Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Identyfikacja 6 kapselków

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BUNKERITES
    Junior
    • 06-2020
    • 4

    Identyfikacja 6 kapselków

    Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji.
    Najbardziej zależy mi na numerze 1 - pochodzi gdzieś z połowy lat 80-tych.... Jest możliwe że są to okolice Wrocławia - Wałbrzycha... Bardzo mi na tym zależy bo to pierwszy kapsel który wrzuciłem "do szuflady"..
    Dziękuję za pomoc.
    Attached Files
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    1. Żywiec.

    Comment

    • Petrus
      Senior
      • 10-2002
      • 381

      #3
      4 Warka
      5 Leżajsk
      6 Elbląg

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        3. Książ, ale już rozlewany w Browarze Piastowskim we Wrocławiu.

        Comment

        • BUNKERITES
          Junior
          • 06-2020
          • 4

          #5
          Dziękuję wszystkim za pomoc. Sprawa już w zasadzie rozwiązana. Nr. 1 to Żywiec, 2 to coś zagranicznego.

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Poczułem się wręcz zgorszony że można nie znać log z kapsli 4 i 5.

            To oczywiście browary jak napisano z tym że tych kapsli nie wydały te browary a rozlewnia Polfrost we Wtelnie która używała je na rozlewane piwa z tych browarów.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • yoreck
              Senior
              • 04-2004
              • 526

              #7
              crown caps, beer caps, soda caps, beer crowns, corks, crown cap catalog, beer cap collectors, trade crown caps, find caps, beer cap collecting, old crown caps

              Comment

              • ARTHUR
                Senior
                • 07-2004
                • 2338

                #8
                2.Francja Brand: "Kusterbier" and "Citadelle Bière" - Brewed by "Brasserie de Saint-Omer" for Aldi Marché SARl

                Comment

                • BUNKERITES
                  Junior
                  • 06-2020
                  • 4

                  #9
                  Nie chcę zakładać nowego wątku. Moje pytanie dotyczy nie tyle identyfikacji co ceny. Przyznam się ze nie znam się zbytnio na runku obrotu kapslami. Może ktoś z Szanownych Forumowiczów oświecić mnie dlaczego kapsle od Piwa Łódzkiego (Browar Nr. 1) osiągają tak zawrotne ceny? Czy była to jakaś mała seria? Zastępcze? Krótki wypust? O co chodzi?Foto poglądowe.
                  Attached Files

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    A ile ich masz że tak dziwi Cię ich wysoka cena ?
                    Wiele, a może i większość kapsli z tego okresu czyli z lat 80 ma obecnie sporą wartość.
                    Inna sprawa że (choć nie mam żadnych dowodów i nikogo za ręke nie złapałem) nie wiem czy kiedyś na rynku nie pojawiły się ich współczesne podróby ale, zaznaczam, może coś mi się pomyliło.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • BUNKERITES
                      Junior
                      • 06-2020
                      • 4

                      #11
                      Nie wiem, nigey ich nie zbierałem pod marki, tylo te które wypiłem. Tych jest coś koło 30....

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎