Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Identyfikacja etykiety

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Żywiec
    Senior
    • 12-2001
    • 1571

    Identyfikacja etykiety

    W czasie porządków znalazłem w szufladzie w zapomnianej kopercie etykietę. Stawiam na Czechy. Jest na bank bardzo stara, bazując na moim doświadczeniu wygląda mi na egzemplarz z XIX wieku. Nie mogę tylko zidentyfikować browaru....Prośba o pomoc
    Attached Files
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Cholera, jestem prawie pewien że tą i chyba jeszcze jakieś podobne widziałem kiedyś na którejś z czeskich stron może np tutaj ale gdzie dokładnie to nie mogę teraz ustalić. Obstawiam że to czeski browar w Klášter Hradiště nad Jizerou. Czynny do dzisiaj.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2868

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
      Cholera, jestem prawie pewien że tą i chyba jeszcze jakieś podobne widziałem kiedyś na którejś z czeskich stron może np tutaj ale gdzie dokładnie to nie mogę teraz ustalić. Obstawiam że to czeski browar w Klášter Hradiště nad Jizerou. Czynny do dzisiaj.
      Tak samo obstawiają i twórcy ww. strony - http://www.pivety.com/KlasterHradiste.htm
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎