Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podstawka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noodles
    Senior
    • 09-2005
    • 700

    Podstawka

    Pomoże ktoś zidentyfikować te podstawkę ? Stylizowany napis odczytałem jako GIMIJA czyli prawdopodobnie "Żmija".
    Attached Files
    Moja kolekcja podstawek
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    nie GIMIJA tylko GILDIJA, nie znam litewskiego , może to tyle co gildia
    Litwa -Kowno, nie piwna tylko barowa

    Comment

    • noodles
      Senior
      • 09-2005
      • 700

      #3
      To chyba rzeczywiście knajpiana podstawka ale jakbym nie czytał to jednak zawsze wychodzi mi GIMIJA.
      Moja kolekcja podstawek

      Comment

      • kibi
        Senior
        • 07-2004
        • 1875

        #4
        Może statystyka nie zawsze się sprawdza, ale wpisanie w google gimija zwraca 212 wyników, w tym na pierwszym miejscu browar.biz , natomiast na hasło gildija otrzymujemy 23100 stron, w pierwszej dziesiątce dziewięć litewskich. To uwiarygodnia wersję dryxa.

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Google to dobra rzecz. To powinno rozjaśnić i nazwę i pochodzenie.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • zulu
            Senior
            • 04-2004
            • 299

            #6
            potwierdzam - knajpiana

            Comment

            • noodles
              Senior
              • 09-2005
              • 700

              #7
              Google to bardzo dobra rzecz tylko w życiu nie odczytałbym tego jako Gildija a to co Google zwracało po wpisaniu Gimija niczego nie wyjaśniało. Teraz wszystko jest jasne. Dziękuję wszystkim. A skoro tak gładko poszło to mam jeszcze kilka podstawek z którymi nie potrafię sobie poradzić. Na przykład ta poniżej. Do którego belgijskiego browaru ją przypisać ? W Googlach obok nazwy "Van Hoge Gisting" pojawia się kilka nazw browarów.
              Attached Files
              Moja kolekcja podstawek

              Comment

              • dryx
                † 1966-2017 Piwosz w Raju
                • 04-2002
                • 1735

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                Może statystyka nie zawsze się sprawdza, ale wpisanie w google gimija zwraca 212 wyników, w tym na pierwszym miejscu browar.biz , natomiast na hasło gildija otrzymujemy 23100 stron, w pierwszej dziesiątce dziewięć litewskich. To uwiarygodnia wersję dryxa.
                po prostu jest tam napisane Gildija , wprawne oko to odczyta. Tych podstawek jest kilka odmian kolorystycznych

                Comment

                • dryx
                  † 1966-2017 Piwosz w Raju
                  • 04-2002
                  • 1735

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
                  Google to bardzo dobra rzecz tylko w życiu nie odczytałbym tego jako Gildija a to co Google zwracało po wpisaniu Gimija niczego nie wyjaśniało. Teraz wszystko jest jasne. Dziękuję wszystkim. A skoro tak gładko poszło to mam jeszcze kilka podstawek z którymi nie potrafię sobie poradzić. Na przykład ta poniżej. Do którego belgijskiego browaru ją przypisać ? W Googlach obok nazwy "Van Hoge Gisting" pojawia się kilka nazw browarów.
                  to jest Wielka Brytania, browar Burton Upon Trent czy coś w tym stylu. Niestety nie mogę sprawdzić dokładnie, bo straciłem skany mojej brytyjskiej kolekcji.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎