Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    Tylko żeby Allegro zawiesiło konto za odwołanie aukcji to trzeba mieć kosmicznego pecha.
    Allegro często zawiesza konta za bzdury. Za oszukiwanie na prowizji i odwoływanie aukcji bardzo rzadko.
    Pewnie chodziło o coś innego.
    Last edited by noodles; 19-10-2009, 16:06.
    Moja kolekcja podstawek

    Comment

    • soltys1313
      Member
      • 01-2008
      • 73

      Za nie płacenie prowizji to automatycznie chyba. Ale rzeczywiście, jeśli w opisie umieścił informację, że dostał poza allegro ofertę i korzysta z niej, to za to mogą zawiesić.

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
        Tylko żeby Allegro zawiesiło konto za odwołanie aukcji to trzeba mieć kosmicznego pecha.
        Allegro często zawiesza konta za bzdury. Za oszukiwanie na prowizji i odwoływanie aukcji bardzo rzadko.
        Pewnie chodziło o coś innego.
        To nie pech tylko "kable" co szukają na necie i zazdroszczą. Później jest tylko wyślij donos (wyślij zgłoszenie) i ok.
        Sam miałem konto i w ten sposób mnie załatwili. A allegro nie chce odwieszać to nie .
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • noodles
          Senior
          • 09-2005
          • 700

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika soltys1313 Wyświetlenie odpowiedzi
          Za nie płacenie prowizji to automatycznie chyba. Ale rzeczywiście, jeśli w opisie umieścił informację, że dostał poza allegro ofertę i korzysta z niej, to za to mogą zawiesić.
          Za niepłacenie należnej już prowizji pewnie zawieszają ale za wystawianie aukcji w ten sposób żeby prowizji uniknąć już nie zawieszają. Np. mam na sprzedaz coś za kilka tys. zł i zamiast wystawić to na aukcji, wystawiam tylko ofertę oglądnięcia przedmiotu w cenie 1 zł. Allegro oszukane a nikomu wystawiającemu takie aukcje (oczywiście z tych które widziałem) konta nie zawiesili. To że mogą za coś zawiesić to nie znaczy że zawieszają.


          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa
          To nie pech tylko "kable" co szukają na necie i zazdroszczą. Później jest tylko wyślij donos (wyślij zgłoszenie) i ok.
          Sam miałem konto i w ten sposób mnie załatwili. A allegro nie chce odwieszać to nie .
          Nie wiem za co ci zawiesili konto więc trudno mi ocenić ale odwoływanie aukcji przed zakończeniem bo znalazłem sobie kupca gdzieś indziej albo jak to bywa częściej "bo mi przedmiot pies zeżarł" to jest kpina z kupujących. Pół biedy jeśli ktoś umieści informację że jest gotów zakończyć aukcję wcześniej. Wtedy po prostu nie licytuję.
          Moja kolekcja podstawek

          Comment

          • YouPeter
            Senior
            • 05-2004
            • 2379

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
            To nie pech tylko "kable" co szukają na necie i zazdroszczą. Później jest tylko wyślij donos (wyślij zgłoszenie) i ok.
            Sam miałem konto i w ten sposób mnie załatwili. A allegro nie chce odwieszać to nie .
            Jak to jest pierwszy incydent z Twoim udziałem to zazwyczaj odwieszają po napisaniu do nich maila, że akceptujemy regulamin. Jeśli przypadek jest bardziej złożony to pozwalają założyć nowe konto.
            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

            Comment

            • Jadoo
              Senior
              • 10-2008
              • 339

              http://www.allegro.pl/item795459217_nowy_grolsch.html

              Nowy wzór, czy samoróbka

              Comment

              • Mafar
                Senior
                • 04-2003
                • 1262

                Dlaczego twierdzisz że to samoróbka??
                Polakom gratulujemy Brackiego

                Gdy rozum śpi budzą się demony

                Comment

                • noodles
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 700

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jadoo Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nowy wzór, czy samoróbka
                  Nie znasz tej podstawki więc zastanawiasz się czy Santall przypadkiem nie podrobił kilku podstawek po to żeby sprzedać je po 2 zł za sztukę ? Dobre !!
                  Moja kolekcja podstawek

                  Comment

                  • Jadoo
                    Senior
                    • 10-2008
                    • 339

                    Dobra, sory za pytanie. Nie znam w/w użytkownika, z postu noodlesa wnioskuję, że należy mu ufać. Cofam pytanie. Oczekiwałem zwykłego potwierdzenia "tak, to jest nowy wzór"
                    Peace.
                    Last edited by Jadoo; 25-10-2009, 23:41.

                    Comment

                    • Audi
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 1682

                      Witam
                      Chciałem pokazać Wam aukcje na allegro.pl 3 szklanki z zawodnikami PSŻ Poznań
                      Jest to aukcja charytatywna, szklanki wystawione są do licytacji bez ceny minimalnej.
                      Całkowity dochód z tej aukcji ( i innych ) przeznaczony jest na zakup prezentów świątecznych dla dzieci z domu dziecka w Kobylnicy.

                      link do aukcji http://allegro.pl/item801156363_szkl...sz_poznan.html

                      Pozdrawiam i zapraszam też do innych aukcji

                      http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9535980

                      Pozdrawiam

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Nie wiem, czy już było, ale wypatrzyłem taki oto, nader oryginalny kufel Haberbusch i Schiele: http://www.allegro.pl/item796987759_...ufel_0_5l.html

                          Comment

                          • danio_145
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 723

                            Było Stronę wcześniej.

                            Comment

                            • Seta
                              Piję piwo
                              • 10-2002
                              • 6964

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                              Za tą cenę to go gościu mógł umyć!

                              @Krzysiu Haberbuscha widziałem wcześniej - powinni gościa zbanować!
                              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                              Comment

                              • noodles
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 700

                                Oprócz cennych kufli gość ma baaaardzo cenne podstawki na sprzedaż.

                                Moja kolekcja podstawek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎