Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    Nic o tym nie wiem , ale jak się dowiem, to będziesz pierwszy, do którego napiszę [/QUOTE]

    A ja się cieszę z takiej inicjatywy. Dzięki temu kupiłem "tanio" wafelek PW z Opola
    Twoje
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      Piękny EMALIOWANY polskojęzyczny szyld z Ostrowa Wielkopolskiego. I to od 1 PLN bez minimalnej.
      Nie pytałem czy "zdejmuje poza"
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        Czy wie ktoś za ile poszedł wafelek z browaru Kwarta w Górze Śl. ?
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • Mafar
          Senior
          • 04-2003
          • 1262

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy wie ktoś za ile poszedł wafelek z browaru Kwarta w Górze Śl. ?
          164,00 zł
          Polakom gratulujemy Brackiego

          Gdy rozum śpi budzą się demony

          Comment

          • solfernus
            Senior
            • 08-2004
            • 1025

            Dzięki za info. pzdr
            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

            Comment

            • beerek62
              Senior
              • 04-2010
              • 1036

              Szklanka Brieger Brauhaus może i ładna, tylko ta cena
              Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
              Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

              Comment

              • Pijak
                Senior
                • 10-2002
                • 170

                Czy o aukcjach w których zamierzasz uczestniczyć też tak ochoczo informujesz?

                Comment

                • beerek62
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 1036

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pijak Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy o aukcjach w których zamierzasz uczestniczyć też tak ochoczo informujesz?
                  Tematem wątku jest "ciekawa aukcja na allegro". Według mnie ta aukcja jest ciekawa. Możesz mieć na ten temat inne zdanie. Czy będę w tej aukcji uczestniczył to już zupełnie inny temat. Jeżeli mój post dostarczył Ci konkurencji to sorry, ale każdy post w tym temacie komuś przysparza takich kłopotów.
                  Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                  Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                  Comment

                  • Pijak
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 170

                    Post nie przysporzył mi problemów, natomiast mam wrażenie że takimi wpisami spełnia się rolę "pożytecznych idiotów" reklamujących cudze aukcje, zwłaszcza że jeśli rozejrzysz się po forum bodajże w dziale "kupię, sprzedam, zamienię" jest zapis by nie wklejać (reklamować) aukcji z portali aukcyjnych. Sądzę że rozwiązaniem tej sytuacji byłoby gdyby wklejać linki do już zakończonych aukcji.

                    Comment

                    • beerek62
                      Senior
                      • 04-2010
                      • 1036

                      Wcale nie czuję się "pożytecznym idiotą" i nie reklamuję niczyich a tym bardziej swoich aukcji. Jak zapewne zwróciłeś uwagę, nikt tutaj nie wstawia informacji o aukcjach dotyczących szklanek Żubra lub innej masówki ale informujemy się nawzajem o interesujących birofiliach, które sa wystawiane na portalach aukcyjnych - jest przecież też wątek o Ebay'u. Zauważ, że znajdujemy się w dziale "kolekcjonerstwo", więc wzajemne pokazywanie sobie ciekawych okazów wcale nie musi być traktowane jako reklama a raczej jako koleżeńska przysługa. Mnie akurat szkło - nawet i przedwojenne - za taką cenę nie interesuje, ale znam kilku kolekcjonerów, którzy być może będą zainteresowani. Nie każdy ma czas i ochotę na ciągłe obserwowanie Allegro. Sam kilkakrotnie skorzystałem z podpowiedzi w tym dziale, bo akurat aukcji nie śledziłem a na forum bywam regularnie. Dotyczy to również aukcji za portalach zagranicznych. Jaki sens w tym kontekście miałoby umieszczanie tutaj linków do aukcji zakończonych? Poza tym ktoś ten wątek założył a admin nie widział w tym nic złego i tak się kręci od 14 lat
                      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                      Comment

                      • decio
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 165

                        oj tam oj tam

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pijak Wyświetlenie odpowiedzi
                        Post nie przysporzył mi problemów, natomiast mam wrażenie że takimi wpisami spełnia się rolę "pożytecznych idiotów" reklamujących cudze aukcje, zwłaszcza że jeśli rozejrzysz się po forum bodajże w dziale "kupię, sprzedam, zamienię" jest zapis by nie wklejać (reklamować) aukcji z portali aukcyjnych. Sądzę że rozwiązaniem tej sytuacji byłoby gdyby wklejać linki do już zakończonych aukcji.
                        Nie jest to wątek zatytułowany "Ciekawa zakończona aukcja na allegro !" więc sądzę, że kolega niepotrzebnie robi zamęt i się tu PO-PIS-uje. Jak się zamierza do czegoś doczepić i /lub zwrócić uwagę to trzeba mieć dobry uzasadniony argument, a nie tylko swoje widzimisię. Ewentualnie zastanowić się przez moment czy aby moja wypowiedź nie jest spowodowana chwilową wku_rwienicą lub inną nerwicą i ugryźć się w język, a stres rozładować przy kufelku dobrego piwka. Co do istoty tego wątku to jest super, nieraz zwrócił moją uwagę na eksponat, którym sam jestem bardzo zainteresowany i tylko ja (nikt inny) decyduję czy cena mi pasuje, jaki mam limit i czy mnie wogóle obchodzi konkurencja. Pamiętaj, że nawet jeśli korzystamy wszyscy tu obecni z serwisu aukcyjnego i chcemy kupić jak najtaniej to po drugiej stronie jest ktoś kto chce jak najdrożej sprzedać - uważasz, że on nie ma racji i jest be? Jest ok. Jeśli chcesz kupować za grosze to trzeba szukać okazji gdzie indziej, szperać po targach itp. Wtedy założy się wątek "Najciekawsze i/lub najtańsze eksponaty znalezione poza allegro"

                        Zdrowie na budowie
                        www.decio.friko.pl

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          Piękna przedwojenna emalia z Bytomia.
                          Nie wygląda na pogiętą jeśli było z nią tak jak w opisie ale ma spore braki emali. Na szczęscie fragment ktorego odtworzenie było by ze względu na detal nie do odtworzenia jest praktycznie nietknięty a brakuje emali w miejscu dużych, wiadomych napisów dużymi literami. Widziałem u nas gdzieś na BroBizie pięknie uzupełnione braki emali na szyladach i to takie z trudniejszymi fragmentami do przywrócenia. Można z niego zrobić prawdziwą perełkę ale ja nie zbieram Górnego Śląska.
                          Last edited by Cooper; 23-06-2016, 19:28.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • nikita_banita
                            Senior
                            • 06-2003
                            • 1363

                            Aukcja z różnościami - moją uwagę zwróciła e-ta Żywca z BALTONY z Gdyni - jakaś okolicznościówka - TROPIK - ciekawa w temacie marynistyka:


                            http://allegro.pl/289-etykiet-od-piw-i6321063809.html

                            Może kogoś zainteresuje.

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              Aukcja już na tyle stara że nie ma opcji powiekszenia zdjęcia i zobaczenia szczegółów et ale z tego co widzę na miniaturce to absolutnie nie ma tam nic ciekawego. Ety z lat 80 i wczesnych 90.

                              Tutaj z kolei ładna i chyba rzadka beczka z browaru krakowskiego z okresu okupacji. Bardzo czytelna i wyraźna wypałka na wieku. Brak denka chyba nie ma większego znaczenia przy ekspozycji beczki.
                              Po lekkim doczyszczeniu z pewnością ładnie prezentowała by się np jako ekspozycja w którymś z miliona krakowskich pubów, szczególnie w tym na Lubiczu.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • zeko
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 708

                                Coś dla fanów tyskich browarów http://allegro.pl/zabytkowe-skrzynki...5.html#thumb/8
                                Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                                "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                                http://picasaweb.google.com/d.jochman

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎