Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

posiadam butelkę piwa Grodziskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majkelr Wyświetlenie odpowiedzi
    A komu miał oddać, bardzo dobra decyzja. Lepiej nie mógł zrobić.
    Mógł użyć go jako szampana przy wodowaniu nowego-starego browaru w Grodzisku jaki jak zakłada Kopyr, ma ruszyć jeszcze w tym roku

    PS: tam to pewnie kilka skrzynek tego będą mieli ofiarowanych przez wdzięcznych mieszkańców miasta.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • zgoda
      Senior
      • 05-2005
      • 3516

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marchi Wyświetlenie odpowiedzi
      Po drugie Kopyrowi się należy za to co zrobił dla propagowania prawdziwego piwa w Polsce jak psu buda.
      Gdzie można wpłacać datki?
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
        jak zakłada Kopyr,
        nie kopyr, tylko inwestorzy. Po co wprowadzasz w błąd?
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Jacer , ty prowokatorze! Mi się też tak przeczytało...

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majkelr Wyświetlenie odpowiedzi
            A komu miał oddać, bardzo dobra decyzja. Lepiej nie mógł zrobić.
            Zależy jakie miał intencje. Widać nie zarobkowe, bo takiego znalazł, by już dawno. Jeśli to dzięki Kopyrowi był ten szturm na b.biz to to szacun.

            Comment

            • Cooper
              Senior
              • 11-2002
              • 6055

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
              nie kopyr, tylko inwestorzy. Po co wprowadzasz w błąd?
              Piszę co dowiedziałem się z podlinkowanego filmiku a tam gadał Kopyr a nie inwestorzy. Pozatym nigdzie nie napisałem ani nie twierdzę że wprowadzam w błąd.
              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

              Comment

              • manslow
                Senior
                • 12-2003
                • 237

                Grodzisz

                Na wspomnienia mnie wzięło...
                W latach 60-tych w Nadarzynie k/Warszawy mieszkałem. Piwo to było czasami dostępne a Ojciec był wielkim smakoszem Grodzisza. Ja jako jeszcze pętak niepełnoletni czasami dostawałem pół buteleczki do spożycia bo Ojciec stwierdził, że to jest ,,oranżada piwna"(bez urazy to tylko cytat). Nie mieliśmy lodówki, piwo chłodziło się w piwnicy a że latem nie była to odpowiednia temperatura Grodzisz płatał figle. Wtedy nabrałem szacunku do Piwa dopiero po latach doceniając tę lekcję.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎