Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    na prawdę jesteś tym taki zdziwiony ?
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • jurchod
      Junior
      • 03-2008
      • 8

      Tą: http://www.ebay.de/itm/121861843383?...84.m1435.l2649 też będzie sprzedawać? Pozdro

      Comment

      • Raciborz
        Senior
        • 06-2004
        • 594

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jurchod Wyświetlenie odpowiedzi
        Obserwując aukcje Allegro natknąłem się na aukcję: http://allegro.pl/lwow-browar-na-poh...958410261.html. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że etykietkę sprzedaje ta sama osoba, która w swoim czasie kupiła ją na Ebayu. Czyżby renomowani Allegrowicze byli również zwykłymi handlarzami??? Pozdrawiam
        Skąd ta pewność że kupiła to na ebayu?.A najbardziej rozbawiło mnie określenie "renomowani allegrowicze",nie widziałem żeby ktoś na allegro dawał coś za darmo.Podsumowując każdy allegrowicz to handlarz.Może Kolega sprecyzować"zwykły handlarz"?,są inni?

        Comment

        • jurchod
          Junior
          • 03-2008
          • 8

          Miałeś prawo się uśmiać bo chodziło o renomowanych kolekcjonerów. Przesyłam koledze zdjęcie tej etykietki z aukcji na Ebayu?
          Attached Files

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2868

            Niby podobne szkło mamy w galerii ale jak dla mnie dosyć podejrzanie to wygląda.

            Aukcja:


            Galeria:
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              Gdy szybko spojrzałem na kufel z aukcji pomyslałem że logo jest zrobione w technice trawienia a ta jest chyba nazwijmy to dostępna dla przeciętnego "manufakturzysty" co z automatu skłoniło mnie do również spiskowej teorii. Otworzyłem jednak aukcję jeszcze raz i widzę że logo jest jednak w formie nazwijmy to tłoczonej a więc odlewanej w szkle (tak samo jak niekwestionowany chyba kufel z naszej Galerii). Z tego powodu chyba raczej nie kwestionował bym orginalności kufla z allegro. Po prostu nie spotkałem się z podrabianym szkłem wykonanym tą techniką ale może nie nadążam. Sam typ kufla, jego przykrywki oraz naniesiona pojemność też wydają mi się OK.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                Seba, osobiste przytyki poszły na łączkę, proszę hamować się.
                Last edited by ART; 02-02-2016, 08:15.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • seba_gliwice
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 374

                  Fakt!!! - niepotrzebnie się odzywam - po raz kolejny przekonuję się, że szkoda mojego czasu ...

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Seba, osobiste przytyki poszły na łączkę, proszę hamować się.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    Wracając do tematu.
                    Coś dla wrocławian. Najprawdopodobniej firmowy kufel z knajpy Conrada Kisslinga. Kiepski stan, ale póki co, dobra cena.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • seba_gliwice
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 374

                      Takie kufle na 100% funkcjonowały w gliwickiej piwiarni firmowej na ówczesnej Wilhelmstrasse ...

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wracając do tematu.
                      Coś dla wrocławian. Najprawdopodobniej firmowy kufel z knajpy Conrada Kisslinga. Kiepski stan, ale póki co, dobra cena.

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        Wpierw cytat później odpowiedź

                        Ahaaaaa.... czyli ówczesna sieciówka. Myślałem ze tylko we Wrocławiu był słynny lokal. Tak czy siak chyba ciekawsze szkło ale może jednak masowo występujące.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • Kryzys_Finansowy
                          Member
                          • 02-2009
                          • 58

                          Te aukcje są ciekawe

                          Nie wiesz co licytujesz i co ewentualnie wygrasz:

                          Comment

                          • smes
                            Senior
                            • 09-2006
                            • 615

                            Pierwszy dzień na aukcji, 5 ofert i cena ponad 100 zł za kufel 300 lat browaru Tychy. Kolejna żenująca aukcja.
                            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                            Comment

                            • smes
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 615

                              Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                              Comment

                              • DJ_Stas
                                Member
                                • 03-2008
                                • 39

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Pierwszy dzień na aukcji, 5 ofert i cena ponad 100 zł za kufel 300 lat browaru Tychy. Kolejna żenująca aukcja.
                                http://allegro.pl/tychy-kufel-przedw...999347096.html
                                Sprzedawca to oszust i naciągacz.
                                Takie kufle były jeszcze w użytku w barach po II wojnie a on sztukowany kufel sprzedaje jako rarytas. Zachęcony sukcesem z kuflem z napisem "PM" dorabia teorie do kolejnych "rzadkości".

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎