Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plakaty piwne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marian1920
    Senior
    • 10-2003
    • 1333

    Plakaty piwne

    Witam, może ktoś ma na zbyciu plakaty z piwa? Chodzi o takie, które wiszą w sklepach. Pytałem raz panią sprzedawczynię i powiedziałą, że jak przyjeżdża przedstawiciel to wieszając nowy plakat, stary jest darty na kawałki. Może ktoś z Was ma na zbyciu takie plakaty albo zna sposób jakl takie zdobyć.
    pozdrawiam

  • Silbier
    Senior
    • 03-2004
    • 284

    #2
    Mam parę starych plakatów: Kiper, Romus, Głubczyce 2 x, Sierpc 3x, Tymbark samoprzylepna na szybę, Hortaqua, Żywiec. Stan bardzo dobry.
    Wymienię na etykiety polskie.
    Wiadomość na PW
    Attached Files

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19168

      #3
      Mam gdzieś Jagiełły i jak odkopię Starego Krakowa.

      Comment

      • marian1920
        Senior
        • 10-2003
        • 1333

        #4
        Witam, jakie etykiety by interesowały? bo nie mam ich zbyt sporo, ale poszukam

        Comment

        • Silbier
          Senior
          • 03-2004
          • 284

          #5
          Etykiety polskie różne, mogą być zagraniczne, prześlij na PW namiary.
          Odbiór osobisty Siem-ce Kaufland ul. Kapicy.
          Termin do uzgodnienia na PW.

          Comment

          • smes
            Senior
            • 09-2006
            • 615

            #6
            No i ja też daje plakaty do tematu. jeżeli cie interesują duże kalendarze z dużymi zdjęciami browarów tyskich to też mam . Wisiały w sklepie, niewiem czy to traktujesz jak plakat.
            Attached Files
            Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

            Comment

            • marian1920
              Senior
              • 10-2003
              • 1333

              #7
              pewnie że jestem zainteresowany, A jeśli chodzi o Siemianowice, to niestety nie dam rady tam przyjechać po plakaty

              Comment

              • smes
                Senior
                • 09-2006
                • 615

                #8
                Proszę tutaj. Oddam wszystko za szkiełko do zbioru z jajkiem tyskim ewentualnie sprzedam. Dodam że to są pojedyńcze wzory plakatów z mojej kolekcji.
                Attached Files
                Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                Comment

                • smes
                  Senior
                  • 09-2006
                  • 615

                  #9
                  Dwa ostatnie zdjęcia. Duży kalendarz to są widoki browaru Tychy na różnych zdjęciach a mniejszy to przedwojenne i nie tylko ciekawe gadżety na zdjęciach. No i jajko tyskie na "plakacie" tj gruby karton ze sznurkiem do podwieszenia.
                  Attached Files
                  Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                  Comment

                  • smes
                    Senior
                    • 09-2006
                    • 615

                    #10
                    No i tutaj foldery reklamowe (plakaty?) browaru Zabrze oraz papeterie i reklamy stojące
                    Attached Files
                    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                    Comment

                    • smes
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 615

                      #11
                      Tutaj te foldery reklamowe. Mam też gazety piwne jak Browarnik Tyski, Kompania czy inne reklamy ale juz nie plakaty. Pisz na Pw. Pozdrawiam
                      Attached Files
                      Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                      Comment

                      • Silbier
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 284

                        #12
                        smes - Interesowały by mnie te z BG - 14 sztuk. To są chyba wkładki z jakiegoś folderu format A4? Proszę o informację.

                        marian1920 - do mnie to rzut kamieniem.

                        Comment

                        • smes
                          Senior
                          • 09-2006
                          • 615

                          #13
                          Na pierwszym i na drugim zdjęciu lewa strona górny rząd to jest teczka. W niej jest 12 kartek kredowych formatu a4. Na jednej jest oferta asortymentowa a na 11 pozostałych piwa i napoje, zdjęcia z opisami jak na zdjęciach. Ciekawa rzecz dla zbieracza gadżetów z BG. Mam tylko jedną teczkę w kolekcji i nie ukrywam że wymienię za jakiś gadżet z browaru Tychy. Ewentualnie sprzedam.
                          Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                          Comment

                          • marian1920
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 1333

                            #14
                            plakat po robocie po piwie, książęce, z pokolenia na pokolenie obie sztuki by mnie interesowały. Ze szkła, które zbierasz to nie mam nic co by cie interesowało. Silbier, może na jakiejś giełdzie?

                            Comment

                            • smes
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 615

                              #15
                              Proponuję 5zł/sztuka. 3 plakaty duże tj ok 102x68cm a tyskie karczma 2006 68x48,5cm. Odbiór osobisty Orzesze. Pozdrawiam
                              Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎