Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyld / reklama Okocim

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19170

    #16
    Wisi od kilku lat koło Espresso logos Strzelca jeszcze od poprzednich właścicieli (jeszcze poprzedniejszych, bo poprzedni już się do niego nie przyznawali, a tym bardziej obecni)... i dalej wisi, choć pracowałem 200 metrów stamtąd i drabin miałem pod dostatkiem.
    Malkontent, a ile ciekawych rzeczy się można dowiedzieć

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23807

      #17
      jesli nie widzisz różnicy między odkręceniem plafonu ze ściany SWOJEJ knajpy a odkręceniem plafonu ze ściany CZYJEJŚ knajpy to pozostaje mi tylko współczuć.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19170

        #18
        Źle mnie zrozumiałeś. Do tego plafonu nikt nie chciał się przyznać, więc de facto mógłby być mój, wg twojej teorii. Mógłby... tylko mnie on na cholerę.
        Cały widz polega na tym, że często sprzedaje się bar z całym inwentarzem zapominając o tym, że nie wszystko jest własnością sprzedającego. Kupujący (w dobrej wierze) de facto zostaje paserem, odsprzedając te rzeczy.
        Akurat mojego znajomego browar ściga po sądach za takie kurioza. Choć już dawno knajpy nie ma.
        Last edited by e-prezes; 27-12-2006, 22:08.

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
          (...)Kolo chce coś sprzedać to jedynym, najlepszym miejscem gdzie można spylić towar niewiadomego pochodznia jest Allegro. To jest forum dyskusyjne, to se dyskutujemy
          A może wyjaśnisz nam dlaczego nie tu, skoro temat działu brzmi Giełda: kupię - sprzedam - zamienię?

          Inną sprawą jest to, że ucięty kabel przy samym plafonie może być podejrzany.
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23807

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            Źle mnie zrozumiałeś. Do tego plafonu nikt nie chciał się przyznać, więc de facto mógłby być mój, wg twojej teorii.
            To w takim razie Ty mnie nie zrozumiałeś. Ja nigdzie nie napisałem że możesz sobie ściągnąć z dowolnej ściany plafon i go komuś opchnąć. Pochodzenie omawianego plafonu jest mi nieznane - ale dopóki nie masz dowodów na potwierdzenie swoich (poniekąd) oskarżeń - powstrzymuj się może od takich sugestii, bo jest to po prostu niegrzeczne wobec jak by nie było nowych Użytkowników.

            A co do przewodów - potrafię sobie wyobrazić że w ciągu N-lat zdążono odpowiednio zabezpieczyć przewód zasilający żarówkę plafonu. Wyrąbanie teraz dziury w ścianie tylko po to żeby ulżyć niedowiarkom i wydobyć w całości ów kabel z wtyczką do kontaktu aby sprzedać staroć wartą ok. 50-100zł byłoby oczywiście fajnym gestem, z tym że równie sensowne załatanie tej dziury byłoby droższe od kwoty uzyskanej ze sprzedaży tego plafonu

            A jeśli juz piszesz Tomku o swoim koledze - to napisz jaki sprzęt miał na sumieniu i czy był to tylko 10-letni plafon od piwa które nie jest warzone czy także sprzęt do wyszynku.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • rocky_4
              Junior
              • 06-2006
              • 17

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
              A może wyjaśnisz nam dlaczego nie tu, skoro temat działu brzmi Giełda: kupię - sprzedam - zamienię?

              Inną sprawą jest to, że ucięty kabel przy samym plafonie może być podejrzany.
              Dałem tutaj temat, bo sądziłem, że jest to forum odpowiednie i dział GIEŁDA pasuje

              Kabel jest ucięty, bo znajomy musiałby wyrąbać dziurę w ścianie, a to bez sensu i większe koszta, bo z dziurą w ścianie troche głupio...

              Jak ktoś bardzo by chciał, mogę załatwić jakiś papier na to od tego znajomego, który dał mi to z baru. !!!

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rocky_4
                Jak ktoś bardzo by chciał, mogę załatwić jakiś papier na to od tego znajomego, który dał mi to z baru. !!!
                No i po sprawie-przeca pisze że chce sie pozbyć plafona.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19170

                  #23
                  Niniejszym przepraszam kolegę rocky_4 za impertynencję i brak wiary. Moje pierwsze posty miały jedynie charakter zapytań... a potem jakoś się potoczyło. Niemniej uważam, że dyskusja była owocna we wnioski.
                  Mam wrażenie, że są równi i równiejsi, bo niektórych szybko się przechmiela i po sprawie a innym nie wolno pozwolić sobie na odrobinę niegrzeczności.

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    #24
                    Wasze zdrowie Pany
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • rocky_4
                      Junior
                      • 06-2006
                      • 17

                      #25
                      Nie no rozumiem zachowanie kolegi - w dzisiejszych czasach trzeba być czujnym

                      na zgodę !!

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎