3 w archiwum jest ich aż 7. I ostatnie sztuki są po 139 a nie 180. Kłamać nawet nie potrafisz.
                Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                http://picasaweb.google.com/d.jochman

                Comment

                • ignac7
                  Member
                  • 01-2011
                  • 48

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                  Sam sobie przeczysz. Piszesz o 3 w archiwum jest ich aż 7. I ostatnie sztuki są po 139 a nie 180. Kłamać nawet nie potrafisz.

                  Debilu!... może poszukaj w sprzedanych a nie w tych których nie sprzedałem !? aa że teraz 7 razy pod rząd nie sprzedałem :P to wina ceny.... ale tak jak już mówiłem nie zależy mi na sprzedaży !

                  Comment

                  • zeko
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 708

                    ignac7, trochę kultury gówniarzu! Debilami to sobie możesz nazywać kumpli z piaskownicy.
                    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                    http://picasaweb.google.com/d.jochman

                    Comment

                    • ignac7
                      Member
                      • 01-2011
                      • 48

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
                      ignac7, trochę kultury gówniarzu! Debilami to sobie możesz nazywać kumpli z piaskownicy.
                      Może i jestem gówniarzem ale nie będą mi żadne debile mówić co mam robić !.

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Panowie, proszę przejść na PW.
                        Last edited by dyczkin; 28-11-2013, 21:22.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • smes
                          Senior
                          • 09-2006
                          • 615

                          Ładny, skórzany portfel. Idą święta, znalazła się spora obniżka.
                          Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                          Comment

                          • ignac7
                            Member
                            • 01-2011
                            • 48

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ładny, skórzany portfel. Idą święta, znalazła się spora obniżka.
                            http://allegro.pl/portfel-skora-na-p...726936955.html
                            Już nie mam sił na Cb. Już mówilem ,że ja ustalam ceny.
                            Poza tym znajdz mi taki portfel.

                            Comment

                            • zeko
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 708

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ignac7 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Może i jestem gówniarzem ale nie będą mi żadne debile mówić co mam robić !.
                              Ktoś Ci zwrócił uwagę i od razu wszystkich od debili wyzywasz. Żałosne. Zachowanie godne gimbusa. ART, a gdzie banan?
                              Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                              "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                              http://picasaweb.google.com/d.jochman

                              Comment

                              • jedrek786
                                Member
                                • 11-2008
                                • 69

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ignac7 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Debilu!... może poszukaj w sprzedanych a nie w tych których nie sprzedałem !? aa że teraz 7 razy pod rząd nie sprzedałem :P to wina ceny.... ale tak jak już mówiłem nie zależy mi na sprzedaży !
                                Czy Ty Ignacy jeżdzisz czasami na Giełdy??? Powiedz to koledze Zeko w oczy a nie cwaniakujesz i kogoś wyzywasz i ubliżasz pisząc na Forum!!! Czy Ciebie ktoś nazwał DEBILEM tutaj??? Ja to bym się wku...rzył

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎