Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

etykiety zastępcze - identyfikacja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    #31
    Cocobango napisał(a)
    Mam pytanie w jaki sposób umieścić w galeri etyiety zastępcze, czy awers i rewers zestawić obok siebie i umieścić jako jedną etykietę, czy awers umieścić jako etykietę frontową a rewers jako kontrę?
    Panowie i Panie, czy ktoś mógłby doradzić w tej sprawie.
    Czekam na sugestie.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #32
      uważam, że prezentując etykiety zastepcze należy uwzględnić tylko awers, były one drukowane bądź stemplowane na innych piwnych bądź od naojów, to jaki jet rewers w sumie jest mało istotne, chodzi tylko o przedstawienie tej danej etykiety zastepczej
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Cocobango
        Senior
        • 04-2002
        • 818

        #33
        Mam dwie etykiety zastępcze Łódzkiego, obie stemplowane lecz jedna ma na rewersie oranżadę a druga etykietę od innego Łódzkiego piwka jakiego nie ma jeszcze w galerii. Powiedzmy że mogę darować sobie jeszcze tą oranżadę lecz co zrobić w ty drugim przypadku czy umieścić to jako rewers czy osobną etykietę?

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #34
          umieść osobno etykietę zastępczą i tę co jest z drugiej strony, ten wzór na tyle którego jest stempel bądź nadruk był kiedyś stosowany osobno, czyli nie zamieszczaj tego jak awers i rewers tylko jako dwie zupełnie inne etykiety
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎