Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pozbywam sie 600 podstawek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gacka
    Senior
    • 10-2003
    • 373

    Pozbywam sie 600 podstawek

    Jak w tytule.Podstawki z 75 panstw,38 europejskich(bez Polski).Jesli ktos jest zainteresowany-napisze skad sa podstawki,wysle skan.Zbieram KAPSLE,czekam na propozycje. grzegorzgacka@poczta.onet.pl
    Viva Slask Wroclaw!!!
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23806

    #2
    jest taki dział pt. Giełda, czyli ten do którego przeniosłem Twoją ofertę. Pamiętaj proszę w przyszłości o tym aby dodawać swe oferty tam gdzie jest przeznaczone do tego celu miejsce.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Gacka
      Senior
      • 10-2003
      • 373

      #3
      Dobrze.
      Viva Slask Wroclaw!!!

      Comment

      • Gacka
        Senior
        • 10-2003
        • 373

        #4
        Lista podstawek-BRAZYLIA-3,JAPONIA-6,NAMIBIA-4,AUSTRALIA-58,ANTYLE-1,KAZACHSTAN-1,JAMAJKA-1,POLINEZJA FR.-1,SINGAPUR-2,WENEZUELA-1,MOLDAWIA-1,N.KALEDONIA-1,N.ZELANDIA-5,BAHAMY-1,DOMINIKA-1,LIBERIA-1,R.P.A-6,HONK-KONG-1,ALGIERIA-1,TRYNIDAD-1,REUNION-1,PERU-1,MEKSYK-3,BARBADOS-3,INDIE-4,ST.VINCENT-1,TUNEZJA-1,AUSTRALIA-58,USA-60,KANADA-29,ARGENTYNA-7,WYBRZ.KOS.SLON.-1.Reszta z Europy(bez Niemiec,Czech,Slowacji,Polski).Miedzy innymi-FRANCJA-55,ANGLIA-111,ROSJA-20,HOLANDIA-116.
        Viva Slask Wroclaw!!!

        Comment

        • beny
          Senior
          • 03-2001
          • 984

          #5
          I za czym teraz syn będzie latał na giełdach ?

          Ładnie to tak zabierać dziecku zabawki ?
          Z piwnym pozdrowieniem
          Radosław Kwiecień

          http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

          Comment

          • Gacka
            Senior
            • 10-2003
            • 373

            #6
            Mi tez jest smutno,ale znudzily mu sie...A to przeciez taka ladna kolekcja!Coz,teraz szaleje za DRAGON BALL'EM!
            Viva Slask Wroclaw!!!

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #7
              Gacka napisał(a)
              Lista podstawek-BRAZYLIA-3,JAPONIA-6,NAMIBIA-4,AUSTRALIA-58,ANTYLE-1,KAZACHSTAN-1,JAMAJKA-1,POLINEZJA FR.-1,SINGAPUR-2,WENEZUELA-1,MOLDAWIA-1,N.KALEDONIA-1,N.ZELANDIA-5,BAHAMY-1,DOMINIKA-1,LIBERIA-1,R.P.A-6,HONK-KONG-1,ALGIERIA-1,TRYNIDAD-1,REUNION-1,PERU-1,MEKSYK-3,BARBADOS-3,INDIE-4,ST.VINCENT-1,TUNEZJA-1,AUSTRALIA-58,USA-60,KANADA-29,ARGENTYNA-7,WYBRZ.KOS.SLON.-1.Reszta z Europy(bez Niemiec,Czech,Slowacji,Polski).Miedzy innymi-FRANCJA-55,ANGLIA-111,ROSJA-20,HOLANDIA-116.
              ze spacją po przecinku lepiej by się czytało
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #8
                Ja bym to przeczekał. Dziecię podrośnie, zmądrzeje, to zrozumie co warto zbierać. A jak jeszcze na dobre zacznie degustować...

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎