Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak z gry Tyskie MEMO zrobić 12 podstawek i zarobić

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zulu
    Senior
    • 04-2004
    • 299

    Jak z gry Tyskie MEMO zrobić 12 podstawek i zarobić

    Ponieważ zarówno sprzedający jak i kupujący pewnie są zarejestrowani na browar.biz to napiszę to tutaj.
    Uważam, że nie jest w porządku w stosunku do kolegów kolekcjonerów sprzedawanie na allegro czy oferowanie w innej formie elementów gry Tyskie MEMO jako najnowszej serii 12 podstawek tyskich. Nie chcę wnikać czy to brak wiedzy o pochodzeniu "podstawek"czy zwykłe naciąganie, w każdym razie jest opłacalne i na pewno nie fair.
    Tak sobie myślę, że wypadałoby powycofywać te aukcje zanim ktoś się poczuje oszukany, nie?
  • zulu
    Senior
    • 04-2004
    • 299

    #2
    I jeszcze obrazek
    Attached Files

    Comment

    • wiesiek
      Member
      • 12-2002
      • 38

      #3
      Dzięki za info. Przyglądałem sie z lekka i czekałam na odzew ludków z Tych. Ańćki nie spać
      wiesiuńcia

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #4
        Przeca od razu widać że to nie dekle.
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        • AŃĆKA
          Senior
          • 01-2003
          • 315

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
          Ponieważ zarówno sprzedający jak i kupujący pewnie są zarejestrowani na browar.biz to napiszę to tutaj.
          Uważam, że nie jest w porządku w stosunku do kolegów kolekcjonerów sprzedawanie na allegro czy oferowanie w innej formie elementów gry Tyskie MEMO jako najnowszej serii 12 podstawek tyskich. Nie chcę wnikać czy to brak wiedzy o pochodzeniu "podstawek"czy zwykłe naciąganie, w każdym razie jest opłacalne i na pewno nie fair.
          Tak sobie myślę, że wypadałoby powycofywać te aukcje zanim ktoś się poczuje oszukany, nie?

          Z ust mi to wyjąłeś ... foto chyba oddaje wszystko ...
          Dodam tylko ,że jeden kawałek memo ma wymiar 7x7 cm więc nieco małe na podstawkę ...
          A tytuł powinien brzmieć "Jak z gry Tyskie MEMO zrobić 24 podstawki i zarobić"
          Jako że każde memo polega na układaniu w pary
          http://www.beercoasters.i15.eu

          Comment

          • miodek
            Senior
            • 10-2005
            • 177

            #6
            Ale już kilka zestawów poszło na Allegro; i to chyba znajome nicki sprzedawały...
            Sam mam tę grę w domu, mogę ją nawet sprzedać lub wymienić na podstawkę - ale jako grę.
            miodek

            Comment

            • Misiu_PM
              Senior
              • 03-2006
              • 201

              #7
              czego sie nie robi dla kasy??
              Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

              Comment

              • Mafar
                Senior
                • 04-2003
                • 1262

                #8
                Znów ktoś wystawił Tyskie Memo jako podstawki.
                Polakom gratulujemy Brackiego

                Gdy rozum śpi budzą się demony

                Comment

                • pianodive
                  Gość
                  • 09-2005
                  • 56

                  #9
                  A niech sobie wystawia! Przecież niektórzy to nawet na kufel czysty naklejkę walną i już jest np. Tyskie. Jeden gość wystawiał na a.....o kufle z dorobionymi klapkami i też mu schodziły. Jako kolekcjoner nie popieram broń Boże takich inicjatyw, ale rynek niestety weryfikuje je na korzyść takich spryciarzy. Tak jak z Memo - zawsze znajdą się ludzie, którzy kupią! I jeszcze po 4 szt to wystawiają - żałosne...

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎