Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam butelkę GOLDAP Brauerei Wilhelm Krech

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fazii
    Junior
    • 06-2013
    • 3

    Sprzedam butelkę GOLDAP Brauerei Wilhelm Krech

    Sprzedam zamykaną butelkę browar GOLDAP Brauerei Wilhelm Krech z1937 roku. stan bdb
  • fazii
    Junior
    • 06-2013
    • 3

    #2
    Pfandflasche

    Sprzedam zamykaną butelkę browar GOLDAP Brauerei Wilhelm Krech z1937 roku. stan bdb cena 150 zł
    Attached Files

    Comment

    • witoldo125
      Member
      • 06-2010
      • 39

      #3
      No dobre.... świetne... ale się uśmiałem. Na All... max 30 zł, predzej 10 zł.
      Last edited by witoldo125; 16-08-2013, 14:05.
      http://szczytnopocztowki.blogspot.com/

      Comment

      • fazii
        Junior
        • 06-2013
        • 3

        #4
        To kup na All. Ja mam taki kaprys ,a cena to moja sprawa,a ty nie powinieneś krytykować.Pozdrawiam.

        Comment

        • witoldo125
          Member
          • 06-2010
          • 39

          #5
          No nie muszę, mam kilka. Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego ludzie sprzedają przedmioty z tak odjechaną ceną. Z chciwości, niewiedzy? Teraz już wiem. To taki kaprys. Dziękuję za wyjaśnienie i pozdrawiam serdecznie.

          Na All… są sprzedawcy, którzy z uporem maniaka wystawiają butelki z ceną kilkukrotnie wyższą od rzeczywistej. Niektórzy odnawiają aukcje nawet kilkadziesiąt razy. Powiem szczerze, że nawet podziwiam ich samozaparcie.
          Last edited by witoldo125; 19-08-2013, 08:01.
          http://szczytnopocztowki.blogspot.com/

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Nie ma w tym jakiejś heroicznej pracy. Po prostu wystarczy kliknąć "Wystaw Ponownie" i buch, samo leci. Dziwniejsze jest to że każde wystawienie to opłata którą trzeba ponieść więc takie operacje powtarzane cyklicznie tylko pogłębiają wtopę. Prawdopodobnie jest to takie niespełnione czekanie na "tego jedynego" który doceni ów rarytas ale przeważnie drogi tych sprzedawców i kupców zejść się nie mogą.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              #7
              Lepiej wystawić na browarbizie- bezpłatnie
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • witoldo125
                Member
                • 06-2010
                • 39

                #8
                No na Browar.bizie, to można byłoby próbować z rzadszą butelką. Z popularną to tylko w dolnym przedziale cenowym. Jeśli chodzi o wycenę butelek (za wyjątkiem rarytasów) świetne jest archiwom All... Trzeba wziąć tylko pod uwagę, że ostatnio ceny butelek, spadły nawet o połowę.
                Last edited by witoldo125; 20-08-2013, 07:42.
                http://szczytnopocztowki.blogspot.com/

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎