Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelka znaleziona na starówce Toruńskiej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hothart
    Junior
    • 12-2010
    • 14

    #31
    Myślałem że to forum browarnicze, a tu dodatkowo mędrcy i prorocy co znają przyszłość.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hothart Wyświetlenie odpowiedzi
      Myślałem że to forum browarnicze, a tu dodatkowo mędrcy i prorocy co znają przyszłość.
      A to piwosze nie mogą być mędrcami i prorokami? tak, tak, piwosz to pijaczyna spod budki z piwem
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • hothart
        Junior
        • 12-2010
        • 14

        #33
        czy ja coś takiego powiedziałem. Zresztą koledzy wcześniej bardzo mi pomogli sporo dowiedziałem się o butelce, bardzo im dziękuje i pozdrawiam. A to czy sprzedam butelkę to moja sprawa, wcześniej chciałem sobie ja zostawić, ale zastanowiłem się i w sumie jak ktoś zbiera takie rzeczy to mus się to może przydać, a ja chociaż będę miał na ta przysłowiową butelkę wódki. Poza tym wiem że mogła by ta butelka ulec zniszczeniu a tak może trafi w ręce kogoś dla którego będzie dużo warta. Jeżeli ktoś nie wierzy w moją uczciwość trudno, niech obserwuje mi to nie przeszkadza. Co do tego posta to sprawę uważam za zamkniętą i nie będę już odpowiadał na zaczepki i "proroctwa"

        Pozdrawiam

        Comment

        • volodos
          Senior
          • 09-2008
          • 717

          #34
          Zawsze będę piętnował takie zachowanie. Uczciwy się znalazł, dobre

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎