Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Starsze podstawki DDR i Zagranica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smes
    Senior
    • 09-2006
    • 615

    Starsze podstawki DDR i Zagranica

    Polske już wysprzedałem, pozostały mi jeszcze ponad 300 sztuk DDR i jakieś 1500 tyś zagranicy. Chętnie sie tego pozbęde a nie chce mi sie wystawiać tego na allegro. Prócz tego mam troche podstawek polskich ale są to dublety które mi pozostały. Może komuś przydadzą sie na wymiane. Za podstawki DDR jeżeli ktoś weźmie całość chciałbym 300 zł, jest dużo serii i ciekawych wzorów. Co do zagranicy można sie dogadać w zależności od ilości. Proponuje sie umówić i zaglądnąć do mnie do domu. Mieszkam niedaleko Mikołowa. Mój gg 6387858
    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #2
    Moze ktos jest zainteresoawny KINDER NIESPODZIANKAMI mam ich ok.3 tys.

    na wiadomosc czekam na PW,dla zainteresowanych.

    Comment

    • arcy
      Senior
      • 07-2002
      • 7538

      #3
      Nie wiedziałem, że mieszkamy w DDR

      Comment

      • ARTHUR
        Senior
        • 07-2004
        • 2338

        #4
        tzn? dokladnie bo niewiem o co sie dokladnie rozchodzi jak to domnie sie dotyczy?

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          #5
          Zaglądam do tematu z podstawkami DDR. Tak z ciekawości, może jakieś Marcowe, czy co... a tu KINDER NIESPODZIANKI . Są też marcowe?
          Last edited by Bombadil13; 31-03-2007, 21:15.
          Poszukuję

          Comment

          • ARTHUR
            Senior
            • 07-2004
            • 2338

            #6
            zalezy jakie figurki czy inne zabawki chodzi?

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes
              Polske już wysprzedałem, pozostały mi jeszcze ponad 300 sztuk DDR (...)
              Masz może skany choćby części z nich, z jakich lat są i z jakich browarów?
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • smes
                Senior
                • 09-2006
                • 615

                #8
                Co do użytkownika arcy to proponuje poprawnie interpretować treść mojego postu. Wydaje mi sie że wyrażam sie jasno. Co do skanu podstawek to zrobie i pewnie wyśle tylko jak to sie obsługuje becik bo nie zaglądam tu często więc może podasz mail to wyśle ci jakieś fotki właśnie tam?
                Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smes
                  pozostały mi jeszcze ponad 300 sztuk DDR i jakieś 1500 tyś zagranicy.
                  Z tego zdania wynika, że DDR to nie zagranica.

                  Wiem, czepiam się

                  Comment

                  • smes
                    Senior
                    • 09-2006
                    • 615

                    #10
                    DDR już nie ma tylko jest BRD więc warto to było podkreślić że mam takie starsze podstawki z lat 80. Wogóle czepiasz sie...Nie założyłem tego tematu po to by dyskutować a też na wykładach z filozofii mam serdecznie dosyć w weekendowe popołudnia gdy tak siedze na uczelnii a teraz gdy mam wolne nie wykładaj mi tutaj już prosze : )
                    Zbieram przedmioty związane z Tyskimi Browarami. Jeżeli coś masz, pisz xolay@o2.pl

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎