Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykiety świąteczne.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafko
    Senior
    • 04-2002
    • 116

    #16
    Browar Ciechaów na świeta zafundował nową etykietę,
    która jak ponizej
    Attached Files
    piwo, piwko, piweczko

    Comment

    • darek99
      Senior
      • 04-2002
      • 2147

      #17
      Etykiety Świąteczne 2002 rok.

      A jednak nie jest tak źle, pojawiły się w tym roku etykiety świąteczne , i cieszy to że w Ciechanowie który niedawno powstał z popiołów jak feniks jest ktoś kto podjoł decyzję o druku etykiet świątecznych-BRAWO ,
      Prośba do wszystkich forumowiczów, jeśli znają etykiety świąteczne które były naklejane na butelki w tym roku (chodzi o polskie browary) to prosze dać o tym znać w tym temacie, będzie wiadomo czego szukać.
      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
      Epikur z Samos.

      Comment

      • cosnek
        Senior
        • 01-2002
        • 110

        #18
        A gdzie jest ten pomidor świąteczny (na etykiecie oczywiście)
        wafelki do wymiany
        wafelkipiwne.w.interia.pl

        Comment

        • mikus
          Junior
          • 10-2002
          • 9

          #19
          etykiety świąteczne

          Rybnik zrobił świątecznego "Fulla"-inna butelka, owalne et-ki(świąteczne).Dostałem dwie butelki na giełdzie w Jastrzębiu i to wszystko co posiadałem. Piwo to wg. informacji na krawacie nie jest przeznaczone do sprzedaży i będzie problem ze zdobyciem tych etek(w browarze nie mają i w Kacicach też nie)....w jednej knajpie jednak widziałem je, może komuś się uda zdobyć.

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            #20
            Odp: etykiety świąteczne

            darek99 napisał(a)
            Zbieram etykiety stare, do PN66, ale rok temu postanowiłem zacząć zbierać etykiety świąteczno-okolicznościowe z polski, mam około 100 sztuk. Jeśli kogoś interesuje wymiana takich etykiet to proszę o PW. Mam trochę takich etykiet w dublecie.
            Od czasu napisania tego postu nic się nie zmieniło, nadal zbieram etykiety świąteczne a mam ich 180 sztuk, interesują mnie tylko polskie z motywami choinek, Mikołaji itp.
            Mam prośbę , jeśli traficie w tym roku świąteczne etykiety to pamiętajcie o mnie, chętnie je wymienię, na wymianę zawsze coś się znajdzie, mam troche kapsli, podstawek no i etykiety, w tym świąteczne, jeśli nie wymiana to pokryję koszty wysyłki, z góry dziękuję za ogromny odzew
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #21
              Darku, leć na Polną bo jak juz pisałem w innym temacie jest nowy świąteczny Gambrynus, a tych etykiet browar dużo nie trzepie i za miesiąc będa wspomnieniem (jak nie szybciej)
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • adam1975
                Senior
                • 10-2003
                • 160

                #22
                Witam dziś dostałem list z browaru GAB i jest świąteczne mocne 0,33 z mikołajem i napisem "wesołych świąt"
                piwo to nasze paliwo !!!

                Comment

                • darek99
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 2147

                  #23
                  Dzięki za info Adam, jeśli ktoś spotkał na swojej drodze świąteczne etykiety to proszę dać znać w tym temacie.
                  Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                  Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                  skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                  Epikur z Samos.

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #24
                    Widziałem na ostatniej giełdzie w Tychach piękne świąteczne etykiety Brok-Strzelec. Zdaje się przygotowane na ten rok. Ale mam tylko po jednej sztuce.
                    Zeszłorocznego zabrzańskiego Superpiwosza masz? Tego w wersji z czapą Mikołaja? Jeżeli nie to może jeszcze gdzieś takiego wygrzebię. Ale nie jestem pewien czy jeszcze go mam
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #25
                      Mnie się podoba ta świateczna etykieta:
                      Attached Files
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #26
                        Nie ma co Adam16 pokazywać zagranicznych etykiet bo tylko się robi apetyt.U nas jest jeszcze kraj trzeciego świata i wiele lat minie zanim browary do tego dojrzeją.Fajnie że takie pionierskie próby robi ciechanowski Gambrynus choć do tej pory nie widziałem nawet skanu tej opisywanej już przez Forumowiczów etykiety.Chyba wreszcie ruszę końcówkę układu pokarmowego do sklepu na ulicy Polnej
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #27
                          Cooper napisał(a)
                          Fajnie że takie pionierskie próby robi ciechanowski Gambrynus choć do tej pory nie widziałem nawet skanu tej opisywanej już przez Forumowiczów etykiety.Chyba wreszcie ruszę końcówkę układu pokarmowego do sklepu na ulicy Polnej
                          Cooper, a czemu do galerii nie zajrzysz? hę? pod Gambrynusem znajdziesz ten nowy wzór
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • sopista
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 1747

                            #28
                            Ale nie trzeba aż do galerii. Wystarczy kilka (9) postów wcześniej.

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #29
                              W galerii jest sporo etykiet świątecznych. Ostatnio przeglądałem te zasoby właśnie pod kątem świąt
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                #30
                                sopista napisał(a)
                                Ale nie trzeba aż do galerii. Wystarczy kilka (9) postów wcześniej.
                                ale to jest drugi wzór świateczny z Gambrynusa
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎