Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podkładki pod kufel zbycie kolekcji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
    Gdyby przyjąć że są to segregatory Leuchtturm ????? to sama ich wartość to kilka tyś.zł.
    A gdyby jeszcze przyjąć, że segregatory mają złote okucia.....

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
    Miałem na myśli celowość kupna tak dużek kolekcji,bo według mnie cała radość kolekcjonowania polega na systematycznym jej powiększaniu,zdobywaniu,wymianach czy kupnie interesujących nas wzorów.
    A jeśli w tej kolekcji jest 5 tys interesujących mnie wzorów ? Pogubiłeś się w wymyślaniu bzdurnych zasad.
    Moja kolekcja podstawek

    Comment

    • waclaw67
      Senior
      • 06-2009
      • 485

      #17
      Złote okucia ?
      Gdybym posiadał tak bogatą kolekcję /40 tyś.podstawek,pewnie największą w Polsce/ jak Ty,to pewnie moje zasady by się zmieniły,bo podobno "apetyt rośnie w miarę jedzenia".

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        #18
        Wg. ostatniej ankiety Tomasz P. ma grubo ponad 52500 podstawek. I systematycznie jego kolekcja rośnie.
        A swoją drogą to chyba tylko kolega noodles jako najlepiej obeznany w niemieckich dekielkach byłby zainteresowany kupnem tych podstawek. Chociaż 5 tysięcy nowych wzorów chyba by nie znalazł. Ale wszystko jest możliwe. Ze dwie, trzy noce zarwane były by na pewno

        Już kiedyś była kolekcja 10000 szt do sprzedania:

        Poszła za 304 euro. Należy jednak zaznaczyć, że to jest raczej możliwe na ebay.de!
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎