Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedwojenne szyldy browar Żywiec kolekcja

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smes
    Senior
    • 09-2006
    • 615

    Przedwojenne szyldy browar Żywiec kolekcja

    Witam zainteresowanych tematem. Szyldy nie są na sprzedaż. Ewentualnie mogę wymienić na coś mocnego z browaru Tychy.
    Attached Files
    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl
  • smes
    Senior
    • 09-2006
    • 615

    #2
    Ale Karton
    Attached Files
    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

    Comment

    • smes
      Senior
      • 09-2006
      • 615

      #3
      Zdrój Żywiecki
      Attached Files
      Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        #4
        Bardzo proszę dodawać szyldy do działu kolekcjonerskiego (o ile nie zostały jeszcze dodane), a tutaj linki do tychże.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • smes
          Senior
          • 09-2006
          • 615

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Bardzo proszę dodawać szyldy do działu kolekcjonerskiego (o ile nie zostały jeszcze dodane), a tutaj linki do tychże.
          Ja rozumiem tylko że ja dodaję szyldy do działu giełda na sprzedam/zamienię i moje szyldy różnią się uszkodzeniami, odcieniami i innymi detalami od tych z działu kolekcjonerstwo. Mija się więc z celem dodawanie linków do eksponatów od innych użytkowników gdzie tak małe różnice są tutaj bardzo istotne (rdza, odpryski itp)
          Attached Files
          Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23805

            #6
            Ja to rozumiem w części i się zgadzam - ale tylko w tej w której piszesz o pokazaniu stanu przedmiotów. Natomiast inne detale i brak wzoru w dziale kolekcjonerskim kwalifikują dane wzory do umieszczenia ich tamże a linka tutaj. Z tego tematu to akurat pierwszy i drugi nie mają tam swojej reprezentacji.
            Last edited by ART; 14-01-2013, 21:23.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • smes
              Senior
              • 09-2006
              • 615

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja to rozumiem w części i się zgadzam - ale tylko w tej w której piszesz o pokazaniu stanu przedmiotów. Natomiast inne detale i brak wzoru w dziale kolekcjonerskim kwalifikują dane wzory do umieszczenia ich tamże a linka tutaj. Z tego tematu to akurat pierwszy i drugi nie mają tam swojej reprezentacji.
              Piszesz pierwszy i drugi. Z pierwszym się zgodzę ale z drugim? Jest już jakiś Ale dodany i nie ma napisane czy to karton czy blacha więc skąd u Ciebie ta pewność? Według mnie Grzesiek dodał szyld Ale wykonany z blachy a nie z kartonu. Dlaczego? Bo widać tam rdzę.
              Proszę dodawać moje zdjęcia do działu kolekcjonerstwo. Naprawdę nikt nie zrobi mi na złość jeżeli te zdjęcia będą rozpowszechniane pomiędzy tematami na browar.biz.
              Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23805

                #8
                Tylko po co robić tę samą robotę kilka razy angażując do tego kilka osób i powielać pliki na serwerze, skoro można zrobić w pojedynkę raz i porządnie tak by Twoja praca procentowała w przyszłości tj. była przydatna nie tylko Tobie - a od tego są przecież serwisy społecznościowe
                Last edited by ART; 14-01-2013, 22:52.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • smes
                  Senior
                  • 09-2006
                  • 615

                  #9
                  Jeżeli ktoś chce kupić szyldy to proszę o oferty. Nie ukrywam że interesuje mnie bardziej wymiana na jakąś przedwojne w różnej postaci browarów Tyskich ewentualnie kufle z Górnego Śląska.
                  Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                  Comment

                  • smes
                    Senior
                    • 09-2006
                    • 615

                    #10
                    Odświeżam temat.
                    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎