Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zmyślny plan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ziko74
    Junior
    • 03-2010
    • 14

    gdzie jest nasza paczuszka

    Kolego Pela1985. Podobno u Pana ostatnio widziano paczuszkę z fantami na wymianę. My Browar-Bizowscy prosimy o przesłanie paczuszki do nastepnej osoby z listy i przywrócenia nam radości z oczekiwania na niespodzianki jakie mieści w sobie paczuszka. Z browarnym pozdrowieniem

    Comment

    • Stomka
      Gość
      • 07-2010
      • 123

      HaHa xd i tak nie pokryjesz

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stomka Wyświetlenie odpowiedzi
        HaHa xd i tak nie pokryjesz
        Wystarczy mi że na forum umieścisz te zdjęcia, a ja w ten sam dzień umieszczę scan z potwierdzeniem przelewu na twoje konto.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • adamb71
          Member
          • 02-2010
          • 48

          Zastanawiam się nad upublicznieniem nazwiska kol.pela1985...
          Popsuł zabawę wszystkim oczekującym...

          Comment

          • karin861
            Senior
            • 02-2006
            • 597

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adamb71 Wyświetlenie odpowiedzi
            Zastanawiam się nad upublicznieniem nazwiska kol.pela1985...
            Popsuł zabawę wszystkim oczekującym...
            Macie jakiś problem z tym użytkownikiem?
            Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

            Comment

            • adamb71
              Member
              • 02-2010
              • 48

              Paczuszkę dostał już baaaardzo dawno i nic... nie odpowiada na e-maile i na PW.

              Comment

              • karin861
                Senior
                • 02-2006
                • 597

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adamb71 Wyświetlenie odpowiedzi
                Paczuszkę dostał już baaaardzo dawno i nic... nie odpowiada na e-maile i na PW.
                No to nie ładnie kolego pela1985! Tak się nie robi
                Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                Comment

                • Stomka
                  Gość
                  • 07-2010
                  • 123

                  Tak to jest z uczciwością

                  Comment

                  • Stomka
                    Gość
                    • 07-2010
                    • 123

                    Słuchajcie, paczka będzie jeszcze pewnie długo wędrować, może skombinuje 20 zł, tylko problem w tym że ja kolekcjonuje kapsle, ale żeby dać do paczki jakieś kapsle to nie mam więc mogę się potem dopisać czy to się nie opłaca?

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      A masz jakieś podstawki/etykiety/otwieracze? Jak tak to nikt się nie pogniewa.

                      Mam małe pytanko, czy ktoś mniej więcej, bez wdrażania się w detale, może mi przybliżyć aktualną zawartość paczki? Tzn czy dominują etykiety, czy raczej inne artykuły, czy jest tam jakieś szkło itp. Sam mam do zaoferowania kapsle/etykiety/wafle głownie z Polski, ale też znajdzie się troche zagranicy.

                      Comment

                      • Stomka
                        Gość
                        • 07-2010
                        • 123

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                        A masz jakieś podstawki/etykiety/otwieracze? Jak tak to nikt się nie pogniewa.

                        Mam małe pytanko, czy ktoś mniej więcej, bez wdrażania się w detale, może mi przybliżyć aktualną zawartość paczki? Tzn czy dominują etykiety, czy raczej inne artykuły, czy jest tam jakieś szkło itp. Sam mam do zaoferowania kapsle/etykiety/wafle głownie z Polski, ale też znajdzie się troche zagranicy.

                        Raczej nie, tylko kapsle
                        Także chciałbym się dowiedzieć co dominuje w paczuszce

                        Comment

                        • adamb71
                          Member
                          • 02-2010
                          • 48

                          Obawiam się, że paczka została stracona bezpowrotnie i trzeba będzie zaczynać od nowa.

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            Idea była bardzo szczytna i ciekawa, szkoda że to się tak skończyło. Może na przyszły raz powinno się wprowadzić jakieś ograniczenia dla userów, żeby nie było znów sytuacji, że ktoś jest na forum 3 dni zarejestrowany a już jest chętny by przyjąć paczkę z fantami.

                            Comment

                            • karin861
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 597

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Idea była bardzo szczytna i ciekawa, szkoda że to się tak skończyło. Może na przyszły raz powinno się wprowadzić jakieś ograniczenia dla userów, żeby nie było znów sytuacji, że ktoś jest na forum 3 dni zarejestrowany a już jest chętny by przyjąć paczkę z fantami.
                              Bardzo trafne stwierdzenie. Powinny być jakieś kryteria stawiane userom, chociażby czas zarejestrowania na forum, posty itp.
                              Zbieram polskie podstawki piwne. Zapraszam na moją stronę www: http://kolekcje-kariny.cba.pl

                              Comment

                              • Stomka
                                Gość
                                • 07-2010
                                • 123

                                Pela, co z tobą?! Pozwolisz nam dalej cieszyć się paczuszką?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎