Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawa aukcja na allegro !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marsyl
    Junior
    • 08-2010
    • 18

    Spokojnie, nikogo o nic nie osądzam. Tak sobie gdybam.

    Comment

    • volodos
      Senior
      • 09-2008
      • 717

      Popularne wzory chodzą po 1000 zł, a Rybnik ciut rzadszy jest. Obecne 1600 zł to nie tak strasznie drogo moim zdaniem.

      Comment

      • Marsyl
        Junior
        • 08-2010
        • 18

        A według mnie cena dalej grubo za gruba. Nie adekwantna. Zresztą pożyjemy zobaczymy, allegrowe życie to zweryfikuje

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          Nie adekwatna do czego ? Twoich zarobków i oczekiwań zakupowych czy cen podobnych szklanek jakie sprzedajesz lub kupujesz ?
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Marsyl
            Junior
            • 08-2010
            • 18

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie adekwatna do czego ? Twoich zarobków i oczekiwań zakupowych czy cen podobnych szklanek jakie sprzedajesz lub kupujesz ?
            Nie zemdlej czasem ze złości. Dałeś tyle za taką szklankę ? Według mnie ta cena za to konkretne szkło jest za wysoka. Zresztą tak jak sugerujesz zależy to od portfela i tyle. Takie jest moje zdanie. Uważasz że nie ? Masz takie zdanie więc OK, tylko nie spinaj się tak.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              Przecież to tylko pytanie było, w którym jego fragmencie widzisz spinkę lub stres ?
              Za taką szklankę nie dałem tyle a w zasadzie nic nie dalem bo szklanek z Rybnika nie zbieram. Podobnie za to płaciłem przynajmniej raz, może dwa za szkło Haberbuscha o mniej wiecej podobnym stopniu rzadkości kolekcjonerskiej mimo że portfel też cienki jak naleśnik.
              Niestety dobre fanty tyle kosztują.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • Marsyl
                Junior
                • 08-2010
                • 18

                W tym fragmencie -

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie adekwatna do czego ? Twoich zarobków i oczekiwań zakupowych czy cen podobnych szklanek jakie sprzedajesz lub kupujesz ?
                - bo normalne pytanie zadane to nie jest. (atak,atak,atak)

                Mam wrażenie że postrzega się tu forumowiczów po ilości postów. Wypada chyba sobie najpierw nabić ze 200 - 300 postów, przytakujących ogólnemu kierunkowi tematu, albo w innych lać wodę i będzie OK. Miałbym z 1000 to inna gadka byłaby. Bo inaczej jest atak i trzeba się tłumaczyć czy prostować. To mój ostatni post dotyczący tej szklanki bo mam już dość.
                Pozdrawiam

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  Ojtam Marsyl coś taki zestresowany.
                  W miesiąc mnie spokojnie dogonisz w postach jak się napniesz a za pół roku nawet Arta jak nie bedziesz odchodził praktycznie od klawiatury
                  A jak już ich uzbierasz sporo to i tak nawet na Statoil nie zamienisz na hotdoga.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marsyl Wyświetlenie odpowiedzi
                    A według mnie cena dalej grubo za gruba...
                    Sądzisz, że te szklanki rosną na drzewach? Lata upływają, a szklanek coraz mniej, więc i cena rośnie.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marsyl Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mam wrażenie że postrzega się tu forumowiczów po ilości postów.
                    To masz złe wrażenie. Forumowiczów ocenia się po jakości postów - co piszą, czym się zajmują i na czym się znają. Ty na razie piszesz głupstwa, więc trudno się dziwić, że cooper póbuje naprostować ci kręgosłup kolekcjonerski

                    Comment

                    • Marsyl
                      Junior
                      • 08-2010
                      • 18

                      Sądzisz, że te szklanki rosną na drzewach? Lata upływają, a szklanek coraz mniej, więc i cena rośnie.

                      Jeśli piszesz ogólnie o starych szklankach to rzecz oczywista.
                      Jeśli jednak o tej konkretnej o której mowa tu jest to udowodnij jakoś, może poszukaj na archiwum allegro czy na necie, że cena takiej szklanki rośnie do okolic 1600 zł.

                      Ty na razie piszesz głupstwa, więc trudno się dziwić, że cooper póbuje naprostować ci kręgosłup kolekcjonerski

                      Dajesz te moje głupstwa, bo namierzyć ich nie umie
                      O mój kręgosłup kolekcjonerski nie martw.
                      Cooper jak potrafił, tak mi odpowiedział już w ostatnim poście

                      Comment

                      • jedrek786
                        Member
                        • 11-2008
                        • 69

                        Żeś zamieszał teraz Marsyl że trzeba się dobrze wczytać w to coś napisał

                        Comment

                        • Marsyl
                          Junior
                          • 08-2010
                          • 18

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jedrek786 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Żeś zamieszał teraz Marsyl że trzeba się dobrze wczytać w to coś napisał
                          Fakt, jakoś żle to pozaznaczałem.
                          Teraz to mam przynajmniej okazje posty sobie nabijac

                          Comment

                          • smes
                            Senior
                            • 09-2006
                            • 615

                            Aukcja skierowana dla konkretnego kolekcjonera z kasą. Licytacja od złotówki rozwiałaby wszelkie wątpliwości. Moim zdaniem rynek kolekcjonerski wyceniłby to na 1000-1200 złotych, tym bardziej że nie jest to pierwszy znany wzór (sam widziałem dwie). Rybnik to nie Żywiec, Warszawa czy Tychy. Zainteresowanie tym browarem, stoi na zdecydowanie niskim poziomie.
                            Ktoś tutaj napisał, że popularniejsze wzory szklanek chodziły po 1 tyś złotych. Miał pewnie na myśli tę aukcję http://allegro.pl/szklank-cieszyn-br...759873236.html
                            To jest szklanka 0,5l i to w stanie idealnym. Jestem jednak zdania, że i tutaj przepłacone, no ale poszło. Ten kolekcjoner spod Warszawy, miał pewnie chrapkę i na ten Rybnik. Dlaczego nie kupił do jednej przesyłki? Swoją drogą Cieszyn 0,5l nie osiągnął nigdy ceny czterocyfrowej. Sprzedający troszkę przesadza, co można zauważyć na pozostałych aukcjach.
                            Last edited by smes; 12-11-2014, 19:42.
                            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                            Comment

                            • beerek62
                              Senior
                              • 04-2010
                              • 1037

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Sprzedający troszkę przesadza, co można zauważyć na pozostałych aukcjach.
                              Skoro są chętni do zakupów...
                              Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                              Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                              Comment

                              • beerek62
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 1037

                                Tutaj też wylicytowano ładna cenę, chociaż stan kufla taki sobie.
                                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎