Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skąd moge dostać niebutelkowane kapsle niepiwne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kosa333
    Member
    • 12-2008
    • 78

    Skąd moge dostać niebutelkowane kapsle niepiwne

    Witam. Może to nieodpowidni temat, ale nie wiedziałem gdzie się mam o to spytać. Mianowicie- skąd moge dostać niebutelkowane kapsle niepiwne. Czy firmy typu Coca-cola przesyłają kapselki? A producenci drinów itd?
  • jacer
    Senior
    • 03-2006
    • 9875

    #2
    W sklepach internetowych dla piwowarów nima?
    Milicki Browar Rynkowy
    Grupa STYRIAN

    (1+sqrt5)/2
    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
    No Hops, no Glory :)

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Jacer, polecam czytać ze zrozumieniem.
      Koledze chodzi, czy firmy produkujące napoje itp. przesyłają kapsle KOLEKCJONEROM.

      A w temacie - nie wiem, bo niepiwnych nie zbieram już od bardzo dawna. Ale najlepiej byłoby jakbyś się o tym przekonał. Skrobnij maila tu i ówdzie, czasem wyślij kopertę, zadzwoń...
      A potem opisz skutki tutaj, dla potomności.

      zdravim!
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
        Jacer, polecam czytać ze zrozumieniem.
        Koledze chodzi, czy firmy produkujące napoje itp. przesyłają kapsle KOLEKCJONEROM.
        Niepiwne czyli czyste. Tak to zrozumiałem. Niebutelkowane czyli nie zaciśnięte.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Jeśli kapsle niesmigane bez nadruków do domowego piwowarzenia to są sklepy w necie z tego typu sprzetem. Jesli szukasz kolekcjonersko z nadrukami to z wytwórni napojów, browarów raczej zapomnij - prawie wszystkie firmy tego nie wysyłaja bo kapsle ogólnie są uważane za "niewysyłalne" tzn sprawiające kłopot przy wysyłaniu , cięzkie i posiadające ostre krawedzie itp. Z CC też nie licz a szczególnie z CC Poland bo ci to - z tego co słyszałem - buce które nie wysyłają kompletnie nic wliczając w to np etykiety.
          Najlepiej szukaj aukcji na allegro albo wpadaj na giełdy kolekcjonerów i tam kupisz.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Kosa333
            Member
            • 12-2008
            • 78

            #6
            Cienko to widzę, ale popisze maile- nie zaszkodzi.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎