Butelki (około 200szt.)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kronos1194
    Junior
    • 04-2024
    • 2

    Butelki (około 200szt.)

    Dzień dobry wszystkim.
    Od 2014 roku zbierałem z różną częstotliwością butelki po piwie. Miałem tylko dwie zasady, którymi się kierowałem: piwo musiałem wypić ja i żadna etykieta nie mogła się powtarzać. Udało mi się uzbierać około 200 sztuk butelek. Różnych, regionalnych, zagranicznych, edycji limitowanych. Od dłuższego czasu już jednak nie zbieram trofeów, a same butelki zaczęły mi mocno wadzić. Żal wyrzucić, dlatego pomyślałem o napisaniu tego ogłoszenia - jeśli ktoś byłby chętny, oddam to za darmo. Być może są tam jakieś perełki, być może to jest nic nie warte. Wszystko dostępne jest w powiecie skarżyskim. Nie posiadam zdjęć, bo wszystko jest spakowane w pudło od czasu remontu. Stan butelek był różny, w większości jednak bardzo dobry.

    Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
    Pozdrawiam!
  • wil
    Member
    • 03-2007
    • 32

    #2
    Wysłałem wiadomość na priv. Jestem chętny o ile butelki nie są w zbyt dużej odległości od Warszawy.

    Comment

    • telek
      PremiumUżytkownik
      • 05-2011
      • 538

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wil Wyświetlenie odpowiedzi
      Wysłałem wiadomość na priv. Jestem chętny o ile butelki nie są w zbyt dużej odległości od Warszawy.
      Masz po drodze jak będziesz jechał do Krakowa.

      Comment

      • kronos1194
        Junior
        • 04-2024
        • 2

        #4
        Butelki znalazły nowego właściciela. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X