Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marian1920
    Senior
    • 10-2003
    • 1333

    fajny carlsberg

    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
      To taki dla Wesołego ja za mało piwa warzę i ten przebieg taki wielki jak samochód. (ale te duże mogą więcej)

      Comment

      • soltys1313
        Member
        • 01-2008
        • 73

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
        Dobry pomysł na nowy początek kolekcji..Tylko jak to zabrać na giełdę ?

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10739

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika soltys1313 Wyświetlenie odpowiedzi
          Dobry pomysł na nowy początek kolekcji..Tylko jak to zabrać na giełdę ?
          wsiadasz i jedziesz
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika soltys1313 Wyświetlenie odpowiedzi
            Dobry pomysł na nowy początek kolekcji..Tylko jak to zabrać na giełdę ?
            Jak napisał Anteks, wsiadasz, jedziesz na giełdę, całą kolekcję masz pod ręką, a dodatkowym atutem to możesz spory zapas piwa przywieść z giełdy.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • karin861
              Senior
              • 02-2006
              • 597

              No i można się przespać w środku, a nawet koleżanki i kolegów zakwaterować
              Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

              Comment

              • genea
                Senior
                • 02-2006
                • 1515

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karin861 Wyświetlenie odpowiedzi
                No i można się przespać w środku, a nawet koleżanki i kolegów zakwaterować
                Jak znalazł na wyjazdy giełdowe
                Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                Bractwo Piwne

                Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                Comment

                • karin861
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 597

                  Full opcja jednym słowem
                  Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • genea
                      Senior
                      • 02-2006
                      • 1515

                      patrzę... i patrzę... i patrzę... i nie mogę szklanek zobaczyć...
                      Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                      Bractwo Piwne

                      Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                      Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                      Comment

                      • karin861
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 597

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                        patrzę... i patrzę... i patrzę... i nie mogę szklanek zobaczyć...
                        http://allegro.pl/item654719410_kole...anek_nr10.html
                        Dobre! może ktoś zawartość tych butelek do szklanek przelał...no ale co miał autor na myśli to tylko on chyba wie
                        Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                        Comment

                        • soltys1313
                          Member
                          • 01-2008
                          • 73

                          Comment

                          • soltys1313
                            Member
                            • 01-2008
                            • 73

                            Byłoby miło gdyby "szczęśliwi" zwycięzcy aukcji podzielili się informacją ileż to różnych rzeczy było do wygrania (bo jak rozumiem tyle będzie nowych podstawek do poszukiwania), gdzie odbierają nagrody no i może autor aukcji podzieli się informacją o pochodzeniu podstawek?

                            Comment

                            • genea
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 1515

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika soltys1313 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Byłoby miło gdyby "szczęśliwi" zwycięzcy aukcji podzielili się informacją ileż to różnych rzeczy było do wygrania (bo jak rozumiem tyle będzie nowych podstawek do poszukiwania), gdzie odbierają nagrody no i może autor aukcji podzieli się informacją o pochodzeniu podstawek?
                              Jak znam życie to zwycięzcy wygrają podkładkę Żywca z napisem "kup kolejne piwo i spróbuj jeszcze raz"
                              Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                              Bractwo Piwne

                              Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                              Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                              Comment

                              • karin861
                                Senior
                                • 02-2006
                                • 597

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika soltys1313 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Byłoby miło gdyby "szczęśliwi" zwycięzcy aukcji podzielili się informacją ileż to różnych rzeczy było do wygrania (bo jak rozumiem tyle będzie nowych podstawek do poszukiwania), gdzie odbierają nagrody no i może autor aukcji podzieli się informacją o pochodzeniu podstawek?
                                Marcin z wielką przyjemnością podzielę się z Tobą tą informacją, gdy tylko odbiorę podstawki w Żywcu. Teraz nie mam ich przy sobie, więc nie mogę zdrapać hehe Od kolegi wiem, że wygrał 15 sztuk wygranej "Zapałki" hehe.
                                Nie wiem czy to jest oficjalne, ale chyba te wafle będą dawane na żywieckiej giełdzie (edycja limitowana, więc pewnie po sztuce czy dwóch). Ale to są tylko moje domysły (ukierunkowane datą wydania wafla w terminie bliskim giełdowemu).
                                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎