Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etykieta Elblag

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kowalsik
    Senior
    • 05-2002
    • 157

    Etykieta Elblag

    Nie chodzi mi o identyfikacje, ale... mam taka etykiete, ktorej nie ma na stronie Sopisty, a wydawalo mi sie, ze tam jest wszystko :-) Rozni sie tym, ze ma zielony nadruk z cena - na dole skanu dalem ten fragment wyostrzony. Czy rzeczywiscie jest to jakas rzadkosc?
    Attached Files
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Kolega Sopista ma hmmmm.... znaczy niestety miał całkiem obfity ilościowo zbiorek ale zakładać że było w nim wszystko byłoby jednak przesadą
    Możliwe Kowalsik że masz jakiś rzadszy i ciekawszy standard z Elbląga tymbardziej iż wygląda on na odklejkę a więc może pochodzić z jakiegoś "nie kolekcjonerskiego" źródła
    Mi ciężko się wypowiedzieć o samej etykiecie bo nie zbieram tego regionu. Ogólnie Zdroje z Elbląga nie są białymi krukami ale ta odmiana....
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Kowalsik
      Senior
      • 05-2002
      • 157

      #3
      Odklejka - nawet z butelka, ale niestety odpadla... Przelezala 50 lat na strychu i klej wysechl...

      Wiem, ze wszystkiego nie ma na tej stronie :-) Ale chyba mozna przyjac, ze zdecydowana wiekszosc - nie? Wiec jak sie cos trafia, czego tam nie ma, to warto sie zainteresowac...

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        #4
        Zawsze warto się zainteresować . Jednych kręci taka e-ta bardziej (kolekcjonerów z okolic Elbląga na przykład) innych nieco mniej - na przykład mnie, ale gdybyś trafił Zdrój z browaru Dojlidy to już mnie by kręciło .

        Nie jestem zwolennikiem allegro, ale właśnie tam można zweryfikować wartość (wyrażoną w PeLeNach) i jeśli ktoś nie zna się na jakichś birofiliach, które posiada, a chce się ich pozbyć drogą sprzedaży to właśnie tam powinien uderzyć .

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎