Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

posiadam butelkę piwa Grodziskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mapajak
    Senior
    • 12-2002
    • 1187

    #91
    jorjo napisał(a)
    Witam.
    Kurcze dopiero dziś mam dostęp do sieci. Jak udało się spotkanie, nie mogłem przybyć, bo od czwartku leże w łózku, grypa mnie rozebrała. A rozwiązania problemu jak nie było, tak nie ma.
    Nadal czekam na propozycje, a jak ktoś chce koniecznie zobaczyć to piwko, to można się zobaczyć.
    Odnoszę wrażenie, że kol. Jorjo drażni się z nami.

    Comment

    • Krotoszyniak
      Senior
      • 08-2002
      • 516

      #92
      !!!!
      Moi szamowni koledzy po fachu , zabily by mnie by sprobowac vintage Godziskie . Mam w domu piwa domowej roboty ktore zostaly z ostatnich mistrostw Rate Beer (Mistrzostwa piw domowego sposobu) . Piwo zostalo by zdegustowane przez swiatowej klasy znawcow (J Oakes , Martin Thibault z Montrealu i inni ). Wyniki by bylu opublikowane w artykule na Rate Beeer . Co o tym sadzicie ? Jestem sklanny zaplacic caly koszt wysylki itp...
      Admin z Ratebeera
      Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
      Poromotor piwnej Polski na swiat :)

      Comment

      • Rolek
        Senior
        • 08-2001
        • 1038

        #93
        jorjo napisał(a)
        (...)
        Nadal czekam na propozycje, a jak ktoś chce koniecznie zobaczyć to piwko, to można się zobaczyć.
        Czegoś tu nie rozumiem. Propozycję, jak to nazywasz, dostałeś już w drugim poście. Więc o co Ci chodzi, na co czekasz? Na przetarg?
        A swoją drogą nie podoba mi się takie traktowanie innych - jorjo zwietrzył chyba możliwość zysku i bawi się w jakieś licytacje... Delikatnie mówiąc nieładnie, nieładnie

        Comment

        • Rolek
          Senior
          • 08-2001
          • 1038

          #94
          Krotoszyniak napisał(a)
          (...) Co o tym sadzicie ? Jestem sklanny zaplacic caly koszt wysylki itp...
          Odpuść sobie. Obawiam się, że jak jorjo przeczyta Twój post, to cena tego 'piwka' [koniec cytatu] może znacznie wzrosnąć... Skoro aż zagramanica jest na nie chętna, to coś to oznacza ... No nie, jorjo?

          Comment

          • iommi
            Senior
            • 07-2003
            • 1522

            #95
            Odgrzebałem temat przypadkiem, ale może i dobrze. Nie brałem udziału w tym "wyścigu do grodzisza", ale interesuje mnie czy ktoś z Was dobrał się w końcu do tej flaszy???
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            • Krotoszyniak
              Senior
              • 08-2002
              • 516

              #96
              Chyba nie a szkoda ...
              Admin z Ratebeera
              Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
              Poromotor piwnej Polski na swiat :)

              Comment

              • BROWARIEC
                • 10-2002
                • 429

                #97
                Tak jakoś temat umarł śmiercią naturalną... A może piwko się "wylało"?
                Żadna płaca nie hańbi...
                ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Krotoszyniak
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 516

                  #98
                  Info dla kazdego : jesli spotaksz sie z Vintage Grodziskiego i chcialbus sie podzielic z "kolegami"z Hameryki daj znac !
                  Admin z Ratebeera
                  Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                  Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    #99
                    Chcieliście dostać butelkę grodzisza? To po co było gnoić gościa jako ściemniacza?

                    Może Jorjo stwierdził, że zrobi interes, gdy przekonał się po reakcji na forum o wartości eksponatu. Uważam jednak, że wydatnie mu pomogliście w podjęciu takiej decyzji.

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      A jakiż interes można zrobić na 1 butelce piwa grodziskiego? Za ile by ją sprzedał? Za 10 zł, za 20, za 30? I co dalej? Miałby w ręku pieniądze na kilka/kilkanaście współczesnych piw. Jedna osoba, która by to piwo kupiła być może byłaby zadowolona. Cała reszta nadal by go traktowała jak niepoważnego dzieciucha. Trudno mu będzie jakoś się sensownie wytłumaczyć z takiego zachowania. O ile jeszcze tu kiedyś zajrzy.

                      Comment

                      • breslauer
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2690

                        Ja wątpię, by w tej butelce było naprawdę piwo grodziskie. Zdjęcia są na tyle niewyraźne, że trudno o jednoznaczne stwierdzenie ...
                        Przecież nie problem zdobyć butelkę, etykietę, kapsel - wszystko można łatwo połączyć, a do butelki nalać jakikolwiek płyn.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Ja też - po tylu latach po okresie ważności płyn w butelce raczej piwa nie przypomina...

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            pieczarek napisał(a)
                            A jakiż interes można zrobić na 1 butelce piwa grodziskiego? Za ile by ją sprzedał? Za 10 zł, za 20, za 30?
                            Pieczarku, nie mydl oczu. O ile się orientuję, jesteś zwolennikiem teorii, że przedmiot jest tyle wart, ile ktoś chce za niego dać, więc bez trudu możesz sobie wyobrazić, że butelka mogłaby pójść za znacznie większe pieniądze.

                            W temacie padło multum propozycji, to i nic dziwnego, że się Jorjo pogubił. Chciał dwie butelki piwa własnej roboty - czy ktoś mu je w końcu zaoferował?
                            Last edited by żąleną; 02-02-2004, 13:34.

                            Comment

                            • Krotoszyniak
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 516

                              Ostanio pilem Bocka z Ontario (Vintage) rocznik 1984 smakowal pycha !
                              Admin z Ratebeera
                              Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                              Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                              Comment

                              • breslauer
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2690

                                Krotoszyniak napisał(a)
                                Ostanio pilem Bocka z Ontario (Vintage) rocznik 1984 smakowal pycha !
                                Tak, ale piwa ciemne można przechowywać długo po upływie terminu ważności - chyba Marusia robiła eksperyment z kilkuletnim porterem wrocławskim - natomiast z piwami jasnymi nie da się takiej sztuczki zrobić. Dlaczego tak jest? O to musiałbyś się spytać tych, którzy znają się na fermentacji i procesie warzenia piwa.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎