Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podstawki PW ze świata kupię

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    Podstawki PW ze świata kupię

    Poszukuję podstawek PW z całego świata. Jeśli ktoś chce je sprzedać lub wymienić proszę o kontakt.
    Jak dotąd mam już takie podstawki z następujących państw:
    Austria, Bośnia i Hercegowina, Czechy, Holandia, Łotwa, Niemcy, Rosja, Słowacja, Szwajcaria, USA, W.Brytania
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #2
    Tutaj znajdziesz moje podstawki mam dużo z Niemiec,

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Świetnie się składa bo właśnie tu czeka na ciebie przedwojenna Serbia.
      Przez moment też zastanawiałem się nad takim hobby na zasadzie biermann'owej tzn jeden kraj-jedna podstawka ale raczej sobie odpuściłem wiedząc że za wyjątkiem niedużej ilości tanich, popularnych krajów europejskich i kilku pozaeuropejskich było by to dosyć drogie hobby a ja jeśli już coś zbieram to całym sercem a w zasadzie portfelem
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        #4
        Już poszła wiadomość do Darka. A co z tego będzie to się zobaczy.
        Właśnie mam takie zbieranie biermann'owe, po 1/2 szt z każdego państwa i z krajowego browaru i by sobie skomplikować życie zachciało mi się tego PW
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎