Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapalniczki metalowe (a'la zippo) z polskich browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marian1920
    Senior
    • 10-2003
    • 1333

    zapalniczki metalowe (a'la zippo) z polskich browarów

    Jak w temacie.
    Może ktoś ma na zbyciu, sprzedaż lub wymianę?

  • picia_pl
    Senior
    • 07-2007
    • 112

    #2
    Posiadam na wymianę za polskie podstawki zapalniczkę warki id: 19356

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
      Jak w temacie.
      Może ktoś ma na zbyciu, sprzedaż lub wymianę?
      Mam Lecha.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • walec
        Senior
        • 02-2010
        • 193

        #4
        Ja gdzieś mam nigdy nie używaną zippopodobną od warki. oddam za dobre piwko, albo i za fri, tylko problem jest taki że niedawno się przeprowadziłem i masa dobytku jest w kilkudziesięciu kartonach. pewny jestem że jej nie wyrzuciłem, ale nie mam pojęcia gdzie jest. jak na nią natrafię, napiszę tutaj.

        Comment

        • marian1920
          Senior
          • 10-2003
          • 1333

          #5
          mam lecha, pilsnera, warkę, specjala i z żywca (id: 25829). Wiem, że z żywca jest wiecej

          Comment

          • viciu
            Junior
            • 01-2002
            • 11

            #6
            A ja tylko, jako miłośnik Zippo, chciałem zauważyć, że trza naciskać na polskie browary, żeby wypuszczały swoje własne benzynówki na produkcie oryginalnym, a nie marnych rippo.
            Znany mi jest tylko model Żywca, a szkoda...
            I nie jest to jakiś duży koszt, taka partia drukowanych, naklejanych, grawerowanych czy innych Zippo.
            Bo puszczanie "a'la zippo" to tylko i wyłącznie promowanie podróbek i psucie rynku.
            Tak wygląda oryginalna Zippo z Żywcem:

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Żywiec miał dwa rodzaje zippo



              Jednak jakość wykonania nadruku na pierwszej z nich marniutka, po roku całe logo się wytarło.
              Też chciałbym aby nasze browary zrobiły zapalniczki zippo ze swoim logo, a nie jakieś podróby, sam napewno bym je kupował.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • marian1920
                Senior
                • 10-2003
                • 1333

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Żywiec miał dwa rodzaje zippo



                Jednak jakość wykonania nadruku na pierwszej z nich marniutka, po roku całe logo się wytarło.
                Też chciałbym aby nasze browary zrobiły zapalniczki zippo ze swoim logo, a nie jakieś podróby, sam napewno bym je kupował.
                właśnie te żywce, o których pisze becik mi brakują
                a poza tym to królewskie

                Comment

                • viciu
                  Junior
                  • 01-2002
                  • 11

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marian1920 Wyświetlenie odpowiedzi
                  właśnie te żywce, o których pisze becik mi brakują
                  a poza tym to królewskie
                  Ta pierwsza, zjechana, chyba faktycznie nadruk miała kiepski. Ta druga ma grawerkę, albo jest piaskowana (czy jak się taka metoda zwie) i ten rzut ma chyba nie więcej niż trzy lata. Ciężko zdobyć... Popytaj na zippo.net.pl , może ktoś się będzie chciał pozbyć

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎