Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jaroslav
    Senior
    • 10-2005
    • 967

    Comment

    • sopista
      Senior
      • 01-2003
      • 1747

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jaroslav Wyświetlenie odpowiedzi
      Później zainteresowani będą dzielić na zapałki...
      Temat etykiet zapałczanych już istnieje. I można tam spotkać czasami naprawdę ciekawe "papierki".
      Last edited by sopista; 22-12-2007, 19:02.

      Comment

      • Jaroslav
        Senior
        • 10-2005
        • 967

        No racja Prawdziwym problemem są etykiety od win,
        likierów, oranżad...

        Comment

        • Promil03
          Senior
          • 10-2007
          • 2833

          Co o tym sądzicie? Czy możliwe, żeby to było takie proste?

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
            Co o tym sądzicie? Czy możliwe, żeby to było takie proste?
            http://www.allegro.pl/item288775844_...lo_zobacz.html
            Poczytaj forum - dział piwowarstwo domowe.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
              Co o tym sądzicie? Czy możliwe, żeby to było takie proste?
              http://www.allegro.pl/item288775844_...lo_zobacz.html
              Jeszcze prostsze. I taniej niż na tej aukcji. Byle byś miał Obi w zasięgu i te Coopersy możesz mieć bez kosztów wysyłki. Zdaje się kosztują 40 czy 42 zł.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • Cyrkonia
                Senior
                • 10-2001
                • 1936

                Gdyby ktoś miał nadmiar gotówki to polecam.... http://www.allegro.pl/item291197516_...arszawska.html
                www.stat-gra.pl

                Comment

                • Stasiek
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 608

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Gdyby ktoś miał nadmiar gotówki to polecam.... http://www.allegro.pl/item291197516_...arszawska.html
                  Chyba ktoś się walnął w cenie. Tak z tysiąc razy. Jakoś tych zer się nie mogłem doliczyć...
                  Chyba powinno być 10mln a nie 10mld!

                  Comment

                  • JAQBA
                    Senior
                    • 08-2006
                    • 1351

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Chyba ktoś się walnął w cenie. Tak z tysiąc razy. Jakoś tych zer się nie mogłem doliczyć...
                    Chyba powinno być 10mln a nie 10mld!
                    Może to budowla Skarbu Państwa i sprzedają dla podratowania dziurawego budżetu
                    Cosik by się połatało

                    Comment

                    • Cyrkonia
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 1936

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Chyba ktoś się walnął w cenie. Tak z tysiąc razy. Jakoś tych zer się nie mogłem doliczyć...
                      Chyba powinno być 10mln a nie 10mld!
                      Tak sie zaczęłam dokładniej zastanawiać nad ceną.........
                      w Olsztynie metr kwadratowy gruntu pod działalność usługowo-handlową kosztuje około 250zł.......
                      budynki browaru miały być podobno przerobine na mieszkania......... a w Olsztynie cena nowego mieszkania to powiedzmy około 5000zł za metr kwadratowy..........

                      12000m2 x 250zł = 3.000.000,00zł
                      4000m2 x 5000zł = 20.000.000,00zł
                      Razem: 23.000.000,00zł

                      a to na dodatek Biskupiec a nie Olsztyn i ceny są o połowe niższe......
                      www.stat-gra.pl

                      Comment

                      • zibiolot
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 195

                        Na allegro pojawił się taki szyld:

                        no i przeprowadziłem niezbyt miłą rozmowę ze sprzedającym.
                        Jak zasugerowałem swoją cenę to usłyszałem, że Niemcy przyjeżdżający do Połczyna kupią go z pocałowaniem ręki, następnie z tekstem " kończymy rozmowę?" się rozłączył.
                        Trochę mnie tym wkurzył, ale jego szyld i może myślec, że ma nie wiadomo co (w tym roku widziałem juz takie dwa u handlarzy). Moje pytanie ile według was jest wart ten szyld, ile byście dali za niego?

                        Comment

                        • Maggyk
                          Szara Adminiscjencja
                          • 05-2004
                          • 5615

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tak sie zaczęłam dokładniej zastanawiać nad ceną.........
                          w Olsztynie metr kwadratowy gruntu pod działalność usługowo-handlową kosztuje około 250zł.......
                          budynki browaru miały być podobno przerobine na mieszkania......... a w Olsztynie cena nowego mieszkania to powiedzmy około 5000zł za metr kwadratowy..........

                          12000m2 x 250zł = 3.000.000,00zł
                          4000m2 x 5000zł = 20.000.000,00zł
                          Razem: 23.000.000,00zł

                          a to na dodatek Biskupiec a nie Olsztyn i ceny są o połowe niższe......
                          A tam czepiasz się. Już ci wyjaśniam, dlaczego cena tak wysoka. Tylko w Biskupcu mają rentgenowskie popiersie Maggyka, więc podejrzewam, że to ogromnie podnosi cenę gruntów w okolicy
                          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                          Piwo domowe -
                          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                          Reklama w BROWARZE
                          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zibiolot Wyświetlenie odpowiedzi
                            Na allegro pojawił się taki szyld:
                            Nie sądzę, żeby ktoś z Niemiec się na niego rzucił. Niemcy nie kupują takiego dziadostwa, dla nich musi być stan bardzo dobry, a ten szyld jest po prostu złamany.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chyba ktoś się walnął w cenie. Tak z tysiąc razy. Jakoś tych zer się nie mogłem doliczyć...
                            Chyba powinno być 10mln a nie 10mld!
                            Walnął, nie walnął - za 10 milionów to można sobie małą twierdze zbudować, a nie taką ruinę. J działeczka kulawa, raptem 4000 m. Nawet hipermarketu nie da się tam zbudować.
                            Całość jest warta może z milion zł.

                            Comment

                            • pieczarek
                              zwykle cham i prostak
                              • 06-2001
                              • 5011

                              A może sprzedawca jeszcze liczy w "starych" złotych? 10 "starych" miliardów, to równo milion dzisiejszych złotówek. Wychodziłoby więc na to, co wyliczył Krzysiu.

                              Comment

                              • xpstanx
                                Senior
                                • 06-2005
                                • 157

                                Zima za oknami na całego, więc polecam coś cieplejszego: http://www.allegro.pl/item295136973_...a_okazja_.html Chyba cieplejszego, bo o tym można wnosić ino po tytule

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎