Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    http://allegro.pl/lublin-browar-lwow...854221831.html Trzeba podkreślić że nakład 200szt. Lepiej się sprzedadzą
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman

    Comment

    • wsaczuk
      Senior
      • 09-2009
      • 182

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zeko Wyświetlenie odpowiedzi
      http://allegro.pl/lublin-browar-lwow...854221831.html Trzeba podkreślić że nakład 200szt. Lepiej się sprzedadzą
      wafle z tego browaru też się już pojawiły na allegro.

      Comment

      • zeko
        Senior
        • 07-2004
        • 708

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wsaczuk Wyświetlenie odpowiedzi
        wafle z tego browaru też się już pojawiły na allegro.
        Ale nie podali nakładu, to się tak dobrze nie sprzedadzą
        Polakom gratulujemy BRACKIEGO
        "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
        http://picasaweb.google.com/d.jochman

        Comment

        • solfernus
          Senior
          • 08-2004
          • 1025



          Czy to nie jest przypadkiem podstawka PW z Piasta Wrocław?
          Wydaje mi się, że trochę naciągana ta identyfikacja jako Opole.

          No ewentualnie mogę się zgodzić, że to dekiel ogólny dla kilku browarów od Berlina po Śląsk.
          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

          Comment

          • solfernus
            Senior
            • 08-2004
            • 1025

            Dla ułatwienia dodam id 18533
            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

            Comment

            • beerek62
              Senior
              • 04-2010
              • 1036

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
              Odpowiedz mi na pytanie czemu nie dojdzie do finalizacji transakcji?
              Zakończy aukcję przed czasem?
              No i stało się "Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro."
              Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
              Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

              Comment

              • Promil03
                Senior
                • 10-2007
                • 2833

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                No i stało się "Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro."
                Zgodnie z regulaminem.

                Comment

                • grzeber
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2868

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Aukcja zrobiona na potrzebę Ankiety, i reklamy "Browary Mazowsza". 24 godziny i blisko 200 odsłon.
                  http://www.allegrofun.pl/show/602
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beerek62 Wyświetlenie odpowiedzi
                  No i stało się "Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro."
                  Niestety allegro nie zna się na zabawie i usunęło moją aukcję. Tak jak zauważono celnie powyżej, aukcja była czysto informacyjna i promująca birofilistyczne inicjatywy. Przy okazji można było zobaczyć całkiem ładną podstawkę.

                  Mam nadzieje, że dzięki niej ktoś z nowych kolekcjonerów postanowi dołączyć do ankiety podstawek: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=105592

                  Tych co martwili się o moje negatywy oraz tych co we mnie wierzyli serdecznie pozdrawiam.
                  pozdrawiam
                  www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                  Comment

                  • seba_gliwice
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 374

                    Regulamin jest stworzony po to, aby go przestrzegać ... a jeśli go nie akceptujemy lub nie potrafimy (nie chcemy) go przestrzegać, to po prostu nie bierzemy udziału w imprezie lub przedsięwzięciu zdefiniowanym takim regulaminem ...

                    Comment

                    • pizmak666
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 1898

                      To była raczej antyreklama Twoich przedsięwzięć Grzeberze.
                      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                      Comment

                      • noodles
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 700

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                        Niestety allegro nie zna się na zabawie i usunęło moją aukcję.
                        Rzeczywiście zabawa była przednia. Jestem pewien, że ci co wzięli udział w aukcji i wielu innych ubaw miało po pachy.
                        Moja kolekcja podstawek

                        Comment

                        • solfernus
                          Senior
                          • 08-2004
                          • 1025

                          Ja się dobrze bawiłem. Nie licytowałem bo już rok temu wysłałem ankietę i nie potrzebowałem takiej zachęty
                          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                          Comment

                          • smes
                            Senior
                            • 09-2006
                            • 615

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seba_gliwice Wyświetlenie odpowiedzi
                            Regulamin jest stworzony po to, aby go przestrzegać ... a jeśli go nie akceptujemy lub nie potrafimy (nie chcemy) go przestrzegać, to po prostu nie bierzemy udziału w imprezie lub przedsięwzięciu zdefiniowanym takim regulaminem ...
                            Regulamin pracy, przepisy ruchu drogowego albo 10 przykazań. Stworzone po to, aby przestrzegać
                            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                            Comment

                            • seba_gliwice
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 374

                              Dokładnie tak !!! ...

                              Jeśli nie odpowiadają Ci podstawowe i elementarne zasady panujące w danej firmie (np. to, że trzeba przychodzić do niej punktualnie oraz rzetelnie i uczciwie przepracować 8 godzin, za które ktoś mi płaci lub w końcu to, że przy spełnieniu m.in. obu powyższych warunków nie jesteś twoim zdaniem odpowiednio wynagradzany), to się zwalniasz i szukasz nowej, a nie promujesz i rozgłaszasz teorie, że pracodawca jest zły, niedobry, uwziął się na Ciebie i się czepia.

                              Jeśli nie odpowiadają Ci jasne i klarowne przepisy ruchu drogowego (w tym np. jazda w stanie trzeźwości), to nie dorosłeś do tego, aby być kierowcą i nie narażasz siebie i innych na tragedię - zresztą to bardziej wynika z własnych zasad moralnych niż przepisów ruchu drogowego

                              Jeśli nie odpowiadają Ci podstawowe zasady jakim jest 10 przykazań, to po prostu deklaruj się jako człowiek niewierzący, a nie szukaj usprawiedliwienia swojej niewiary w tym, że wszyscy księża bez wyjątku to pedofile, kościół nie robi na świecie i w społeczeństwie zupełnie nic dobrego, tylko ciągle napycha wory mamoną, a zgromadzenia w kościele wynikające z naturalnie konsekwentnej deklaracji swojej wiary, to zgromadzenia „ciemnogrodu” manipulowanego przez „czarną mafię” - obrażasz w ten sposób wielu ludzi …




                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Regulamin pracy, przepisy ruchu drogowego albo 10 przykazań. Stworzone po to, aby przestrzegać

                              Comment

                              • smes
                                Senior
                                • 09-2006
                                • 615

                                Z Twojego wpisu można wywnioskować:
                                Zdjęcie podstawki zeszło za 100tyś, a kupujący po wpłacie, jest zrozpaczony. Zdjęcia nie ma, Grzeber wyjechał z kraju.
                                Dla mnie porównanie jest proste. Skróciłeś czas pracy o 5 minut, przekroczyłeś prędkość o 5km, no i wreszcie pożądałeś eksponat Scobla, ze zbioru bliźniego.
                                Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎