Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SupeR_PiwosZ
    Senior
    • 05-2008
    • 309

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi

    Często otrzymuję paczki /zakupy/ kurierem ale do domu.Nigdy nie wysyłałem więc muszę wcześniej się zorientować jak wygląda sprawa wysyłki a nie chcę przetrzymywać paczki za długo więc nie w tej chwili..Jaka jest aktualnie waga paczki + - .Jak do Ciebie następny raz dotrze to na pewno skorzystam z wymiany paczki bo od dawna o tym myślę Pozdrawiam
    No paczkomatem jest najtaniej i najwygodniej. Do domu też Ci mogę wysłać ze swojego paczkomatu. Nie ma problemu. Jeśli chodzi o wagę to nie jestem w stanie jej określić na ten moment. No ale samo pudełko nie jest duże. Mieści się w gabarycie B w paczkomacie.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek1987 Wyświetlenie odpowiedzi
    Za tą kase co jest obecnie do odbioru w paczkomacie to paczka jest guzik warta.same powtórki wypełnione po brzegi podstawkami,kapsle usyfione-niby kolekcjonerskie i mase etykiet odklejonych i w licznych powtórkach.jak zaczynasz to spoko te 20pare zł ci się wróci ale jak zbierasz konkrety to się zawiedziesz.jeszcze z rok temu paczka była konkretna.
    Kolego nie dramatyzuj aż tak bardzo. Gdzie widziałeś te usyfione kapsle? Bo ja się na takowe nie natknąłem. Odklejone etykiety też ludzie kolekcjonują. Powtórki były i będą. Przecież nie pierwszy raz przeglądałeś zawartość paczki. Więc jeśli Ty nie znalazłeś akurat nic dla siebie to nie znaczy, że inni nie znajdą. No chyba, że spodziewasz się za każdym razem piwnych "białych kruków", to rzeczywiście paczka nie jest już dla Ciebie. Bo to nie jest uporządkowane stoisko na giełdzie birofilistycznej. Cała zabawa polega na tym, że nie wiesz na co trafisz. I to jest ideą tej akcji.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      Idea wędrującej paczki polega na pewnych ogólnoludzkich zasadach - wziąłeś coś - daj coś. Im więcej osób uczestniczy tym szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rarytasy zdarzają się pewnie tylko dla wybranych, ale to wciąż tylko zabawa. Kilkukrotnie była u mnie paczka i ewidentnie zniszczone i w dublach śmieci usuwałem. A odklejane etykiety to czasem jedyne jakie na rynku są, bo czasem istnieją bardzo krótkie serie tychże.
      Paczka jest dla tych co nie mają możliwości za często uczestniczyć w giełdach i tym sposobem są w stanie coś do zbioru dorzucić bez wyjazdu gdzieś w Polskę. Tyle i aż tyle. Jeśli będzie taka wola by zakończyć zabawę proszę o kontakt.

      Comment

      • SupeR_PiwosZ
        Senior
        • 05-2008
        • 309

        Jakby był ktoś jeszcze chętny na chwilę obecną to paczkę mogę podesłać od ręki.
        Last edited by SupeR_PiwosZ; 02-05-2023, 21:35.

        Comment

        • SupeR_PiwosZ
          Senior
          • 05-2008
          • 309

          Ktoś chętny na przegląd paczki?

          Comment

          • waclaw67
            Senior
            • 06-2009
            • 485

            Jaka jest forma opłaty za paczkę,Przez nadawcę czy przez odbiorcę ?

            Comment

            • SupeR_PiwosZ
              Senior
              • 05-2008
              • 309

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
              Jaka jest forma opłaty za paczkę,Przez nadawcę czy przez odbiorcę ?
              Przez nadawcę. Ty płacisz za paczkę jak wysyłasz do kolejnej chętnej osoby.

              Comment

              • waclaw67
                Senior
                • 06-2009
                • 485

                No to może wreszcie skorzystam z uczestnictwa w paczce. Ale z góry zaznaczam, że w tej chwili ze względów czasowych i zdrowotnych, może u mnie przeleżeć nawet do 2 tygodni /max/.
                Więc pytanie do SupeR PiwosZa czy paczka aktualna i wysłać Ci na PW do mnie namiar czy na razie czekamy.

                Comment

                • SupeR_PiwosZ
                  Senior
                  • 05-2008
                  • 309

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
                  No to może wreszcie skorzystam z uczestnictwa w paczce. Ale z góry zaznaczam, że w tej chwili ze względów czasowych i zdrowotnych, może u mnie przeleżeć nawet do 2 tygodni /max/.
                  Więc pytanie do SupeR PiwosZa czy paczka aktualna i wysłać Ci na PW do mnie namiar czy na razie czekamy.
                  Dopóki nie będzie decyzji o całkowitym zakończeniu akcji to paczka cały czas jest nadal aktualna. Obecnie znajduje się w drodze do kolegi e-prezes. Więc to z nim musisz już ustalać ewentualne szczegóły.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19167

                    Paczka wróciła do mnie na przechowanie. W wolnej chwili zaglądnę do niej czy warto wysyłać dalej.

                    Comment


                    • e-prezes
                      e-prezes commented
                      Editing a comment
                      Podstawkowo jest straszna bida - nie ma nawet masowej nowości. Same śmieci. Z kapslami podobnie. Jest szkiełko, które kiedyś szukałem, ale już mam w dobrym/lepszym stanie i trochę otwieraczy mocno zdezelowanych. Etykietowo jakieś starocie. Widać odklejki z nowości szybko znajdują chętnych, bo dokładałem ich trochę.
                      Na razie wszystko czeka...
                  • waclaw67
                    Senior
                    • 06-2009
                    • 485

                    No to ja się melduję na paczkę.Póki jeszcze działa chcę wziąć udział w "zabawie" .Poszło PW do e-prezesa.

                    Comment

                    • waclaw67
                      Senior
                      • 06-2009
                      • 485

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
                      No to ja się melduję na paczkę.Póki jeszcze działa chcę wziąć udział w "zabawie" .Poszło PW do e-prezesa.
                      Chyba nic z tego nie będzie bo na PW mam informację o przekroczonym limicie wiadomości i pomimo ich skasowania moja wiadomość do e-prezesa nie wychodzi.

                      Comment

                      • waclaw67
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 485

                        Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi i co się dzieje.
                        Chciałem wysłać PW do kol.e-prezesa w sprawie paczki i niestety pokazuje mi się poniższy komunikat pomimo wyczyszczenia całej mej poczty.
                        • You have reached your stored private message quota of 100 topics. You have 118 topics saved combined in your private message folders. Please delete some of your existing topics.

                        Last edited by waclaw67; 28-06-2023, 12:10.

                        Comment


                        • e-prezes
                          e-prezes commented
                          Editing a comment
                          Musisz usunąć co najmniej 19 wiadomości. Z któregokolwiek folderu skrzynki. A najlepiej więcej, jak mam Ci odpowiedzieć
                          Last edited by e-prezes; 28-06-2023, 19:36.
                      • pawlosek12
                        Senior
                        • 11-2012
                        • 108

                        Może ja bym był chętny na paczkę ale czy jest dużo kapsli do przejrzenia by coś wpadło do kolekcji i czy jest dużo podstawek aby przejrzeć. Aby dostać tą paczkę muszę wiedzieć te informacje pierw.

                        Comment


                        • e-prezes
                          e-prezes commented
                          Editing a comment
                          Dużo to pojęcie względne. Zresztą kilka postów wyżej napisałem co w niej jest.
                      • tomek1987
                        Member
                        • 01-2022
                        • 40

                        Pawlosek12 jak ci nie szkoda 20zl na paczkomat i masz ochote grzebać w starociach i w śmieciach to się zapisuj ale osobiście ci dam rade-zainwestuj w jakieś licytacje albo olx.na fejsie szmejsie jest grupa birofilistyka wymiana sprzedaż.na katalogu Podstawek polskich są dane kolekcjonerów.zainwestuj sobie w rozmowe i kup konkret jakiś co Cię interesuje bo zakup paczki w dzisiejszych czasach za 2dychy to takie wyrzucenie jej w śmieci.
                        No chyba że lubisz to se kup.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          Kolega pawlosek12 nalegał, nalegał i się doczeka. Dodam trochę kapsli, podstawek, etykiet, wymienię otwieracze i puszczę dalej.
                          Last edited by e-prezes; 01-07-2023, 15:53.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎