Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sprzedam kufle Tyskie Biesiady z imionami i bez !!!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szczuka
    Member
    • 12-2002
    • 41

    #16
    Konkurs Tyskie Cztery wieki tradycji

    Brałem udział w konkursie organizowanym przez Kampanię Piwowarską i Nową Trybunę Opolską w październiku. Były tam kufle na telefon z poprawną odpowiedzią na 2 pytania. To mi się udało wygrać (a w zasadzie sztuką było się dodzwonić) i zebrałem 4 okolicznościowe kufle. Ale w piątki był specjalny konkurs. Znowu pytania oraz kupon i trzeba dołączyć siedem kontretykiet z butelek Tyskiego. Wysłałem natychmiast po ukazaniu się gazety listem priorytetowym na skrytkę pocztową w Poznaniu. Premiowanych miało podobno być pierwszych 500 kuponów. I guzik. Mailowałem i dzwoniłem do KP ale nic nawet się nie mogłem dowiedzieć. Czy ktoś z forumowiczów załapał się na nagrodę? A może ten konkurs to była fikcja?

    Comment

    • mfendrych
      Gość
      • 12-2002
      • 4

      #17
      ja nic nie wiem na ten temat tzn jakiejs akcji telefonicznej
      szczuka .... ale zapraszam do kupna moich kufelkow

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #18
        Odp: Konkurs Tyskie Cztery wieki tradycji

        szczuka napisał(a)
        ...w piątki był specjalny konkurs. Znowu pytania oraz kupon i trzeba dołączyć siedem kontretykiet z butelek Tyskiego. Wysłałem natychmiast po ukazaniu się gazety listem priorytetowym na skrytkę pocztową w Poznaniu. Premiowanych miało podobno być pierwszych 500 kuponów. I guzik. Mailowałem i dzwoniłem do KP ale nic nawet się nie mogłem dowiedzieć. Czy ktoś z forumowiczów załapał się na nagrodę? A może ten konkurs to była fikcja?
        W wersji tego samego konkursu prowadzonego przez KP z Dziennikiem Zachodnim, wziąłem udział. I widać zmieściłem się w pierwszej 500-ce, bo kufel dostałem.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • szczuka
          Member
          • 12-2002
          • 41

          #19
          rehabilitacja KP

          W nawiązaniu do mojego poprzedniego postu muszę nadmienić iż właśnie miałem telefon z KP że dostanę pocztą brakujący "eksta" kufel za siedem kontretykiet Tyskiego. A więc odwołuję postawione w poście retoryczne pytanie.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎