Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kasztelan z 1999r

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ja33
    Junior
    • 02-2020
    • 2

    Kasztelan z 1999r

    Witam zapisałem sie na to forum aby dowiedziec sie czy piwo ktorem mam jest cos warte. Posiadam piwo Kasztelańskie ktore stracilo waznosc w 1999 roku. Tak stracilo ważność do spozycia a nadal jest zamknięte. Co o tym myslicie jest to cos warte. A moze ktos chce odkupic? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
  • kopernikPOLICE
    Member
    • 02-2016
    • 53

    #2
    butelkowane czy puszkowe ?

    Comment

    • Camillus88
      Junior
      • 07-2010
      • 20

      #3
      Wrzuć jakieś fotki, popatrzymy, będzie łatwiej coś powiedzieć

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Smakowo na 99,9 procenta kanał bo jeśli to Kasztelan sprzed 21 lat to na pewno albo pils albo mocne które próby czasu nie wytrzymują.
        Może da dychę, dwie jakiś lokalny fanatyk marki ale bardziej dla beki by to trzymać na półce i obserować mgłę w butelce. Ja tak samo trzymam kilka nieco młodszych pilsów i strongów z browarów w mojej okolicy ale nie życzyłbym sobie ani nikomu innemu ich próbować. Traktuję je bardziej jako ciekawostki, może broń bakteriologiczną przyszłości.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Ja33
          Junior
          • 02-2020
          • 2

          #5
          Zdjęcie Zaporzyczone z neta.
          Attached Files

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Regularny pilsik i to nie Kasztelan a jeszcze - Kasztelańskie.
            Może kogoś zainteresuje taka pełna pusia choć nie wiem czy nie przestrzeliłem z wyceną i raczej mówimy tu o nie więcej niż dyszce ale próbuj.
            Last edited by Cooper; 11-02-2020, 14:55.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎