Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

identyfikacja kapsli

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • waclaw67
    Senior
    • 06-2009
    • 485

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karol1000 Wyświetlenie odpowiedzi
    Kataloguj jak chcesz, ale piwo na rynek niemiecki warzone jest w Niemczech od ok 2 lat
    Oczywiście włącze do browaru Einbecker.Chodziło mi o brak w katalogu na którym bazuję,no ale jak pisze autor tegoż,umieszcza tam tylko browary i piwa niemieckie /nie licencyjne/.
    Wszystkim dziękuję za informacje.
    W.

    Comment

    • waclaw67
      Senior
      • 06-2009
      • 485

      #92
      Witam
      Dziś prośba o pomoc w identyfikacji poniższych.
      Kraj - a Rosja 9-12 browar i ew.jego lokalizacja.
      Attached Files

      Comment

      • falcon
        PiwBiz
        • 07-2004
        • 284

        #93
        Witam
        3. Gulden Draak

        Comment

        • Dariobeer
          Senior
          • 03-2008
          • 213

          #94
          Tri bogatyrja-Kałużskaja Piwowarennaja Kompania.Pomocna do identyfikacji kapsli jest strona: www.bottlecaps.de i https://www.h-rydzy.de/KK/Forum/Foru...ORUM_Start.htm
          Last edited by Dariobeer; 20-06-2012, 16:55.
          www.birofilistyka.jimdo.com

          Comment

          • noodles
            Senior
            • 09-2005
            • 700

            #95
            Nr 10 to browar Kaługa własność SAB-Miller Russia.
            Moja kolekcja podstawek

            Comment

            • noodles
              Senior
              • 09-2005
              • 700

              #96
              Nr 9 znajdziesz tu:


              Na numerze 11 jest nazwa browaru tylko trzeba by lepsze zdjęcie zrobić i odczytać.
              Last edited by noodles; 20-06-2012, 17:03.
              Moja kolekcja podstawek

              Comment

              • Czapayew
                Senior
                • 10-2002
                • 1966

                #97
                Nr 2 - BARNAUL BREWERY Barnaul (Rosja)
                "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                www.zamkoszlaki.com
                www.piwnekapsle.net

                Comment

                • Czapayew
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 1966

                  #98
                  Za www.bottlecaps.de:
                  Nr 11 - Markovskiy Pivzavod Marks (Rosja)
                  Nr 12 - Ochakovo Tumen (Rosja)
                  "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                  www.zamkoszlaki.com
                  www.piwnekapsle.net

                  Comment

                  • waclaw67
                    Senior
                    • 06-2009
                    • 485

                    #99
                    Wszystkim Kolegom bardzo dziękuję za pomoc w identyfikacji.
                    Kapsle już umieszczone w zbiorach,a było ich w sumie z wymiany 80 szt.
                    "Czapajew" ta 12 to z Krasnodaru./ to tak,gwoli informacji/

                    POZOSTAŁY 1 i 3 . Nikt nic nie wie ?
                    Wacław

                    Comment

                    • waclaw67
                      Senior
                      • 06-2009
                      • 485

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wszystkim Kolegom bardzo dziękuję za pomoc w identyfikacji.
                      Kapsle już umieszczone w zbiorach,a było ich w sumie z wymiany 80 szt.
                      "Czapajew" ta 12 to z Krasnodaru./ to tak,gwoli informacji/

                      POZOSTAŁY 1 i 3 . Nikt nic nie wie ?
                      Wacław
                      1- to wiem że z Omska, filia «САН ИнБев»,ale nie wiem jaki to jest tamtejszy browar./w Omsku/

                      Comment

                      • waclaw67
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 485

                        Oczywiście zawaliłem.
                        Ten Omsk z poprzedniego postu,to nr.2 z załącznika poniżej.
                        Dalej niewiadoma 1 i 3.
                        Attached Files

                        Comment

                        • Micho441
                          • 04-2008
                          • 812

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
                          1- to wiem że z Omska, filia «САН ИнБев»,ale nie wiem jaki to jest tamtejszy browar./w Omsku/
                          W Omsku InBev ma tylko jeden browar:http://www.suninterbrew.ru/rus/factory/default.aspx

                          Jeśli chodzi o ten kapsel to jest z piwa marki Sybirska Korona i może być z każdego ich 10 browarów warzących Sybirską Koronę czyli nie koniecznie z Omska.Chyba że masz kpl. etykieta z kontrą i kapsel na butelce.To daje 100% pewności.
                          Z pozdrowieniem

                          Comment

                          • waclaw67
                            Senior
                            • 06-2009
                            • 485

                            No i sprawa z" koroną "się wyjaśniła dzięki Twemu linkowi.
                            Ja w moim katalogu rosyjskim nie mam takiego browaru w Omsku.
                            Natomiast na zdjęciu w Twym linku,ten browar ma nazwę "Rosar" i taki mam u siebie.
                            Andrzej,dziękuję za informację.Lubię mieć w kapslach, wszystko poukładane na ok.
                            Zwłaszcza Rosja ,Niemcy i Czechy które mam skatalogowane browarami.
                            Wyjaśniła się też sprawa 1-ki dzięki informacji od kolekcjonera z Rosji.
                            Czeski lew, - ,Barnaul browar, Barnaul. Nowy kapsel.
                            Pozostaje jeszcze do identyfikacji ten "gambrinus"
                            Pozdrawiam W.

                            Comment

                            • Micho441
                              • 04-2008
                              • 812

                              Szanowny Wacławie,ja stawiam że to jest nie Omsk a InBev Iwanowo.Ale i tak zrobisz co będzie Ci poręczniej.

                              Gambrinus,jeśli masz przekonanie że to Rosja to czyja to sprawka?Naszego znajomego SABMiller.
                              Skoro lubisz mieć porządek to współczuje Ci,bo ja już straciłem cierpliwość do tych koncerniaków w Rosji.Szczególnie że SABMiller ostro wykupuje Rosyjskiego "Efes" i będzie zabawa z kapslami.Już dzisiaj Białego Miśka nie przypasujesz do konkretnego browaru a Kompanii Efes Rosja i Kazachstan.Pamiętaj że w Kazachstanie białego miśka robią dwa browary a kapsle identyczne.
                              W moim albumie jest bezbarwna butelka Biały Misiek.Mam takie trzy sztuki,identyczne butelki i kapsle a tylko na kontrze etykiety jest informacja z jakiego browaru.I każda z tych butelek jest z innego browaru.Mając same kapsle to do jakiego browaru byś je przypisał.I tak jest w większości katalogów,jeśli chodzi o nowe kapsle.
                              Życzę cierpliwości
                              Z pozdrowieniem.
                              Attached Files

                              Comment

                              • Micho441
                                • 04-2008
                                • 812

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika waclaw67 Wyświetlenie odpowiedzi
                                No i sprawa z" koroną "się wyjaśniła dzięki Twemu linkowi.
                                Ja w moim katalogu rosyjskim nie mam takiego browaru w Omsku.
                                Natomiast na zdjęciu w Twym linku,ten browar ma nazwę "Rosar" i taki mam u siebie.
                                Andrzej,dziękuję za informację.Lubię mieć w kapslach, wszystko poukładane na ok.
                                Zwłaszcza Rosja ,Niemcy i Czechy które mam skatalogowane browarami.
                                Wyjaśniła się też sprawa 1-ki dzięki informacji od kolekcjonera z Rosji.
                                Czeski lew, - ,Barnaul browar, Barnaul. Nowy kapsel.
                                Pozostaje jeszcze do identyfikacji ten "gambrinus"
                                Pozdrawiam W.
                                "Rosar" to lokalna nazwa browaru."Magnaci" z reguły pozostawiają lokalne nazwy browarów ale oficjalnie takowych nie używają. Rosar czy InBev Filia Omsk to jeden i ten sam browar.
                                Rosjanie kojarzą markę piwa z lokalna nazwa browaru. a nie Sybirska Korona z jakiegoś tam InBev.
                                Jak u nas "Bosman" to Szczecin a nie jakiś tam koncernowy magnat piwny.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎