Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kup wyjątkowy kalendarz Tyskich Browarów Książęcych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PiwoszkaTyska
    Member
    • 08-2003
    • 69

    Kup wyjątkowy kalendarz Tyskich Browarów Książęcych

    Witam wszystkich,


    Miło mi ogłosić, że już od przyszłej środy 15 listopada do sprzedaży w sklepie z pamiątkami Tyskiego Muzeum Piwowarstwa wejdzie wyjątkowy kalendarz na rok 2007!

    Duży format biurowy, 6 pełnokolorowych dwustronnych kart z ciekawostkami etykietowymi oraz przepięknymi ujęciami zdjęciowymi z Tyskiego Browaru ze wszystkich pór roku!!

    Cena sprzedaży w sklepie Muzeum - 14 zł - to prawdziwa okazja!

    W sprawie sprzedaży wysyłkowej kontaktujcie się proszę z Moniką Piękną pod nr (32) 327 81 84

    pozdrawiam i zapraszam do zakupów!

    PiwoszkaTyska
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    #2
    Zamieszczanie informacji tego typu - czyli handlowych - proszę WCZEŚNIEJ uzgadniać ze mną. To że TBK niegdyś sponsorowało nagrody w konkursach BrowarBizowych uważam za okoliczność łagodzącą i tylko dlatego wątek tu pozostaje , niemniej jednak kolejne takie posty bez uzyskania wcześniej mojej akceptacji będą usuwane.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • PiwoszkaTyska
      Member
      • 08-2003
      • 69

      #3
      To może jako okoliczność lagodzącą zaproponuję zorganizowanie jakiegos sympatycznego konkursu birofilskiego z nagrodami w postaci kalendarza?

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎