Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykiety Polskie sprzedam/zamienię.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cororo
    • 04-2003
    • 766

    #16
    Tak się złożył iż znów mam zbiory po 1000 etykiet z czego mocno zmienił mi się repertuar i połowa to nowe wzory. O ile byliby zainteresowani to te zestawiki mam w cenie 40zł ,w grę wchodzi także wymiana , która ucieszyłaby mnie zdecydowanie bardziej.

    Comment

    • cororo
      • 04-2003
      • 766

      #17
      Obecnie mam bardzo fajne zestawy po 900 etykiet za 35zł! Wśród nich bardzo, ale to bardzo dużo nowości . W wakacje udało mi się załatwić około 300nowych wzorów do masówki min. etykiety z browarów Antonowo,Gdańsk,Krotoszyn ,Pokrówka (!) .Jeśli byliby zainteresowani zapraszam do pisania na mejl cororo@poczta.onet.pl . Zapraszam tych ,którzy jeszcze u mnie nie kupowali jak również tych z ,którymi robiłem już interesy

      Comment

      • cororo
        • 04-2003
        • 766

        #18
        Aha dodam że chętnie się także wymienie jeśli ktoś jest zainteresowany prosze pisać!(z wielką ochotą wymienię się także na wzory masówki!).

        Comment

        • cororo
          • 04-2003
          • 766

          #19
          Obecnie mam zbiory 1100 sztuk (50zł) .Zapraszam chętnych do kupna lub do wymianki!
          Serdecznie pozdrawiam

          Comment

          • cororo
            • 04-2003
            • 766

            #20
            W ramach porządków znów przygotowałem fajne zestawy po 800 etykiet . Jeśli byłby ktoś zainteresowany prosze pisać. Bardzo chętnie bym się wymienił. Jestem również zainteresowany zakupem dużych ilości etykiet- to jakby miał ktoś zbywającą masówke w duzych ilościach!

            Comment

            • cororo
              • 04-2003
              • 766

              #21
              Witam ponownie
              Gdyby był ktoś zainteresowany zestawami po 1000- 2000 ,a nawet 3000sztuk zapraszam na priv'a dzięki kilku wyprawom pozyskałem bardzo dużo nowych i rzadkich wzorów etykiet ! Serdecznie pozdrawiam Paweł

              Comment

              • cororo
                • 04-2003
                • 766

                #22
                Jeśli byłby ktoś zainteresowany zestawami po 1000 etykiet z Czech , 2500 z browarów polskich zapraszam na pw. Oczywiście fajnie byłoby by ktoś zaoferował jakąś ciekawą wymiankę lecz sprzedaż również wchodzi w grę!

                Comment

                • cororo
                  • 04-2003
                  • 766

                  #23
                  Odkurzam troszkę swój temat. Nadal mam w sprzedaży/ w wymianie sporo etykiet . Tak browarami ja i w zestawach w( prawie) dowolnej ilości. Powiedzmy od 1000- 7000 sztuk. Naturalnie browary krajowe a etykiety w zestawach są niepowtarzalne.

                  Comment

                  • blazers
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 217

                    #24
                    witam mam pyt-zestawy obejmuja rewers awers i krawatke czy tylko"przod"?

                    Comment

                    • matibo123
                      Junior
                      • 09-2010
                      • 12

                      #25
                      etykiety polskie

                      Witam zaczynam kolekcjonować etykiety polskie masz jakieś na sprzedaż

                      Comment

                      • cororo
                        • 04-2003
                        • 766

                        #26
                        Oferta jest nadal aktualna. Zapraszam na PW!

                        Comment

                        • cororo
                          • 04-2003
                          • 766

                          #27
                          Oferta nadal aktualna. W razie zapotrzebowania na etykiety z konkretnych browarów lub zestawy 1000 , 2000 czy nawet 5000 sztuk proszę zgłaszać się na pw. Oczywiście zestawy mogę wymienić na inne. Pozdrawiam.

                          Comment

                          • blazers
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 217

                            #28
                            mam pytanie czy temat wciaz aktualny? pisalem niedawno na adres pawel19978 w sprawie zamowienia i cisza....

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎