Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kolekcjoner puszek i szklanek - pytanie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sam84
    Junior
    • 01-2005
    • 21

    kolekcjoner puszek i szklanek - pytanie

    witam towarzyszy, braci piwnych.

    zauważyłem że czasami zdarza się na forum ktoś kto proponuje oddac jakieś puszki a nikt ich nie chce brać.
    chętnie przyjme pod swoja opieke jakieś zbłąkane puszki po napojach i po piwach.
    obecnie w swojej kolekcji mam blisko 2000 puszek i 300 szklanek po browarach i napojach z calego swiata.
    jesli ktos jest chetny zalega mu jakas ilosc puzek to bardzo prosze o kontakt.
    gg 4560835 pisac prosze nawet jesli nie jestem niedostepny bo moge byc niewidoczny.

    czekam na odp pozdrawiam i kazdemu zycze duzego brzucha i dobrego smaku piwnego.
  • tomek668
    Junior
    • 12-2005
    • 11

    #2
    CZESC SAM , MAM DUZO PUSZEK NA WYMIANE - 0.33, 0.45 , 0.5 , 0.7 , 1L I 5 LITROWE , MOJE ZAINTERESOWANIE TO GLOWNIE 5 LITROWE , MASZ JAKIES ?

    Comment

    • sam84
      Junior
      • 01-2005
      • 21

      #3
      WItam ponownie. Nadal czekam na oferty przygarniecia jakis okazow. W razie jakichkolwiek propozycji prosze pisac, dogadamy sie co do kosztow wysylki i wynagrodzenia.
      Pozdrawiam.
      W gre wchodzi rowniez wymiana za szklanki.

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        #4
        Cześć. Posiadam ok.400 puszek po piwie. Głównie z przedziału:koniec lat 80 do 2000r.
        Jest parę „perełek” Polskich i z zagranicy. Pojemność od 0,25l do 5l
        Posiadam też trochę szkła, różnej wielkości i pojemności z tego samego okresu.
        Mam też dwie garście otwieraczy metalowych – raczej tych popularnych 
        Chciałbym to wszysko wymienić na podstawki. Interesują mnie tylko egzotyka po 1szt z danego państwa.
        Info na PW
        Pozdrawiam
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • tomek668
          Junior
          • 12-2005
          • 11

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sam84
          WItam ponownie. Nadal czekam na oferty przygarniecia jakis okazow. W razie jakichkolwiek propozycji prosze pisac, dogadamy sie co do kosztow wysylki i wynagrodzenia.
          Pozdrawiam.
          W gre wchodzi rowniez wymiana za szklanki.
          NA PEWNO COS CIEKAWEGO BY SIE ZNALAZLO DLA CIEBIE , CZY MASZ JAKIES PUSZKI 5 LITROWE ? JEZELI TAK , TO JAKIE , ODPISZ , DZIEKI , TOMEK

          Comment

          • sam84
            Junior
            • 01-2005
            • 21

            #6
            Przepraszam za wczesniejsze zasmiecanie forum linkiem do swojej strony, zainteresowanych zapraszam na nia a administratorow przepraszam za klopot.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎