Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam nową książkę pt. "THE MAGIC OF Heineken"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Okazja
    Junior
    • 08-2013
    • 7

    Sprzedam nową książkę pt. "THE MAGIC OF Heineken"

    Witam!


    Z muzeum piwa w Amsterdamie przywiozłem pod konkretne zamówienie dodatkową książkę
    "THE MAGIC OF Heineken".
    Niestety, zamawiający okazał się totalnie niepoważnym gościem i - chociaż umawiałem się z nim co do książki i jej ceny jeszcze przed moim wyjazdem do Holandii - po powrocie on (nie podając jakichkolwiek powodów uzasadniających taką decyzję) zrezygnował ze swego zamówienia nawet nie rzuciwszy okiem na publikację(!).
    Tymczasem mam zamrożoną "w książce" konkretną "kasę". I bardzo chciałbym ją odzyskać.
    A książka sama z siebie jest super. Tyle, że po co mi dwa takie same tytuły?
    Jeśli ktoś jest zainteresowany tą pozycją to piszcie do mnie na adres e-mail: okazje@yandex.com.
    Attached Files
  • zeko
    Senior
    • 07-2004
    • 708

    #2
    To nie znany serwis aukcyjny by tak kolorowo pisać, i różnymi wielkościami fontów.
    Polakom gratulujemy BRACKIEGO
    "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
    http://picasaweb.google.com/d.jochman

    Comment

    • Okazja
      Junior
      • 08-2013
      • 7

      #3
      Sprzedam nową książkę pt. "THE MAGIC OF Heineken"

      Dziękuję Senior za podbicie mojego wątku na forum. Mam jednak dwa pytania:

      1. Po co właściciel wortalu udostępnia uczestnikom forum możliwość wykorzystywania przy tworzeniu wpisów zarówno różnych kolorów jak i rozmaitej wielkości fontów?
      2. W jaki sposób radzisz edytować mój wpis, który sprowokował Twoją jakże merytoryczną uwagę, tak aby poprawiona wersja zaspokoiła Twoje niewyszukane gusta?

      Pozdrawiam!

      Comment

      • ARTHUR
        Senior
        • 07-2004
        • 2338

        #4
        Krótka odpowiedż jesteś nowym uczestnikiem Browar biz to nalezy się pierw okreśłić,czyli opisać na swoim profilu,a nie ogłoszenie od rau sprzedam coś?

        Comment


        • #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR Wyświetlenie odpowiedzi
          Krótka odpowiedż jesteś nowym uczestnikiem Browar biz to nalezy się pierw okreśłić,czyli opisać na swoim profilu,a nie ogłoszenie od rau sprzedam coś?
          A regulamin tego wymaga?
          Ktoś coś chce sprzedać, a skoro jest taka możliwość, to z niej korzysta, tyle w temacie.
          A jeśli chodzi o regulamin, to wymaga on poprawnej pisowni, wiec przeczytaj swój wpis, zanim go zatwierdzisz.

          Comment

          • Okazja
            Junior
            • 08-2013
            • 7

            #6
            Pozdrowienia z Warszawy

            Witam!

            Mam do Kolegi pytanie: w jaki sposób mogę uzupełnić swój profil (ujawnić płeć, skąd itd.)? Usiłowałem to zrobić ale kiedy zaznaczałem i ostatecznie kończyłem owo uzupełnianie to tzw. system "wyrzucał mnie", tzn. zostałem wylogowany a kiedy zalogowałem się ponownie to wspomniane uzupełnienia nie pojawiły się w profilu.

            Pozdrawiam!

            Comment


            • #7
              Proponuje kontakt z administratorem.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Okazja Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziękuję Senior za podbicie mojego wątku na forum. Mam jednak dwa pytania:

                1. Po co właściciel wortalu udostępnia uczestnikom forum możliwość wykorzystywania przy tworzeniu wpisów zarówno różnych kolorów jak i rozmaitej wielkości fontów?
                2. W jaki sposób radzisz edytować mój wpis, który sprowokował Twoją jakże merytoryczną uwagę, tak aby poprawiona wersja zaspokoiła Twoje niewyszukane gusta?

                Pozdrawiam!
                Tu wystarczy merytorycznie pisać, nie krzykliwie. Robienie z wpisu choinki nie jest w dobrym tonie. Co do wylogowywania - można akceptować ciasteczka browarbizowe w przeglądarce i mieć z tym spokój.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Juby_piwosz
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 254

                  #9
                  Koledzy, sądzę, że jesteście niepoważni i przewrażliwieni. Bardzo lubicie innym zwracać uwagę, a sami... W języku polskim istnieje zasada, że wszelkiego rodzaju pseudonimy, ksywki itp. piszemy z dużej litery (zeko, wojmat74)
                  Nie wiem też, który z Was wymyślił, że użycie dużych liter, nawet do odwzorowania treści napisu, to krzyk. Po prostu dziewczęca histeria. Do zaznaczenia krzyku służy wykrzyknik, a duże, czy wytłuszczone litery, podkreślają znaczenie wpisu i nie powinno się ich stosować bez uzasadnienia, ale np. przepisując historyczny zapis z butelki, porcelanki itp. powinno odzwierciedlić się cechy charakterystyczne napisu, w tym duże litery, jeśli takowe były użyte.
                  Kolega przedobrzył co nieco, ale miał takie prawo. W końcu to autorzy książki tak "nie w dobrym tonie" napisali tytuł ...

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    Tylko ja napisałem "krzykliwie", więc sądzę że do mnie swój wpis odnosisz. Otóż poza krzykiem, jest jeszcze znaczenie: 2. przen. «o barwach, ozdobach: zwracający uwagę jaskrawością». I tym samym jako zawiadowca stacji proszę autora jak i innych chcących trzaskać krzykliwe oferty jw. aby tego nie robili w BrowarBizie. Bez odbioru.
                    Last edited by ART; 16-08-2013, 08:25.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎