Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kapslochy i etykiety z keg'ów - poszukuję

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    Kapslochy i etykiety z keg'ów - poszukuję

    Zacząłem właśnie tworzenie mojej nowej kolekcji, ta kolekcja to - KAPSLOCHY - czyli plastikowe zawleczki z keg'ów oraz etykiety z tychże keg'ów.

    Poszukuję zwłaszcza birofiliów z małych i średnich browarów. Na wymianę mogę zaoferować sporo kapsli piwnych, etykiet, podstawek, szkła piwnego oraz jeszcze jakieś inne piwne różności - postaram się znaleźć dla każdego coś dobrego .

    Każdy kto ma na zbyciu kapslochy i etykiety z keg'ów niech pisze do mnie na PW.
  • ARTHUR
    Senior
    • 07-2004
    • 2338

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
    Zacząłem właśnie tworzenie mojej nowej kolekcji, ta kolekcja to - KAPSLOCHY - czyli plastikowe zawleczki z keg'ów oraz etykiety z tychże keg'ów.

    Poszukuję zwłaszcza birofiliów z małych i średnich browarów. Na wymianę mogę zaoferować sporo kapsli piwnych, etykiet, podstawek, szkła piwnego oraz jeszcze jakieś inne piwne różności - postaram się znaleźć dla każdego coś dobrego .

    Każdy kto ma na zbyciu kapslochy i etykiety z keg'ów niech pisze do mnie na PW.
    Mam kilka Kapslochów.

    Więcej na PW

    Comment

    • cororo
      • 04-2003
      • 766

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
      Zacząłem właśnie tworzenie mojej nowej kolekcji, ta kolekcja to - KAPSLOCHY - czyli plastikowe zawleczki z keg'ów oraz etykiety z tychże keg'ów.

      Poszukuję zwłaszcza birofiliów z małych i średnich browarów. Na wymianę mogę zaoferować sporo kapsli piwnych, etykiet, podstawek, szkła piwnego oraz jeszcze jakieś inne piwne różności - postaram się znaleźć dla każdego coś dobrego .

      Każdy kto ma na zbyciu kapslochy i etykiety z keg'ów niech pisze do mnie na PW.
      Napisałem do Ciebie na gg

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
        Napisałem do Ciebie na gg
        Numer, który miałem w profilu jest nieaktualny. Zapraszam na PW i przepraszam za kłopot .

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          #5
          Znalazłem na aledrogo taką etykietę na keg : http://allegro.pl/item410511902_cies...ie_beczka.html
          Last edited by mark33; 04-08-2008, 12:20.

          Comment

          • nikita_banita
            Senior
            • 06-2003
            • 1363

            #6
            Spoko - tę sztukę akurat mam z wycieczki do browaru .

            Comment

            • nikita_banita
              Senior
              • 06-2003
              • 1363

              #7
              Pierwsze kapslochy już do mnie zmierzają .

              Wszystkich, którzy jeszcze nie napisali, a maja niepotrzebne kapslochy zapraszam na PW.

              Comment

              • nikita_banita
                Senior
                • 06-2003
                • 1363

                #8
                Dzięki kilku wymianom mój zbiór sukcesywnie powiększa się i nabiera rumieńców.

                Jeżeli jeszcze nie przeszukałeś swoich birofiliów na wymianę to zrób to jak najszybciej i jeśli okaże się, że masz KAPSLOCHY z polskich browarów, których nie potrzebujesz - pisz!

                Na wymianę mam sporo etykiety, sporo podstawki, kapsle polskie, trochę szkła piwnego oraz sporo piwnych "różności".

                Comment

                • nikita_banita
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 1363

                  #9
                  Jeszcze raz wielki dzięki tym, którzy już odpowiedzieli na mój apel w sprawie kapslochów - Wasze zdrowie !

                  Dzięki wymianom (i kilku darowiznom) mój zbiorek ma się całkiem nieźle i przekroczył ostatnio liczbę 150 sztuk - gdzie każdy wzór kapslocha jest inny.

                  jeśli jeszcze nie napisałeś do mnie w sprawie kapslochów, a masz takowe w swojej szafie z birofiliami to pisz śmiało - wzbogacisz moją kolekcję i dasz mi sporo radochy tym faktem.

                  Comment

                  • nikita_banita
                    Senior
                    • 06-2003
                    • 1363

                    #10
                    Kolejne sztuki w zbiorze. Zapotrzebowanie na kapslochy jest nadal aktualne - każda nowa sztuka w zbiorze to więcej radochy dla mnie i pełniejszy obraz kapslochów w historii polskich browarów.

                    Wielkie dzięki tym, którzy już odpowiedzieli na mój apel i zapraszam kolejnych kolekcjonerów!

                    Comment

                    • Gopher
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 450

                      #11
                      Jeżeli interseują Cię kapslochy browaru Wist to na allegro trwa ich aukcja (zaznaczam że to nie moje i nie jest to reklama). Nazwa aukcji: KAPSLE DO KEGÓW WIST - NOWE.
                      Last edited by Gopher; 18-09-2008, 13:36.
                      Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

                      Comment

                      • filo
                        Junior
                        • 08-2006
                        • 22

                        #12
                        Mam kapslochy browau z Miloslawia. Interesuja mnie podstawki, co mozesz zaproponowac?

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎