Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wymienię/kupię etykiety Guinness'a

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Wymienię/kupię etykiety Guinness'a

    Jak w tytule.
    Interesują mnie zestawy nie dublujących się, odklejanych lub nówek, bez znaczenia w jakim kraju warzone oraz jakie marki/typy Guinnesów. Chętnie z kontrami ale nie ma obowiązku.
    Wzamian inne Guinnessy (raczej irlandzkie i angielskie) i koncernowa Irlandia lub kupno.
    Jeśli ktoś coś ma to proszę o info na PW ile sztuk w zestawie, jaka cena ewentualnie jakie etki wzamian.
    Dzięks.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    #2
    Jesli jeszcze nie masz, to wysle Ci Guinness Blonde American Lager warzony w Pensylwanii.
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Dzięki Latarnik ale nie rób sobie kłopotu.
      W tym przypadku nie chodzi mi o ety dochodzące do zbioru (a zbieram tylko z Guinnessów warzonych w IE) ale o zestaw "na ilość" w celu dalszych moich ruchów wymiennych tymże etami
      To czy czegoś nie będe miał w zbiorze z ewentualnie mi zaoferowanego zestawu nie jest najistotniejsze choć będzie miło.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎