Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oddam zestaw startowy kolekcjonera szklanek w dobre ręce.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Oddam zestaw startowy kolekcjonera szklanek w dobre ręce.



    Ponieważ wyprowadzam się i niestety wszystkie kolektybilia nie mogą iść ze mną, to oddam w dobre ręce 20-30 szklanek. Jest to zupełny zestaw startowy dla kolekcjonera szkła - Okocim, Żywiec, EB, Lech, Warka. Starsze i nowsze.

    W zamian oczekuję tylko pokrycia kosztów przesyłki w postaci przesłania mi jakichś piwek regionalnych.


    Poniżej zamieszczam orientacyjne zdjęcie.
    Attached Files

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • Titus_Fox
    Senior
    • 10-2005
    • 400

    #2
    hmmmz... no no, byłbym miał miejsce, bym się skusił. Mam jednakże chroniczne problemy z miejscem w chacie

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
      hmmmz... no no, byłbym miał miejsce, bym się skusił. Mam jednakże chroniczne problemy z miejscem w chacie
      Ty musiałbyś dać w zamian szkalnkę Lecha - Dzisiaj zjazd, jutro gigant

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Titus_Fox
        Senior
        • 10-2005
        • 400

        #4
        ooo, co to to nie Jak kiedyś będę w ciężkiej dupie, przejdę się do Twojego subiekta w którejś z regionalnych filii PiWWWowar.biz i pod zastaw tej szklanki pożyczę tak ze sto tysięcy

        Comment

        • KwAsU_pl
          Senior
          • 02-2007
          • 107

          #5
          LOL. Ja w sumie jestem początkujący i chętnie przygarąłbym taki zestawik, mam miejsce jeszcze na coś koło 100 szklaneczek. Ja jestem z wrocławia a więc jakiego browarka byś oczekiwał ode mnie ?? Jedyne co mi przychodzi to browarek ze spiża w naszym Wrocławiskim rynku. mają oni własną produkcję a piwko 1klasa. I aby nie wyjść na pazerniaka oczywiście jeśli byś mugł to prosiłbym o szklaneczki których nie mam. Nie martw się na pewno trafią w dobre ręce a nie na allegro czy coś w tym stylu. Jeśli trafi na mnie to szczęście to prosze o kontakt na PW, wtedy się dogadamy dokładnie OK
          Szkło, tak małe a daje tyle radości !!!!!!!!!!

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Mogę Ci je wysłąć wszystkie, które stoją na tej półce ze zdjęcia. W zamian możesz mi faktycznie przesłać piwo ze Spiża. Byle nie pszenizne - bo mają kiepskie

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • KwAsU_pl
              Senior
              • 02-2007
              • 107

              #7
              SUPER. Tylko mała proźba mugłbyś zrobić dokładniejsze fotki i podzielić na mniejsze grupki bo ze zdięcie trudno dokładnie określić co tam masz a nie chcem innym początkującym lub kolekcjonerom zabierać możliwości nabycia nowych okazów. Ok decyzja i tak należy do ciebie. JA JESTEM NA TAk. A jakie ma być to piwko Jasne, Ciemne ??
              Szkło, tak małe a daje tyle radości !!!!!!!!!!

              Comment

              • Bombadil13
                • 05-2005
                • 2479

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KwAsU_pl
                A jakie ma być to piwko Jasne, Ciemne ??
                No co Ty za takie okazy??? Nie chcę się mądrzyć, ale jedno i drugie, no i móglbyś poprawić ortografy, bo Twojej prośby Shlangi nie rozpatrzy.
                Last edited by Bombadil13; 16-03-2007, 13:44.
                Poszukuję

                Comment

                • KwAsU_pl
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 107

                  #9
                  BOMBADIL13 wiesz decyzja należy do właściciela szklanek, on zadecyduje i chyba nie potrzebuje adwokata (diabła) hehe. A co do ortografii to sorka będzie ciężko ponieważ mam dysortografie i dyslekcje. Uwierz mi choćbym się starał i tak będą błędy. A do tego szybko bazgram po klawiaturze i nieraz z tego wychodzą śmieszne błędy

                  SHLANGBAUM czekam na wiadomość na PW byśmy dokładnie omówili szczegóły ok. pozdro600
                  Szkło, tak małe a daje tyle radości !!!!!!!!!!

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10845

                    #10
                    A co to za problem przed zamieszczeniem kolejnego postu sprawdzić trudne słowo/a w słowniku?
                    Last edited by abernacka; 16-03-2007, 17:33.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Titus_Fox
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 400

                      #11
                      hmmmz, "dyslekcja".... to pewnie ta zaraźliwa ostatnio choroba wagarowiczów.

                      Kwasu - sprawdzaj pisownię [w FireFox masz od tego plugin] lub giń, bo ludzie tu nie popuszczą. Takie bąbole kolą w oczy, a zasłanianie się dys-xxxx to zwyczajne szczeniackie wystawienie języka. Tyle to znaczy właśnie. Każdy teraz pie...li, że ma dys-to, dys-tamto, a w rzeczywistości po prostu ma lenia.

                      PS. Sorry, Shlangie, za "zaśmiecanie" tematu, ale w zasadzie spełnił on już swoje zadanie - masz kontrahenta.

                      Comment

                      • KwAsU_pl
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 107

                        #12
                        Każdy to ma d..., jeśli nie znasz człowieka to go nie oceniaj ok. Ni będę się tłumaczył ponieważ szkoda języka na takie głupie sprzeczki i nie od tego jest to forum i ten post. Rozmawiajmy o piwie i o tym co z nim związane. Trudno ja mam takie problemy a inni seplenią i co z tego , nic
                        Szkło, tak małe a daje tyle radości !!!!!!!!!!

                        Comment

                        • cororo
                          • 04-2003
                          • 766

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
                          hmmmz, "dyslekcja".... to pewnie ta zaraźliwa ostatnio choroba wagarowiczów.

                          Kwasu - sprawdzaj pisownię [w FireFox masz od tego plugin] lub giń, bo ludzie tu nie popuszczą. Takie bąbole kolą w oczy, a zasłanianie się dys-xxxx to zwyczajne szczeniackie wystawienie języka. Tyle to znaczy właśnie. Każdy teraz pie...li, że ma dys-to, dys-tamto, a w rzeczywistości po prostu ma lenia.

                          PS. Sorry, Shlangie, za "zaśmiecanie" tematu, ale w zasadzie spełnił on już swoje zadanie - masz kontrahenta.
                          Po pierwsze to dysleksja ,a po drugie poczytaj sobie http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysleksja
                          zauważyłem że masz raczej mierne pojęcie na ten temat.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KwAsU_pl
                            Ni będę się tłumaczył ponieważ szkoda języka na takie głupie sprzeczki i nie od tego jest to forum i ten post.
                            Może Ci się podobać lub nie ale właśnie na tym forum te sprawy są podnoszone.
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KwAsU_pl
                            Każdy to ma d..., jeśli nie znasz człowieka to go nie oceniaj ok. Ni będę się tłumaczył ponieważ szkoda języka na takie głupie sprzeczki i nie od tego jest to forum i ten post. Rozmawiajmy o piwie i o tym co z nim związane. Trudno ja mam takie problemy a inni seplenią i co z tego , nic
                            Co ciekawe nagle sie wyleczyłeś.Twoje zdrowie.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • KwAsU_pl
                              Senior
                              • 02-2007
                              • 107

                              #15
                              CORORO dzięki chociaż jeden który się za mną wstawił, Wielkie THX. A Jak się już zaczeliście czepiać to staram się sprawdzać co pisze. Dłużej to trwa lecz działa a i tak mogę się założyć iż co2-3 osoba nie widzi takich byczków. Dopiero gdy jeden ktoś zwróci uwagę to wtedy cała reszta chcąca być modra zacznie mędrkować jak to niektórzy właśnie uczynili.
                              Szkło, tak małe a daje tyle radości !!!!!!!!!!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎