Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
    Tak do wiadomości tych, którzy mogą się dziwić, że mając przesympatyczną narzeczoną nie kryję się z moimi szczerymi do bólu komentarzami na temat urody forumowiczek z Wrocławia: to, że jestem na diecie, nie znaczy, że nie mogę w menu popatrzeć. Zdrowie zgorszonych Pań i Panów
    Ja jestem zgorszony tym, że tylko Wrocławianki Ci się podobają.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
      Ja jestem zgorszony tym, że tylko Wrocławianki Ci się podobają.
      Nie tylko. Tylko tak akurat wyszło, że to o nich piszę na forumie.

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • zibiolot
        Senior
        • 12-2003
        • 195

        Chęć posiadania wzięła wyższość nad rozumem

        W Człuchowie kupiłem go za 15 zł, co dwa lub trzy lata temu i tak wydawało mi sie dużo, a teraz sam nie wiem.
        Morał taki, żeby jeździć na giełdy.

        Comment

        • xpstanx
          Senior
          • 06-2005
          • 157

          Choć przyznam, że bardzo bym chciał mieć ten otwieraczyk, to tej ceny nie rozumiem. Pytanie tylko, czy to jeszcze kolekcjonerstwo, czy już snobizm?? Szkoda tylko, że takie aukcje fałszywie podnoszą wartość otwieraczy. Ale co zrobić, wielu już było takich, co kupowało nie zważając na cenę, a potem się wypśtykało z kasy i wielu jeszcze takich będzie... Dla mnie osobiście najcenniejsze są wymiany!!!

          Comment

          • Doodeck
            Senior
            • 05-2003
            • 1612

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika xpstanx
            Szkoda tylko, że takie aukcje fałszywie podnoszą wartość otwieraczy.
            Dlaczego tak twierdzisz ?
            Czy to, że ktoś chce zapłacić komuś dużo więcej, niż Ty uznajesz z stosowne, to od razu jest fałszerstwo ?
            Dalekosiężny
            Obserwator
            Obiektów
            Dynamicznie
            Epatujących
            Ciekawymi
            Koncepcjami

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck
              Dlaczego tak twierdzisz ?
              Czy to, że ktoś chce zapłacić komuś dużo więcej, niż Ty uznajesz z stosowne, to od razu jest fałszerstwo ?
              To podobnie, jak z cenami piw, jeśli ktoś chce zapłacić za zestaw Duvel'a 120 zł to czemu się dziwisz
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • xpstanx
                Senior
                • 06-2005
                • 157

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Doodeck
                Dlaczego tak twierdzisz ?
                Czy to, że ktoś chce zapłacić komuś dużo więcej, niż Ty uznajesz z stosowne, to od razu jest fałszerstwo ?
                Nie jest to fałszerstwo, bo nikt niczego nie podrabia, ale windowanie takich cen nie jest dobre dla kolekcjonerstwa. Owszem będąc sprzedawcą cieszyłbym się, że zarobie na kawałku metalu 200-300 zł. Jednak chęć zdobycia całej kolekcji, nie zważając na cenę i koszta, przeczy idei kolekcjonerstwa (przynajmniej w moim mniemaniu). Jasne, że trzeba kupować, ale wszystko w rozsądnych cenach (okazjonalnie), bo to wtedy cieszy. Kolekcjonowanie nie polega na zdobyciu w pół roku całej kolekcji, bo mam do wydania 30000 zł, ale na wieloletnim zbieractwie, wymianie, łapaniu okazji - wtedy taka kolekcja ma wartość, nie tylko tą materialną, ale tę właściwą - kolekcjonerską. (to znów moje prywatne zdanie i tym zakończę mój wywód) Pozdrawiam wszystkich prawdziwych Kolekcjonerów

                Comment

                • zibiolot
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 195

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                  To podobnie, jak z cenami piw, jeśli ktoś chce zapłacić za zestaw Duvel'a 120 zł to czemu się dziwisz
                  Co znaczy marne 120 zł wobec tego:

                  Jedyne co mnie pociesza, że wygrał kolekcjoner otwieraczy.

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zibiolot
                    Co znaczy marne 120 zł wobec tego:
                    http://www.allegro.pl/item155571862_...br_kapsel.html
                    Jedyne co mnie pociesza, że wygrał kolekcjoner otwieraczy.
                    O ja pierniczę Czy ktoś z kolekcjonerów mógłby mi objaśnić, co tak zarypiaście kolekcjonerskiego i rzadkiego jest w tym otwieraczu? Dla mnie wygląda zupełnie zwyczajnie
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • zibiolot
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 195

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                      O ja pierniczę Czy ktoś z kolekcjonerów mógłby mi objaśnić, co tak zarypiaście kolekcjonerskiego i rzadkiego jest w tym otwieraczu? Dla mnie wygląda zupełnie zwyczajnie
                      1.Nie pojawił się wcześniej na allegro (chyba).
                      2.Coraz więcej kolekcjonerów otwieraczy.
                      3.Jest polski i metalowy. Kryterium zbioru wielu kolekcjonerów otwieraczy.

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Nie no bez jaj, to chyba zbyt mało, żeby za kawałek metalu dać 5 stów.
                        Mam pytanie z którego roku jest ten otwieracz i na czym polega jego unikalność?
                        Ja rozumiem, gdyby to był otwieracz z początku XX wieku w idealnym stanie, z jakiejś krótkiej serii. Ale ten mi na taki nie wygląda.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
                          Nie no bez jaj, to chyba zbyt mało, żeby za kawałek metalu dać 5 stów.
                          Mam pytanie z którego roku jest ten otwieracz i na czym polega jego unikalność?
                          Ja rozumiem, gdyby to był otwieracz z początku XX wieku w idealnym stanie, z jakiejś krótkiej serii. Ale ten mi na taki nie wygląda.
                          No właśnie Widzę, że nasz kolega Master-luki dał stówę, ja bym 5ciu złotych nie dała
                          Może Pieczarek by nam wyjaśnił, w końcu zbiera metalowe otwieracze
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Krzych15
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 596

                            To już chyba lekka przesada,pamiętam jak otwieracz z Brackiego został sprzedany za prawie 200 zł, a za dwa miesiące można go było kupić za 3 zł na giełdzie.
                            krzych
                            Dzień bez piwa to stracony dzień.

                            Comment

                            • pieczarek
                              zwykle cham i prostak
                              • 06-2001
                              • 5011

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                              Może Pieczarek by nam wyjaśnił, w końcu zbiera metalowe otwieracze
                              Od dłuższego czasu nie śledzę aukcji a allegro. Ten otwieracz za 5 stów mnie dobił. Co już mam, to mam, do kosza nie wyrzucę. Ale z nowych będę zbierał tylko masówkę po kilka złotych sztuka. Marusiu, wobec takiego szaleństwa cenowego zawodzą wszelkie próby jakiegoś racjonalnego wyjaśnienia. Ja też jestem bezradny. Na pewno też swojego czasu nakręcałem spiralę cen, ale z tego pojazdu pędzącego ku przepaści wysiadłem na przystanku 50_zł. I raczej ponownie nie wsiądę. Mam swoją niszę ze świecącymi odznakami, gdzie to ja decyduję o poziomie cen.

                              Comment

                              • peter007
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 2820

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                                O ja pierniczę Czy ktoś z kolekcjonerów mógłby mi objaśnić, co tak zarypiaście kolekcjonerskiego i rzadkiego jest w tym otwieraczu? Dla mnie wygląda zupełnie zwyczajnie
                                Dla kolekcjonera to gratka, gdyż jest ich podobno tylko sto sztuk
                                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎